Режим Асада продовжує застосовувати хімічну зброю, - Die Welt

Режим президента Сирії Башара Асада продовжує застосовувати хімічну зброю проти мирних жителів.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net, про це пише Die Welt із посиланням на джерела в західних спецслужбах і сирійської опозиції.За даними видання, в Гуті 11 і 14 липня був використаний газоподібний хлор. В Айн Тарма, неподалік від Дамаска, де повстанці були оточені урядовими військами протягом чотирьох років, отруйні гази використовували 1, 3, 13 і 14 липня. Повідомляють як мінімум про дев'ятьох загиблих унаслідок хімічної атаки.
Нагадаємо, рано вранці 7 квітня США випустили 59 крилатих ракет Tomahawk із борта кораблів ВМС, які базуються в Середземному морі, по військовому аеродрому "Шайрат" у центральній Сирії, з якого, як стверджують США, вилетіли літаки, які вчинили хімічну атаку в провінції Ідліб 4 квітня . Президент США Дональд Трамп назвав ракетний удар відплатою за цю хімічну атаку.
Топ коментарі
+31 мирвсем
показати весь коментар
22.07.2017 20:53 Відповісти Посилання +12 magic SOM
показати весь коментар
22.07.2017 20:52 Відповісти Посилання +12 Vladimir155
показати весь коментар
22.07.2017 20:54 Відповісти Посилання