5103 відвідувача онлайн

Режим Асада продовжує застосовувати хімічну зброю, - Die Welt

оружие сирия атака химическая химическое

Режим президента Сирії Башара Асада продовжує застосовувати хімічну зброю проти мирних жителів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net, про це пише Die Welt із посиланням на джерела в західних спецслужбах і сирійської опозиції.
За даними видання, в Гуті 11 і 14 липня був використаний газоподібний хлор. В Айн Тарма, неподалік від Дамаска, де повстанці були оточені урядовими військами протягом чотирьох років, отруйні гази використовували 1, 3, 13 і 14 липня. Повідомляють як мінімум про дев'ятьох загиблих унаслідок хімічної атаки.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": РФ не побачила підтверджень використання отруйних речовин у Сирії, - Лавров

Нагадаємо, рано вранці 7 квітня США випустили 59 крилатих ракет Tomahawk із борта кораблів ВМС, які базуються в Середземному морі, по військовому аеродрому "Шайрат" у центральній Сирії, з якого, як стверджують США, вилетіли літаки, які вчинили хімічну атаку в провінції Ідліб 4 квітня . Президент США Дональд Трамп назвав ракетний удар відплатою за цю хімічну атаку.
Топ коментарі
+31
Ну что там, Трампушка!? Пацан сказал -пацан......что? Или сначала путину позвонить надо?
показати весь коментар
22.07.2017 20:53 Відповісти
+12
Асад без Х√йла ничего делать не будет...
показати весь коментар
22.07.2017 20:52 Відповісти
+12
А транпёнок поддержку антиасадовцам приказал свернуть. Уйло попросило, трампа сделала. Сладкая парочка, мать их...
показати весь коментар
22.07.2017 20:54 Відповісти

Завантаження...