10678 відвідувачів онлайн
4 613 58

У столичному метро у чоловіка вилучили пістолет, - поліція

стрельба пистолет
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ГУ НП Києва, правоохоронці виявили пістолет і шість набоїв, споряджених гумовими кулями. Розпочато кримінальне провадження.
"Подія трапилася на станції метро "Теремки". Працівники поліції в метрополітені під час перевірки документів у 32-річного жителя Київської області виявили під курткою на ремені і вилучили пристрій, схожий на пістолет, і шість набоїв, споряджених гумовими кулями калібру 9 мм. Вилучені речові докази направили для проведення експертизи", - йдеться в повідомленні.
Чоловік пояснив, що пістолет він знайшов біля транспортної зупинки в Київській області, тому документів на зброю не має. Крім цього встановлено, що його раніше притягували до кримінальної відповідальності за злочини, пов'язані з обігом наркотиків, і нині він на обліку з відбування умовного терміну.
Слідчий відділ розпочав кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від трьох до семи років. Досудове слідство триває.
Топ коментарі
+3
То ти звичайного дурня намалював.
показати весь коментар
26.07.2017 13:40 Відповісти
+3
То Кацахол. Про "оружие зло" расскажи нашим АТОшникам в Днепре. Если б были без оружия, бандюки положили бы всех и смылись.
показати весь коментар
26.07.2017 13:51 Відповісти
+3
Так цеж наш ресурсний штатний хоплофіл Кацахол.
Дядько він непоганий,але панічно боїться цивілізованного поводження зі зброєю.
показати весь коментар
26.07.2017 13:58 Відповісти

Завантаження...