10100 відвідувачів онлайн

Стали відомі імена учасників і подробиці стрілянини в Дніпрі

убийство стрельба днепр
Цю інформацію Цензор.НЕТ повідомили джерела в поліції.
Серед учасників конфлікту були:
1. Пабілер Давид Валерійович, 1976 р.н., діагноз: вогнепальне сліпе поранення лівого стегна;
2. Калашников Давид Леонідович, 1981 р.н., діагноз: проникаюче поранення черевної порожнини, вогнепальне сліпе поранення правої сідниці, наскрізне поранення правого колінного суглоба;
3. Лакіза Олександр Костянтинович, 1982 р.н., діагноз: сліпе поранення лівого стегна і лівої гомілки;
4. Єльчіщев Станіслав Дмитрович, 1992 р.н., діагноз: вогнепальні переломи лівої малогомілкової кістки, вогнепальне поранення лівого стегна;
5. Саакян Едмонд В'ячеславович, 1966 р.н., діагноз: вогнепальне поранення передньої черевної стінки, наскрізне поранення правої стопи, наскрізне поранення правого колінного суглоба;
6. Іващук Максим Володимирович, 1981 р.н., діагноз: проникаюче вогнепальне поранення черевної порожнини. Від отриманих тілесних ушкоджень Іващук М.В. помер у лікарні під час надання медичної допомоги.
У поліції повідомили, що оголошений після інциденту оперативний план "Сирена" о 23:10 було скасовано у зв'язку з встановленням місцепребування автомобіля нападників і осіб, які на ньому пересувалися.
Попередньо правоохоронці встановили, що вчора о 19:00 у ресторані "Д.О.М." по пр. Гагаріна, 92 відбулася зустріч між двома сторонами.
"Після того, як Саакян Е.В. заявив Нохшону Ш.Д. про те, що він не згоден із тим, що повинен йому 119 тис. доларів США, присутній на зустрічі Лакіза А. К. встав, відійшов у бік і зробив телефонний дзвінок", - йдеться в повідомленні.
Як зазначають, приблизно через 5 хвилин на літній майданчик ресторану підбігли близько 8 чоловіків, які почали бити братів Саакянів, при цьому в руці одного з нападників був револьвер.
Поки Едмонд Саакян намагався дістати свій травматичний пістолет ПСМР, пролунала черга з автомата. Після цього брати Саакяни вибігли з літнього майданчика ресторану і сховалися за своїм автомобілем "Тойота Камрі", на якому вони приїхали на зустріч.
Їм вдалося дістати з авто карабін "Вулкан", зареєстрований на Едуарда Саакяна. По нападниках відкрили вогонь, після чого вони розбіглися.
Під час стрілянини Едмонда Саакяна поранили в живіт. Брат його відвіз у лікарню.

Також читайте: "Стрілянина не пов'язана з 9 травня чи землею", - поранений у Дніпрі ветеран АТО Саакян

У поліції повідомили, що зареєстровано справу за ст. 115 ч. 2 п. 1 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Читайте також: "Він усе збирався повернутися на фронт", - військовий медик Чорна про загиблого в Дніпрі ветерана АТО Олексія Вагнера

Нагадаємо, близько 20-ї години 24 липня біля кафе "Дом" на проспекті Гагаріна, 92 Шевченківського району Дніпра чотири людини під'їхали на машині до групи ветеранів АТО. Почався обмін репліками, а потім ці четверо раптово відкрили вогонь з автоматичної зброї.

Унаслідок обстрілу загинув на місці Олексій Вагнер, колишній воїн-доброволець 20-го мотопіхотного батальйону 93-ї бригади, учасник сутичок із бандитськими угрупованнями 9 травня в Дніпрі. Колишнього бійця 11-го мотопіхотного батальйону 59-ї бригади Максима Іващука важко поранили, він помер по дорозі в лікарню. Крім того, у відомого адвоката, волонтера і колишнього добровольця 20-го мотопіхотного батальйону Едмонда Саакяна - наскрізне поранення в живіт.

Детальніше про цю трагічну подію можна прочитати в статті Юрія Бутусова на Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+27
Теперь представьте какой уровень безнаказанности для ОПГ в Днепре если преступники среди бела дня открывают стрельбу из автоматов посреди города... Вторым интересным фактом является тот факт, что атовцы хорошо знали с кем будут иметь дело но обращаться за помощью в СБУ или полицию было то же самое что обратится к тем же преступникам... Вот и получилась безвыходная ситуация для атовцев когда тебя не могут защитить те, на кого поставлены данные обязательства и вопросы с преступниками приходится решать самому. Если бандиты не побоялись известных людей, то что они делают с обычными гражданами догадаться не сложно.
показати весь коментар
25.07.2017 13:23 Відповісти
+26
Армяне и погибшие вообще-то из одной компании. Так что смысла в твоем комменте нет - так, просто минутка расизма
показати весь коментар
25.07.2017 13:19 Відповісти
+15
полиция молчит.......им еще погром в Киеве нужно комментировать......стоко работы навалило-ось!.....надо признать ...что никакой полиции у нас в стране НЕТ!.....есть несколько устойчивых ОПГ под названиями МВД....СБУ....ГПУ....
показати весь коментар
25.07.2017 13:54 Відповісти

Завантаження...