5153 відвідувача онлайн

Патруль ОБСЄ обстріляли під час спроби встановити камеру на даху ДФС

хуг

Працівники підрядної організації намагалися встановити камеру відеоспостереження на даху фільтрувальної станції, що дозволило б забезпечити цілодобовий моніторинг у цьому районі.

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив, що спостерігачі ОБСЄ потрапили під обстріл у районі Донецької фільтрувальної станції 3 серпня. Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це Хуг повідомив сьогодні на брифінгу в Києві.

"Лише вчора (3 серпня - УНІАН) на Донецькій фільтрувальній станції, розташованій між підконтрольною уряду Авдіївкою і підконтрольною так званій "ДНР" Ясинуватою, спостерігачі СММ і працівники підрядної організації потрапили під вогонь зі стрілецької зброї", - заявив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Безпілотник ОБСЄ зафіксував 122-мм міномет "ДНР" за 350 м від житлового масиву в Донецьку, - Хуг

"Працівники підрядної організації намагалися встановити камеру (відеоспостереження) на даху фільтрувальної станції, що дозволило б нам забезпечити цілодобовий моніторинг у цьому районі", - додав Хуг.
За його словами, обстріл по цивільних особах здійснювали незважаючи на те, що Спільний центр з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін посприяв раніше отриманню гарантій безпеки для встановлення локального режиму припинення вогню в радіусі 15 км навколо фільтрувальної станції.
Топ коментарі
+8
сколько их должны застрелить, чтобы они поняли чего стоят рашистские гарантии?
показати весь коментар
04.08.2017 16:35 Відповісти
+7
Ну и шо? Европа, я надеюсь, уже обеспокоилась?
показати весь коментар
04.08.2017 16:32 Відповісти
+6
Стрельба боевиков улучшает зрение членов ОБСЕ....и к окулисту не ходи
показати весь коментар
04.08.2017 16:39 Відповісти

Завантаження...