9999 відвідувачів онлайн
15 072 210

Сьогодні 9-та річниця початку російсько-грузинської війни

грузия
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, збройний конфлікт між військами Грузії і збройними формуваннями Південної Осетії почався в перші хвилини після опівночі 8 серпня 2008 року. На допомогу південноосетинським угрупованням прийшла Росія. Тодішній президент Дмитро Медведєв оголосив про початок операції з "примусу Грузії до миру".
Бойові дії тривали до 12 серпня. Грузія в тому конфлікті втратила 412 осіб, із російської сторони загинули 67 військовослужбовців.
26 серпня Росія офіційно визнала грузинські регіони - Південну Осетію і Абхазію - як "незалежні держави", а 2 вересня Тбілісі розірвав дипломатичні відносини з Росією.
Топ коментарі
+33
Я тоді не спала всю ніч, шукала по інтернету новини про те, що відбувається ...
Вже йшли перші трансляції Олімпійських Ігор, а в Грузії стріляли.
Для мене від 08.08.08. пішов зворотній відлік для рашки.
Навряд чи хтось заперечить: якби Захід тоді адекватно відреагував, а не проковтнув, то не було б війни у нас.
Грузія має також пам*ятати і бути вдячною, що Україна і українські військові реально їх підтримали і воювали за них.
показати весь коментар
08.08.2017 01:20 Відповісти
+18
Честно - я не верю ни одному кацапу, я слишком много с ними сталкивался именно в Европе - до третьей рюмки оно тебе "хей, мы славяне, ты мне брат", а потом переходит в тупое быдлячество. Вы думаете это шутка была в тупом фильме "Брат 2" вы мне ответите за севастополь. Я от российских лохов в свой адрес раз 5 это слышал - в Будапеште, Праге и Вене. И история одинаковая - почему, когда я, украинец на западе текилы или абсента выпью, меня тупо тянет свои песни петь, веселиться, общаться, заводить новые знакомства, людей узнавать, грешить с ними вместе у себя в номере, а любого кацапа тянет оскорблять или бежать кого-то танком давить?
показати весь коментар
08.08.2017 02:44 Відповісти
+15
"а 2 сентября Тбилиси разорвал дипломатические отношения с Россией." - дикие горцы.., сразу обиделись и разорвали отношения, прервали торговлю и сообщение.., отказались от энергоресурсов с рашки... Я не следил за Грузией с тех пор.., кто знает , наверное нет такой страны уже? А если есть то полная разруха, да?
показати весь коментар
08.08.2017 01:20 Відповісти

Завантаження...