Через аварію на ТЕЦ у Білій Церкві стався витік сірчаної кислоти

"Сьогодні о 13:45 на підприємстві ТЕЦ внаслідок аварії на одному з резервуарів відбулася розгеметизація в об'єм бетонного обвалування. В результаті витекла приблизно 1 тонна сірчаної кислоти. Силами аварійної ланки підприємства ТЕЦ було усунено підтікання та проведено роботи щодо знешкодження речовини. Потерпілих немає. Загрози життю та здоров'ю людей немає", - йдеться у повідомленні.
Пізніше чиновник додав, що в результаті моніторингу стану повітря жодних перевищень щодо сірковмісних і хлоровмісних речовин у районі аварії немає.
Топ коментарі
Не обваливания, а обвалования.