9935 відвідувачів онлайн

Нова вежа на Луганщині даватиме сигнал в окуповані Луганськ і Алчевськ

телевышка

Завершено будівництво 134-метрової телевежі в Бахмутівці (Луганська область).

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на штаб АТО, сигналом українських телеканалів і радіостанцій буде охоплено райони біля лінії розмежування. Також телевежа даватиме сигнал на тимчасово окуповані Луганськ і Алчевськ.

Нагадаємо, це третя вежа, яка була побудована протягом двох останніх років (після Краматорської в Донецькій області та Чонгарської в Херсонській області).
Топ коментарі
+16
...мож не в тему? Был в Тунисе у мамы -- живёт она там... ...переехала в новый аппартамент. Телек подключил, бо она пару месяцев без инфы выдержала... В эфире только российсчкие каналы. Через пару дней, смотрю, мамка телек из розетки выдернула...
-- Мам, ты чё?
-- Да это ж смотреть и слушать невозможно! -- потопы, пожары, наводнения... ...и морды у всех, как на кладбище... Не могу эти ужасы смотреть!
...маме 83 года... ... -- воспитывалась при всех режимах... ...а до сих пор не дура...*)
показати весь коментар
05.08.2017 19:05 Відповісти
+10
А надо за путина?
показати весь коментар
05.08.2017 19:12 Відповісти
+10
Тошнит уже от"барыга и офшоры".Троли:-не вызывайте у людей " тошноту" и"ржачку"...
показати весь коментар
05.08.2017 23:58 Відповісти

Завантаження...