11448 відвідувачів онлайн

Обміняти російського найманця Агєєва можна тільки після суду, - Лутковська

лутковская

Російського військовослужбовця Віктора Агєєва, якого взяли в полон на Донбасі, можна обміняти на громадян України, яких незаконно утримує Росія, тільки після вироку суду щодо нього.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявила уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.
"Відносно Агєєва мають відбутися судові засідання, повинна бути встановлена ​​його вина або невинність. А після того має бути інший процес, який пов'язаний не з Мінськом, а з Російською Федерацією", - пояснила омбудсмен.
"Я б виступала за те, щоб повторилася процедура (обміну російських військовослужбовців Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва на Надію Савченко, - ред.), адже ми вже створили прецедент", - сказала вона.

Читайте також: Терористи вимагають обміну російського найманця Агєєва. Позиція України однозначна - це військовий злочинець, - Ірина Геращенко

Нагадаємо, Агєєва затримали українські військовослужбовці в Луганській області. Зараз його утримують у СІЗО в Старобільську.
В інтерв'ю українському телеканалу Агєєв заявив, що служить у Новочеркаську, в полку зв'язку та навчальному центрі Повітряно-космічних сил Росії. Він підтвердив, що в березні 2017 приїхав у Ростовську область і підписав контракт на службу в Збройних силах РФ. За його словами, він приїхав у свою частину, пробув там 4 дні, підписав контракт і буквально відразу був відправлений на Донбас.

Також читайте: Терористи відпустили двох осіб, захоплених разом із журналістом Асєєвим
Топ коментарі
+7
А мама вот этого человека не понимает, почему убийцы её сына Ерофеев и Александров не сидят в тюрьме...

Обменять российского наемника Агеева можно только после суда, - Лутковская - Цензор.НЕТ 8740
показати весь коментар
02.08.2017 18:55 Відповісти
+6
Эта тварь до сих пор занимает эту должность, доколе? Гнать суку в шею!!!! Что бы ее сына или дочь эта кацапская мразь шлепнула там и что бы она после этого заговорила бы?
показати весь коментар
02.08.2017 18:52 Відповісти
+5
А эта змеюка, даже допускает невиновность ТЕРРОРИСТА (((!
показати весь коментар
02.08.2017 18:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А эта змеюка, даже допускает невиновность ТЕРРОРИСТА (((!
показати весь коментар
02.08.2017 18:47 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=zkuOp9tKFOI

уебэн зэ биттэ
показати весь коментар
02.08.2017 19:44 Відповісти
Цензор! Почему "найманця"??? Контрактника! Это разные категории! В первом случае просто гражданская война , во втором - оккупация.
показати весь коментар
03.08.2017 09:04 Відповісти
Лутковская все время на путинскую мельницу воду льет (( Она все время ПРОТИВ Украины все гвоорит ((
показати весь коментар
03.08.2017 13:07 Відповісти
Эта тварь до сих пор занимает эту должность, доколе? Гнать суку в шею!!!! Что бы ее сына или дочь эта кацапская мразь шлепнула там и что бы она после этого заговорила бы?
показати весь коментар
02.08.2017 18:52 Відповісти
Ты еще скажи что Охендовского выгнать.
Про Гонтареву уже забыли?
показати весь коментар
02.08.2017 19:52 Відповісти
Мамке отдать того которого нет в Украине ! Просто так! ОН ЖА РЕБЕНОК ИСЧЁ !!!Приехал просто немного развлечься- укропов и бендеровцев пострелять на гражданской войне .....
показати весь коментар
02.08.2017 18:54 Відповісти
А мама вот этого человека не понимает, почему убийцы её сына Ерофеев и Александров не сидят в тюрьме...

Обменять российского наемника Агеева можно только после суда, - Лутковская - Цензор.НЕТ 8740
показати весь коментар
02.08.2017 18:55 Відповісти
Чтоб Гадя дальше скурвливалась и гадила Украине
показати весь коментар
02.08.2017 20:01 Відповісти
да не в гаде дело.
убийца должен сидеть.
всякие обмены - нарушение прав потерпевших.
показати весь коментар
02.08.2017 20:15 Відповісти
Согласен! "...убийца должен сидеть." Добавлю - на колу(!) , по средневековым обычаям, раз они гадёныши решили отбросить нас в средневековое беззаконие, поправ все международные договора и законы.
показати весь коментар
02.08.2017 21:03 Відповісти
Тому, що влада скурвилася, думає люди Небесну Сотню забудуть після злету цін та тарифів!!!!
показати весь коментар
02.08.2017 21:09 Відповісти
я вважаю, що тільки ворожа курва може приплітати Небесну Сотню до сраних тарифів
показати весь коментар
02.08.2017 21:12 Відповісти
бо ваты меж ушами лутковской ничуть не меньше ,чем у вылупка агева...
показати весь коментар
02.08.2017 18:57 Відповісти
Если этот гад служащий кацапской армии и он это признает то может быть осужден,обязательно осужден не исключая возможности обмена на наших военнопленных.А если наемник,а каждый наемник в мире знает,что ни каке законы и права наемников не защищают и он внезакона.Поэтому наемников никогда в плен не берут их уничтожают а так как этого кренделя уже взяли и он не военнослужащий кацапии то ему обязанно светить пожизненно без права на обмен и амнистию.
показати весь коментар
02.08.2017 19:04 Відповісти
Ти чо детка рамси попутала пусть 10 -15 лет отарабанит за лихие дела А карать за них; сурово
Я всё равно смеюсь и улыбаюсь! О́мбудсмен мать матери гуся стерхи
показати весь коментар
02.08.2017 19:23 Відповісти
Он должен выйти на свободу настоящим правосеком и фашистобандеровцем . Наш ответ на ФСБешную Гадю
Обменять российского наемника Агеева можно только после суда, - Лутковская - Цензор.НЕТ 7733
показати весь коментар
02.08.2017 19:17 Відповісти
Суд - зона - петушиный угол - затем можно и обменять, нам п..расы не нужны.
показати весь коментар
02.08.2017 19:18 Відповісти
В Гааге.
показати весь коментар
02.08.2017 19:41 Відповісти
После расстрела!
показати весь коментар
02.08.2017 19:42 Відповісти
та можна обміняти і до суду. на вову-"окурка".
показати весь коментар
02.08.2017 19:53 Відповісти
гнида рыгоанальная работает на паРашу...
показати весь коментар
02.08.2017 20:00 Відповісти
І Савченко також потрібно повернути в зад в Рашку
показати весь коментар
02.08.2017 20:03 Відповісти
Кто на данный момент у нас руководит Нацбанком?
показати весь коментар
02.08.2017 20:34 Відповісти
Менять надо исключительно на одном условии аГЕЙева на Сенцова и Кольченко. Если нет, то пожизненое заключение за терорризм во время войны и без права на пересмотр/ или расстрел.
показати весь коментар
02.08.2017 21:19 Відповісти
Опять хотят клоунаду устроить, как с Ерофеевым и Александровым?
Берите пример с кацапов и бандой гта. При попытке к бегству.
А труп уже можно обменять на Кольченко и Сенцова. Чтоб кацам не было обидно, труп Геева можно на две части поделить.
показати весь коментар
02.08.2017 21:29 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=w6OBfAOFPFE менять нельзя, Лотковска