8276 відвідувачів онлайн

Справа Розенблата-Полякова: прокуратурі залишається вірити на слово, що депутати не втечуть

розенблат

Верховна Рада своїм рішенням створила підвищений ризик неналежної поведінки підозрюваних.

Про те, що відмовившись дозволити арешт депутатів, парламент створив підвищений ризик неналежної поведінки підозрюваних, заявляє сторона обвинувачення.

Як зазначено в статті, якщо нардеп-підозрюваний не внесе застави чи порушить процесуальні обов'язки (носіння електронного браслета, обмеження пересування та спілкування з рештою фігурантів справи тощо), то прокуратура не зможе заарештувати його чи затримати. Вона тільки отримає новий аргумент, щоб повторно звертатися до Верховної Ради й вимагати дозволу на суворіший запобіжний захід. Але в нинішніх умовах це можливо тільки восени, після парламентських канікул. Таким чином, зауважує авторка статті, прокуратурі залишається вірити на слово Розенблатові й Полякову, що вони не тікатимуть, ні на кого не впливатимуть і з'являтимуться до слідства, прокурора й суду.

Детальніше про деталі справи читайте ТУТ.

Також читайте: Полякову призначено заставу в розмірі 304 тис. грн

Нагадаємо, 19 червня НАБУ затримало охоронця нардепа Розенблата із сумкою, де було $ 200 тисяч. Депутат назвав це "провокацією". На прес-конференції голова НАБУ Ситник заявив:"Подання на зняття недоторканності з Розенблата і Полякова готове". Також він зазначив, щоНАБУ і САП оголосили про підозру 3 депутатам, 2 охоронцям нардепів і 1 помічникові в одержанні $ 300 тис. хабара.

11 липня Верховна Рада України проголосувала за зняття недоторканності з 3 народних депутатів - Олеся Довогого (група "Воля народу"), Максима Полякова ("Народний фронт") і Борислава Розенблата ("Блок Петра Порошенка"). Для зняття недоторканності з Євгена Дейдея ("Народний фронт") і Андрія Лозового (Радикальна партія) не вистачило голосів.

Як повідомляли, Верховна Рада не дозволила заарештувати і затримати Розенблата, і прокуратура не могла порушити клопотання про взяття під варту.
Топ коментарі
+9
Дело Розенблата-Полякова: прокуратуре остается верить на слово, что депутаты не сбегут - Цензор.НЕТ 8537
показати весь коментар
24.07.2017 10:10 Відповісти
+6
Дело Розенблата-Полякова: прокуратуре остается верить на слово, что депутаты не сбегут - Цензор.НЕТ 1294
показати весь коментар
24.07.2017 10:07 Відповісти
+6
Шапіто в Верховній Раді: на арені **********!
*********** ********** звинувачують у зраді:
Суд за вкрадене бабло - аби жодне не втікло.
Всі з мандатами в кишені і не вперше на арені.

Ось, одягнута в Версаче, ********** чергова плаче,
Що її, невинну лядь, хочуть, суки, розстрілять.
А вона ж-бо (свідок - небо) піклувалась не про себе!
І гребла собі в кишеню завжди з думкою про Неню!

Ось вже інша ********** вилізає виступать:
"Ви займаєтесь баблом, а навкруг - такий облом.
Війни й горе на планеті, а імпічмент де Канхветі?
Поки скрізь у світі зло, нас судити - западло!".

А тим часом - черга в стаді для нової **********:
"Ви не те назвали злом, схоже, вам подумать - в лом,
Той, хто каже: "Красти - зло", - ось хто істинне мурло!
НАС судити за бабло?! - нападе ж тоді *****!".

Все, дискусії скінчились - ********** притомились,
Ось і вирок: "********** холостими розстрілять!".
Розстріляли, посміялись, із розстріляним обнялись,
І уся ця ********** в ресторан пішла гулять...

Не дивуйтесь, тьоті й дяді, ні корупції ні зраді,
Поки в нас в Верховній Раді ********** на **********.
Якщо будем вибирать в Раду різну **********,
Від нащадків нам чекать лиш презирства і проклять.

показати весь коментар
24.07.2017 10:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
какие актуальные лозунги, не находите?
Дело Розенблата-Полякова: прокуратуре остается верить на слово, что депутаты не сбегут - Цензор.НЕТ 3606
показати весь коментар
24.07.2017 10:06 Відповісти
мир всему миру - это ты для кацапов?
показати весь коментар
24.07.2017 10:08 Відповісти
это значит, что Россия должна прекратить войну, вернуть украденное и выплатить многомиллиардные репарации Украине. А сделать ее это должен заставить цивилизованный мир любыми способами.
показати весь коментар
24.07.2017 10:10 Відповісти
А можно вначале расстрелять, а потом судить. Тогда - никакого риска ненадлежащего поведения...
показати весь коментар
24.07.2017 10:06 Відповісти
Неприкосновенность в полной красе.
показати весь коментар
24.07.2017 10:07 Відповісти
Дело Розенблата-Полякова: прокуратуре остается верить на слово, что депутаты не сбегут - Цензор.НЕТ 1294
показати весь коментар
24.07.2017 10:07 Відповісти
а судьи кто - на мой взгляд это сейчас главный отрицательный фактор для нашей страны
показати весь коментар
24.07.2017 10:08 Відповісти
Стоит дать слово, что не будешь чего-нибудь делать, как непременно этого захочется.(с)
показати весь коментар
24.07.2017 10:08 Відповісти
Дело Розенблата-Полякова: прокуратуре остается верить на слово, что депутаты не сбегут - Цензор.НЕТ 8537
показати весь коментар
24.07.2017 10:10 Відповісти
Як не соромно фотку ДУПИ на сайті викладати!!! ФУУУуууу...
показати весь коментар
24.07.2017 10:19 Відповісти
показати весь коментар
24.07.2017 11:06 Відповісти
Это повод для букмекерских контор, ставки принимать. А потом добегут не добегут. поймают не поймают. Есть вариант - Гражданский надзор за премию...Как в Америке ковбойских времён Дикого Запада!
показати весь коментар
24.07.2017 10:10 Відповісти
але ж пгокугатуга) працює, - років через 500 буде прохвесійною!
показати весь коментар
24.07.2017 10:11 Відповісти
а пока что решальная, договорняковая......
показати весь коментар
24.07.2017 10:14 Відповісти
ЦЕ ЩЕ ОДИН АРГУМЕНТ ТОГО, ЩО ЦЯ РАДА ЗАСИДІЛАСЬ, ЇМ ПОРАВ ІТИ НА Х...Р.
показати весь коментар
24.07.2017 10:17 Відповісти
Та канешна не драпанут.... Чего им боятца??? Ворон ворону...
показати весь коментар
24.07.2017 10:17 Відповісти
Они в Раде спокойные и уверенные были.....Пока что договорились. Нов от ближе к выборам прийдёт время типа друзей садить чтоб показать принципиальность и опять на трон и в кресла забраться. Ну типа раньше не знали. а тут вот начнут бурную деятельность по посадке отработанных подельников.
показати весь коментар
24.07.2017 10:21 Відповісти
наверное ********** на днях купил участочек во Франции за 12 млн. для того, чтобы там себе тюрьму построить и мотать срок?
показати весь коментар
24.07.2017 10:18 Відповісти
Шапіто в Верховній Раді: на арені **********!
*********** ********** звинувачують у зраді:
Суд за вкрадене бабло - аби жодне не втікло.
Всі з мандатами в кишені і не вперше на арені.

Ось, одягнута в Версаче, ********** чергова плаче,
Що її, невинну лядь, хочуть, суки, розстрілять.
А вона ж-бо (свідок - небо) піклувалась не про себе!
І гребла собі в кишеню завжди з думкою про Неню!

Ось вже інша ********** вилізає виступать:
"Ви займаєтесь баблом, а навкруг - такий облом.
Війни й горе на планеті, а імпічмент де Канхветі?
Поки скрізь у світі зло, нас судити - западло!".

А тим часом - черга в стаді для нової **********:
"Ви не те назвали злом, схоже, вам подумать - в лом,
Той, хто каже: "Красти - зло", - ось хто істинне мурло!
НАС судити за бабло?! - нападе ж тоді *****!".

Все, дискусії скінчились - ********** притомились,
Ось і вирок: "********** холостими розстрілять!".
Розстріляли, посміялись, із розстріляним обнялись,
І уся ця ********** в ресторан пішла гулять...

Не дивуйтесь, тьоті й дяді, ні корупції ні зраді,
Поки в нас в Верховній Раді ********** на **********.
Якщо будем вибирать в Раду різну **********,
Від нащадків нам чекать лиш презирства і проклять.

показати весь коментар
24.07.2017 10:21 Відповісти
очень метко.