3674 відвідувача онлайн
1 769 34

День корінних народів у Києві: в столиці проведуть "Кримський вечір"

татары флаг крымские

На відвідувачів чекає концерт народної музики і танців.

З нагоди Міжнародного дня корінних народів світу 9 серпня Міністерство інформаційної політики України, Меджліс кримськотатарського народу та Американський дім проведуть урочисте святкування "Qırım akşami" або "Кримський вечір". Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Мінінформполітики.

"МІП запрошує представників усіх дипломатичних установ, що працюють в Україні, познайомитися з культурою корінного народу України, який зараз живе в умовах окупації", - сказано в повідомленні.
Організатори анонсують концерт кримськотатарських пісень і танців та виставку про етногенез, історію та культуру кримськотатарського народу англійською мовою, підготовлену Естонським інститутом з прав людини, Міністерством інформаційної політики України, Кримськотатарським Ресурсним Центром за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.
Міжнародний день корінних народів світу відзначають щороку 9 серпня. Він був затверджений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1994 році.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Прокуратура просить кримчан повідомляти про факти захоплення або знищення майна в окупованому Криму
Топ коментарі
+5
В синагоге молебень. Коренные народы молится будут!
показати весь коментар
02.08.2017 13:37 Відповісти
+1
Путин памаги,рехверендум
День коренных народов в Киеве: в столице проведут "Крымский вечер" - Цензор.НЕТ 665
показати весь коментар
02.08.2017 13:38 Відповісти
+1
у кого синагога своя, у кого церковь, у кого мечеть, и только у москалей все ворованное, и даже имя что они русские при своем улусе орды москве, а земель исконных у этих якобы русских вообще отродясь не было и нет...
показати весь коментар
02.08.2017 13:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В синагоге молебень. Коренные народы молится будут!
показати весь коментар
02.08.2017 13:37 Відповісти
у кого синагога своя, у кого церковь, у кого мечеть, и только у москалей все ворованное, и даже имя что они русские при своем улусе орды москве, а земель исконных у этих якобы русских вообще отродясь не было и нет...
показати весь коментар
02.08.2017 13:39 Відповісти
Это ты кому греко-католик-иудей-индуист?
показати весь коментар
02.08.2017 13:52 Відповісти
это в ответ одному чучелу, которое думает, что православие не лжет, когда триединому Богу приписывает двойственного, напрочь дуального Божьего Сына, на Бога поклеп возводя.
показати весь коментар
02.08.2017 13:57 Відповісти
Да отстань ты со своим МРАКОБЕСИЕМ! Еще и попов кормить. Нахрен они нужны!
показати весь коментар
02.08.2017 14:02 Відповісти
ты это все в зеркало скажи тому МРАКОБЕСУ, которого там увидишь, когда туда заглянешь, грек-католик-иудей-индуист атеистический
показати весь коментар
02.08.2017 14:05 Відповісти
Да успокойся "верующий" ! У меня грехов нет. Я не боюсь!
А ТЫ МОЛИСЬ, МОЖЕТ ПРОСТЯТ!
показати весь коментар
02.08.2017 14:09 Відповісти
)))да у тебя мозгов нет, а не грехов, можешь в этом даже не сомневаться, место свое знай, тебе из под плинтуса указывать неудобно
показати весь коментар
02.08.2017 14:11 Відповісти
А чего же ты с мозгами и здесь ( без охраны).
показати весь коментар
02.08.2017 14:16 Відповісти
таких как ты опарышей давить
показати весь коментар
02.08.2017 14:20 Відповісти
А не обкакаешь то, чем писяешь?
показати весь коментар
02.08.2017 14:29 Відповісти
не имею твоих привычек
показати весь коментар
02.08.2017 14:52 Відповісти
оба вы блеснули и интелектом и воспитанием!
показати весь коментар
02.08.2017 16:39 Відповісти
я бисер не мечу
показати весь коментар
02.08.2017 16:46 Відповісти
все верно, все ворованное а кто воры? Не кучерявые?
показати весь коментар
02.08.2017 13:56 Відповісти
да москали они разные, их разве что подлость выдает
показати весь коментар
02.08.2017 13:58 Відповісти
Путин памаги,рехверендум
День коренных народов в Киеве: в столице проведут "Крымский вечер" - Цензор.НЕТ 665
показати весь коментар
02.08.2017 13:38 Відповісти
ты еще расскажи что ты типа русский при своем улусе орды москве и антифашист с вашим нацистский лозунгом про москву третий рейх, четвертому не бывать)))
показати весь коментар
02.08.2017 13:41 Відповісти
Ты в вышиванке? Если нет, то и разговор закончен.
показати весь коментар
02.08.2017 14:17 Відповісти
это точно не про москалей после 1721 года россией назвавшихся? а так один в один, точно
показати весь коментар
02.08.2017 13:40 Відповісти
Татары такие же коренные в Крыму, как арабы в Египте. Завоеватели они, а не коренные. Только если арабы завоевали территорию от Плодородного Полумесяца до Испании в 8 веке, то Крымское ханство, как осколок Золотой орды, сформировалось только к 15 веку., хотя первые татаро-монгольские набеги начались с 13 века. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B1%D0%BD_%D0%B0%D0%BB%D1%8C-%D0%90%D1%81%D0%B8%D1%80 Ибн аль-Асиру писал, что «многие из знатных купцов и богачей русских» бежали из Крыма тогда, потому что татарское завоевании было жестоким.
показати весь коментар
02.08.2017 13:49 Відповісти
Татар в Крыму нет, не ври.
показати весь коментар
02.08.2017 13:55 Відповісти
Як це немає. А перепис населення проведений Україною в 2001р. нарахував в Криму 245 тисяч кримських татар. Чи ви не вірите офіційним даним?
показати весь коментар
03.08.2017 01:59 Відповісти
В 13 веке были русские в Крыму? Ну ты и трепло!
показати весь коментар
02.08.2017 13:59 Відповісти
кулибин машину времени из паровоза Стифенсона изобрел, они и айда в 13 век из 1721 года объявления петрухой 1 москалии Россией на курорт здоровьице после испарения болот поправить
показати весь коментар
02.08.2017 14:08 Відповісти
Это не я. Это Ибн аль-Асир. Кстати, Князь Владимир в Крыму крестился, в 10 веке. А потом уже крестил Киев. Вернее, греки крестили.
показати весь коментар
02.08.2017 16:24 Відповісти
Слов'яни в Криму були вже, як мінімум в 5 столітті. Святий Кирило знайшов в Херсонесі (слов'янська назва Корсунь) Євенгеліє писане слов'янською мовою. Пізніше в Криму (більш давня назва - Таврида, давньослов'янська назва - Перекоп) утворилася ціла низка слов'янських князівств. Найбільш відоме з них князівство Тьмутаракань, правили там Чернігівські князі. Зокрема, згідно до Тьмутараканського пам'ятника, знайденого в районі м.Керч (слов'янська назва - Корчів) в 1068р. на престол Тьмутараканського князівства вступив князь Глеб Святославович. Багато міст Тавриди мають історичні слов'янські назви: Керч -Корчів, Євпаторія - Козлів, Судак - Сурож, Севастополь - Корсунь, тощо. Так що руські (тобто українці) були в Тавриді не лише в 13-му столітті, а набагато раніше. Саме українці є корінним народом Криму, а не татари.
показати весь коментар
03.08.2017 01:56 Відповісти
Скажімо так...- частина булгар (назва від.Волга, або навпаки) стали мусульманськими татарами, частина православними болгарами, а частина європейськими мусульманськими кримськими татарами...запам'яталося, що на початку дев'яностих кримські татари під час спілкування з ними просили мене говорити не російською, а українською мовою. Цивілізоване вирішення кримсько татарської проблеми в Україні дасть поштовх до вирішення подібних проблем у всьому світі. Я так думаю.
показати весь коментар
02.08.2017 14:14 Відповісти
Не зовсім так, бо з тих часів кров інших народів Криму змішалась з тими татарами. Тому вони всі корінні народи Криму називаються кримські татари.
показати весь коментар
02.08.2017 14:21 Відповісти
задолбали эти татары.мало нам сепаров на востоке так власти подпитывают татарский сепаратизм и нацыонализм.народишка численностью в 300 тысячь требует нацыональную автономию охренеть.а украинцам что которых 38 процентов в крыму что автономия ненадо им смирится ***** с русской агресией а теперь еще и татарской если наши долбоебы проголосуют изминения в конст.пусть у своих собратьев москалей просят автономию че приебались к нам.шото я невижу татарских партизан и батальйонов борящихся с москалями.они выбрали тактику давить на украину которая щаз воюет и власти которой находятся слабовольные инородцы которым плевать на украинскую нацыю.
показати весь коментар
02.08.2017 14:49 Відповісти
а шо там в Крыму? тихо?
показати весь коментар
02.08.2017 16:43 Відповісти