У столичному метро у чоловіка вилучили пістолет, - поліція

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ГУ НП Києва, правоохоронці виявили пістолет і шість набоїв, споряджених гумовими кулями. Розпочато кримінальне провадження.
"Подія трапилася на станції метро "Теремки". Працівники поліції в метрополітені під час перевірки документів у 32-річного жителя Київської області виявили під курткою на ремені і вилучили пристрій, схожий на пістолет, і шість набоїв, споряджених гумовими кулями калібру 9 мм. Вилучені речові докази направили для проведення експертизи", - йдеться в повідомленні.
Чоловік пояснив, що пістолет він знайшов біля транспортної зупинки в Київській області, тому документів на зброю не має. Крім цього встановлено, що його раніше притягували до кримінальної відповідальності за злочини, пов'язані з обігом наркотиків, і нині він на обліку з відбування умовного терміну.
Слідчий відділ розпочав кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від трьох до семи років. Досудове слідство триває.
Дядько він непоганий,але панічно боїться цивілізованного поводження зі зброєю.