9978 відвідувачів онлайн
28 201 16

Літак СЕSSNA перекинувся під час аварійної посадки на Прикарпатті

самолет

У Коломиї Івано-Франківської області під час аварійної посадки перекинувся літак СЕSSNA.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт kurs.if.ua.

О 15.10 повітряне судно СЕSSNA моделі 182Р, яким керував 63-річний пілот з Тернопільщини, вилетіло зі злітно-посадкової майданчика "Коломия".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Одномісний літак "Cessna-172" розбився під Черніговом, пілот загинув на місці. ФОТОрепортаж

На борту літака перебувало четверо пасажирів (1993 р.н.., 1994 р.н.., 1995 р.н.., 1997 р.н.). Під час польоту над містом Коломия через технічні несправності повітряного судна пілот вирішив здійснити посадку на пасовище у с. Корнич.

Читайте також: У Стамбулі відразу після зльоту розбився вертоліт із росіянами на борту, 5 загиблих
При посадці літак перекинувся.

В результаті аварії одного з пасажирів і пілота з тілесними ушкодженнями госпіталізували в Коломийську ЦРЛ, ще одного пасажира після надання медичної допомоги відпустили додому. Займання повітряного судна не було.
Топ коментарі
+14
ай-яй-й! Ціла Цесна, в самому Прикарпатті та й ся перевернула...!!! На щестя всі живі-здорові! Цензорові вдяка за пильнування за пасовиськами. Сподіваюсь на автошлях в цей час нічого сі не трафило, раз зійшли на цесни?.
показати весь коментар
23.07.2017 22:17 Відповісти
+5
мда-а...
сессну ухайдокать - это надо суметь.
аппарат - легенда !
показати весь коментар
23.07.2017 22:02 Відповісти
+4
у нас в Украине огромное количество военных пенсионеров - пилотов - асов как раз в этом возрасте. Эти ребята такое умеют ... что дай дорогу.
показати весь коментар
23.07.2017 22:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
мажорчики?)
показати весь коментар
23.07.2017 21:58 Відповісти
Вряд ли... Мажорчики на такой херне типа кукурузника не летают.
показати весь коментар
23.07.2017 22:00 Відповісти
это самый продаваемый самолет в США и в Украине он стоит где-то 300, 000 ЕВРО
показати весь коментар
23.07.2017 22:14 Відповісти
да нет просто катают!
показати весь коментар
23.07.2017 22:00 Відповісти
мда-а...
сессну ухайдокать - это надо суметь.
аппарат - легенда !
показати весь коментар
23.07.2017 22:02 Відповісти
Ослячою сечою заправили......., обслуговування вчасно і якісно не проводилось......
показати весь коментар
24.07.2017 08:05 Відповісти
у нас в Украине огромное количество военных пенсионеров - пилотов - асов как раз в этом возрасте. Эти ребята такое умеют ... что дай дорогу.
показати весь коментар
23.07.2017 22:03 Відповісти
ай-яй-й! Ціла Цесна, в самому Прикарпатті та й ся перевернула...!!! На щестя всі живі-здорові! Цензорові вдяка за пильнування за пасовиськами. Сподіваюсь на автошлях в цей час нічого сі не трафило, раз зійшли на цесни?.
показати весь коментар
23.07.2017 22:17 Відповісти
показати весь коментар
23.07.2017 22:21 Відповісти
Скорее всего заглох мотор . Заправляют всяким дерьмом а фильтры не чистят....
показати весь коментар
23.07.2017 22:18 Відповісти
Пастбище - это оптимальное решение - коровы уступают дорогу,
людей нет, но и ровной поверхности для посадки тоже нет.
В 63 года - некоторым лучше летать водиночку.
И только над территорией, которую изъездил на машине,
и имеешь в запасе 3-4 посадочные полосы на случай чего.
показати весь коментар
23.07.2017 22:23 Відповісти
здоровий дід. у 63 за штурвалом.
показати весь коментар
24.07.2017 00:07 Відповісти
- Вот здесь. В отделе «Что случилось за день». Остап несколько успокоился, потому что боялся заметок только в разоблачительных отделах: «Наши шпильки» и «Злоупотребителей - под суд».
Действительно, в отделе «Что случилось за день» нонпарелью было напечатано:

ПОПАЛ ПОД ЛОШАДЬ
Вчера на площади Свердлова попал под лошадь извозчика № 8974 гр. О. Бендер.
Пострадавший отделался легким испугом.
показати весь коментар
23.07.2017 22:36 Відповісти
Діло було на житомирському аеродромі. Захотів з подружкою покататись на аероплані, зїздили в суботу в аеропорт, а там стрітрейсери взльотку зайняли, ну сходки в них по суботам. Прийшли подививились на маняків. Сходили до ангарів аероклуба, а там якраз день до того купили б\у сесну от точ в точ як на картинці тіки жовта без обтікателів на колесах і з системою оприскувачів на крилах і з бачком для хімікатів, ще навіть зняти не встигли. Ну фанати, куча народу чоловік 8, всім же випробувати апарат хочеться, насіки чув купили в складщину з польщі, а взльотка то зайнята, можна по руложці, але на неї сідати до ангарів добре, а від ангарів злітати стремно бо кінець соснами засажений етажів так на 6 виостою. От нальотчики вирішили з поля взлітати, а там купини від кротів. Літак бере розгін і передне колесо попадає в кротовину, а там передня стойка труба 15-20мм ну і через ніс брюхом доверху на швидсоті 30-40км. Гвинта об земою побили, люди цілі.
показати весь коментар
23.07.2017 23:49 Відповісти
Ага. Сместился центр тяжести контрабандных сигарет.
показати весь коментар
24.07.2017 10:43 Відповісти