8675 відвідувачів онлайн
5 337 55

Обов'язково її задекларую, - Гройсман планує купити квартиру в Києві

гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман в інтерв'ю одному з українських видань заявив, що має намір придбати власну квартиру в Києві

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Гройсман заявив в інтерв'ю "Новому часу".

"Якраз цим займаюся. Як тільки закінчу (покупку квартири, - ред.), обов'язково її задекларую", - сказав глава уряду.

Раніше журналісти програми "Схеми" встановили, що Гройсман разом із сім'єю живе в квартирі в елітному житловому кварталі "Новопечерські Липки" в центрі Києва, яка оформлена на його тещу-пенсіонерку з Вінниці Аліну Бурлаку.
У декларації прем'єр зазначив, що своєї столичної нерухомості у нього немає. У той же час вказав, що з 20 січня 2015 року використовує майже 60 квадратних метрів квартири, яка належить тещі. У користуванні кожного з трьох інших членів його сім'ї - дружини, дочки і сина - ще по 60 квадратів нерухомості, що належить їй же.
Топ коментарі
+15
Мля когда уже закончатся эти сказки про тещ дедов и жен!!
показати весь коментар
27.07.2017 16:44 Відповісти
+15
Тюрьма твой дом, мудило ...
показати весь коментар
27.07.2017 16:46 Відповісти
+8
В семь раз на кухне газ подорожает.
Вода из крана по цене вина.
Накладно ездить, даже на трамвае.
Такая-то вот странная война.

И ничего не может измениться.
Прошел кровавый, бесполезный год.
Всё те же обещания и лица.
Война на месте топчется и жрёт.
Жрёт жизни, нашей Верой запивая.
Надежду нашу втаптывает в прах.
Стервятников пережиревших стая,
Уже забыла, что такое страх.
От имени Народа сто кредитов,
Которые уходят в никуда.
Так радуют украинских бандитов,
Как путина кремлёвская звезда.
Но вот, подходит точка невозврата.
Народный Дух, почти уже кипит.
Украинцы - не путинская вата.
Уже вовсю дымится динамит.
Уже готов народный, видно, разум,
Взорваться и очистить жизни ход.
Как никогда Народ сегодня разом.
И только разом счастье обретет!

В семь раз на кухне газ уже дороже.
На электричество зашкалила цена.
Недолго вам, зажравшиеся рожи,
Смотреть, как загибается страна.

Наколядував на субсидіях, падлюка??
показати весь коментар
27.07.2017 16:56 Відповісти

Завантаження...