5 944 32

Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою набуває чинності

канада

Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою набула чинності сьогодні, 1 серпня.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", про це повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко.
"Вільна торгівля між Україною та Канадою почнеться 1 серпня. Канада зробила свій подарунок нам до Дня Конституції: ми отримали урядову ноту про завершення всіх внутрішніх процедур для набуття чинності Угоди про вільну торгівлю. У нас подвійне відчуття: фініш і старт - два в одному. Це історичний момент, який підсумовує колосальний пласт роботи наших дипломатів і політиків. Але це і початок набагато більш значущого етапу: час наповнювати цю Угоду життям - контрактами, робочими місцями й інвестиціями", - зазначив він.
Нагадаємо, угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою було підписано в Києві 11 липня 2016 року. Верховна Рада України ратифікувала її 14 березня 2017 року. Президент України Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію 3 квітня 2017 року.
Так, передбачають, що угода з 1 серпня скасує 98% тарифів на українські товари, які експортують у Канаду, для канадських товарів відразу буде скасовано 72% тарифів, а упродовж 7 років безмитний експорт зросте до 98%.
Крім того, угода взаємно відкриває ринки державних закупівель.
Окремі розділи угоди захищають електронну комерцію та інтелектуальну власність.
Топ коментарі
+6
Дяка справжньому другу України!
показати весь коментар
01.08.2017 09:04 Відповісти
+6
Соглашение о свободной торговле между Украиной и Канадой вступает в силу - Цензор.НЕТ 2616
показати весь коментар
01.08.2017 09:12 Відповісти
+5
Сейчас зрадофилы набегут сюда и начнут петь одни и те же мантры о злочиннiй владi))) Мол какой плохой Порошенко и его команда.. Вот только одно не пойму: как Европа подписывает ассоциацию и дает безвиз этой злочиннiй владi, Канада ратифицирует зону свободной торговли) Наверное, слепые они, потому что зрадофилам виднее. А ну на раз, два, три запевай "ты порохАбот, шЕкаладный" и так далее) Кстати, у меня начали ремонтировать асфальт во дворах) Что-то вообще не припоминаю, что его когда-то ремонтировали. Дороги реально начали строятся. Плюс в городе Белая Церковь возможно наконец-то построят грузовой аэропорт. Вот этот винницкий базарник) Все ворует и ворует) На какие шишы все это он строит) Все адекватам доброе утро и хорошего рабочего дня) даже зрадофилам с ватою пожелаю сегодня как можно больше заработать, строча комментарии)
показати весь коментар
01.08.2017 09:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дяка справжньому другу України!
показати весь коментар
01.08.2017 09:04 Відповісти
До речі, знаєш чому канадська діспора різко зменьшила допомогу Україні? Близько півтора року тому канадці передали на передову АТО купу техніки (небойової), автомобілі, грузовики, легковики, бусики, бульдозери, джипи і т.д. Але наша шоколадна влада не знала, що в цій техніці була вмонтована система JPS, що яіляється абсолютно звичайним явищем для канадців.
Ну а далі, ти сам легко спрогнозуєш розвиток подій. Вся ця техніка засвітилась... у Африці. На гнівний запит канадців шоколадна братва просто поржала.
Ото така куйня, Сашко..

А, так, звичайно, чекаю від тебе затертого банального булькотіння, що то неправда
показати весь коментар
01.08.2017 09:11 Відповісти
Просто наш Президент хотел помочь детям Африки и передал им технику,а вырученные деньги я уверен передал на благотоворительнось
показати весь коментар
01.08.2017 09:14 Відповісти
Стопудово
показати весь коментар
01.08.2017 09:15 Відповісти
а когда это было? не могу ни одной ссылки найти на такое событие, скорее всего фейк
показати весь коментар
01.08.2017 09:24 Відповісти
В 14 году две трети на передке ходили в канадской форме-берцах. Б/у, но своего тупо не было.
показати весь коментар
01.08.2017 09:29 Відповісти
А ти все за рибу гроші...
показати весь коментар
01.08.2017 09:07 Відповісти
Тому що переживаю я за Україну. І вважаю за доречним обговорювати те, що більш важливо.
показати весь коментар
01.08.2017 09:13 Відповісти
Кленовый сироп
показати весь коментар
01.08.2017 09:06 Відповісти
Отличненько !
показати весь коментар
01.08.2017 09:06 Відповісти
Соглашение о свободной торговле между Украиной и Канадой вступает в силу - Цензор.НЕТ 4403

Стремно чет.
показати весь коментар
01.08.2017 09:11 Відповісти
Скорее бы уже Канада упростила условия иммиграции для украинцев. Лучше жить за полярным кругом в демократии, чем в вечной жидо-москальской оккупации
показати весь коментар
01.08.2017 09:12 Відповісти
А там никаких сложностей - знаешь язык, владеешь полезной специальностью - дороги открыты. А нахлебников там не ждут, да.
показати весь коментар
01.08.2017 09:19 Відповісти
Соглашение о свободной торговле между Украиной и Канадой вступает в силу - Цензор.НЕТ 2616
показати весь коментар
01.08.2017 09:12 Відповісти
Сейчас зрадофилы набегут сюда и начнут петь одни и те же мантры о злочиннiй владi))) Мол какой плохой Порошенко и его команда.. Вот только одно не пойму: как Европа подписывает ассоциацию и дает безвиз этой злочиннiй владi, Канада ратифицирует зону свободной торговли) Наверное, слепые они, потому что зрадофилам виднее. А ну на раз, два, три запевай "ты порохАбот, шЕкаладный" и так далее) Кстати, у меня начали ремонтировать асфальт во дворах) Что-то вообще не припоминаю, что его когда-то ремонтировали. Дороги реально начали строятся. Плюс в городе Белая Церковь возможно наконец-то построят грузовой аэропорт. Вот этот винницкий базарник) Все ворует и ворует) На какие шишы все это он строит) Все адекватам доброе утро и хорошего рабочего дня) даже зрадофилам с ватою пожелаю сегодня как можно больше заработать, строча комментарии)
показати весь коментар
01.08.2017 09:26 Відповісти
руся рошеновец - ассоциацию и зону свободной торговли дают украинцам,а не пэтруу барыжному, сегодня в твитере читал о встрече Михо и Трампа, даже если и фэйк, рано или поздно встретятся, вот тогда пусть вся свора мармеладная готовится.
показати весь коментар
01.08.2017 09:49 Відповісти
А вот и первый ватоносец и зрадофил объявился) Кстати, неоднократно видел Ваши посты как вы топите против Украины. Я уже многих выучил наизусть тут. Вопрос один: а чего тогда не дают ассоциацию и безвиз Беларуси, Сомали или КНДР???? Там же тоже народы. Дают за заслуги, а не просто так. Ну и встретятся Саакашвили с Трампом. И что? Что будет? Реальная власть в США за Конгрессом и Сенатом, а Трамп что угодно может заявлять.. Если честно, то надоели эти новости про Саакашвили. Если он построил такие честные суды в Грузии, то пускай едет и защищается, а не топит против не только сегодняшней власти Украины, но и против всего народа. Подлецом мстительным оказался..
показати весь коментар
01.08.2017 10:10 Відповісти
Огогого - оце то порохолиз
А почитати трошки більше про Саакашвілі не має розуму, від початку президенства до позбавлення громадянства?
показати весь коментар
01.08.2017 15:29 Відповісти
https://censor.net/user/293012 - если честно, то ты просто гандон использованный, пшел будки строить как завещал великий барыга пэтро.
показати весь коментар
01.08.2017 18:46 Відповісти
У тебя вся мордочка в чем то коричневом от глубокого лизания. И вряд ли ето шоколад.
показати весь коментар
01.08.2017 10:51 Відповісти
Нууу я з Луцька, і що? так ремонтують, за наш рахунок... в мене в дворі кладуть нову бруківку, асфальт, будемо робити дит.майданчик, але........ми (ОСББ) взяли кредит в банку.... і причому тут порох з його стадом?
показати весь коментар
01.08.2017 15:32 Відповісти
Вторая родина украинца
показати весь коментар
01.08.2017 09:35 Відповісти
Уряяя...
Мож тепер мінімалку піднімуть до 3300грн, і будуть хизуватися таким мощним "покращенням"...
показати весь коментар
01.08.2017 11:23 Відповісти
Зони вільної торгівлі знищують українську економіку. Україна відкриває свій ринок для іноземних товарів. В результаті національні товаровиробники зазнають збитків, скорочують виробництво та робочі місця. Всі країни захищають свій внутрішній ринок від іноземних товарів та створюють сприятливі умови для розвитку власного виробництва. ЕС та інші країни в рамках угоди про зону вільної торгівлі встановлюють мізерні квоти на українську аграрну продукцію та сировину. Україна вже перетворилася на сировинний придаток більш розвинутих країн. Необхідно відмовитися від зон вільної торгівлі, захистити внутрішній ринок від іноземних товарів та створити сприятливі умови для розвитку власного виробництва.
показати весь коментар
01.08.2017 16:50 Відповісти