11813 відвідувачів онлайн
7 441 10

Через аварію на ТЕЦ у Білій Церкві стався витік сірчаної кислоти

тэц
Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив мер міста Геннадій Дикий, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні о 13:45 на підприємстві ТЕЦ внаслідок аварії на одному з резервуарів відбулася розгеметизація в об'єм бетонного обвалування. В результаті витекла приблизно 1 тонна сірчаної кислоти. Силами аварійної ланки підприємства ТЕЦ було усунено підтікання та проведено роботи щодо знешкодження речовини. Потерпілих немає. Загрози життю та здоров'ю людей немає", - йдеться у повідомленні.

Пізніше чиновник додав, що в результаті моніторингу стану повітря жодних перевищень щодо сірковмісних і хлоровмісних речовин у районі аварії немає.
Також читайте: У жахливій ДТП у Татарстані загинули 14 пасажирів автобуса. ФОТОрепортаж+ВІДЕО
Топ коментарі
+2
Пострадавших нет... не нашли.
показати весь коментар
29.07.2017 17:02 Відповісти
+1
лучше бы писали как какую-то вату "случайно" мокнули в ванну с серной кислотой)
показати весь коментар
29.07.2017 16:40 Відповісти
+1
"разгерметизация в объем бетонного обваливания."

Не обваливания, а обвалования.
показати весь коментар
29.07.2017 16:54 Відповісти

Завантаження...