Мінсільгосп Чехії пропонує працевлаштувати 1,5 тис. українців за спрощеною процедурою

Відомство вважає, що щорічно можна приймати за строковим трудовим договором близько 1500 осіб, які працювали б у Чехії від 6 місяців до року. На думку Мінсільгоспу, українцям, зацікавленим у даній роботі, слід видавати трудову карту без необхідності їх реєстрації у спеціальній системі.
А потому что власти насрать на граждан. Не привлекают инвестиций, не создают новые рабочие места, а только обворовывают народ и разводят коррупцию.
Численность украинского населения ежегодно будет сокращаться на 150 тысяч человек - демограф
http://ru.golos.ua/social_problem/chislennost_ukrainskogo_naseleniya__ejegodno_budet_sokraschatsya_na_150_tyisyach_che