9382 відвідувача онлайн

Один із фігурантів справи про стрілянину в Дніпрі покинув лікарню, - Нацполіція

стрельба днепр
Як передає Цензор.НЕТ, інформацію про це Радіо Свобода підтвердили в обласному управлінні міліції.
За даними поліції, чоловік не мав ніякого статусу в справі, у правоохоронців не було підстав обмежувати його пересування.

"У нього не було ніякого статусу. Законних підстав не було, щоб йому визначити статус. Він був у важкому стані, тому слідчі дії з ним не проводились. На сьогодні його законним представником є адвокат, він співпрацює зі слідством. Його родичі звернулися з проханням про переведення його в іншу клініку, їм не відмовили. У нас немає підстав обмежувати його пересування як на території нашої країни, так і за кордоном", - сказали в прес-службі обласної поліції.

Водночас у поліції підтвердили, що чоловік вже виїхав за кордон.
Що стосується другого фігуранта справи, то він, за даними поліції, як і раніше перебуває в лікарні.

Нагадаємо, близько 20 години вечора 24 липня біля кафе "Д.О.М" на проспекті Гагаріна, 92 Шевченківського району Дніпра чотири людини під'їхали на машині до групи ветеранів АТО. Почався обмін репліками, а потім ці четверо раптово відкрили вогонь з автоматичної зброї.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Найважливіше - не допустити ескалації цього конфлікту", - Шевченко розповів про хід розслідування стрілянини в Дніпрі

Унаслідок обстрілу загинув на місці Олексій Вагнер, колишній воїн-доброволець 20-го мотопіхотного батальйону 93-ї бригади, учасник зіткнень із бандитськими угрупованнями 9 травня в Дніпрі. Екс-боєць 11-го мотопіхотного батальйону 59-ї бригади Максим Іващук зазнав важкого поранення і помер по дорозі в лікарню. Крім того, у відомого адвоката, волонтера і колишнього доброволця 20-го мотопіхотного батальйону Едмонда Саакяна - наскрізне поранення в живіт. У відповідь вогнем він зумів поранити чотирьох нападників.

Топ коментарі
+43
Керівник поліції в Дніпропетровській області та обласний прокурор мають бути звільнені з посад і віддані під суд!
показати весь коментар
31.07.2017 15:46 Відповісти
+24
Вот так - ДВА ТРУПА, а оснований для определения статуса не было...
Знаете, ТАКОГО даже при "злочинний влади" не было!
показати весь коментар
31.07.2017 15:49 Відповісти
+21
ну вот так и беркутня валила из Украины, у них тоже не было никакого статуса и им никто не мешал выехать.
показати весь коментар
31.07.2017 15:51 Відповісти

Завантаження...