Один із фігурантів справи про стрілянину в Дніпрі покинув лікарню, - Нацполіція

Нагадаємо, близько 20 години вечора 24 липня біля кафе "Д.О.М" на проспекті Гагаріна, 92 Шевченківського району Дніпра чотири людини під'їхали на машині до групи ветеранів АТО. Почався обмін репліками, а потім ці четверо раптово відкрили вогонь з автоматичної зброї.
Унаслідок обстрілу загинув на місці Олексій Вагнер, колишній воїн-доброволець 20-го мотопіхотного батальйону 93-ї бригади, учасник зіткнень із бандитськими угрупованнями 9 травня в Дніпрі. Екс-боєць 11-го мотопіхотного батальйону 59-ї бригади Максим Іващук зазнав важкого поранення і помер по дорозі в лікарню. Крім того, у відомого адвоката, волонтера і колишнього доброволця 20-го мотопіхотного батальйону Едмонда Саакяна - наскрізне поранення в живіт. У відповідь вогнем він зумів поранити чотирьох нападників.
Знаете, ТАКОГО даже при "злочинний влади" не было!