"Марш рівності" в Одесі відбувся без порушень, - поліція

"Марш рівності" в Одесі відбувся без порушень, мітингувальники пройшли маршем від Воронцовського палацу до Дюка, інформує Цензор.НЕТ. Про це повідомляє ГУ НП Одеси.
Наразі захід завершився, порушень громадського порядку не зафіксовано.
"Співробітники поліції супроводжували учасників маршу, які пройшлися ходою від Воронцовського палацу до пам'ятника Дюку. У зв'язку з проведенням інших масових заходів за маршрутом "Маршу рівності" та задля уникнення конфліктів, для забезпечення безпеки містян та гостей міста правоохоронці змушені були в короткий термін змінити напрямок руху учасників акції", - йдеться в повідомленні поліції.
Топ коментарі
+17 Леонид Днепр
показати весь коментар
13.08.2017 13:02 Відповісти Посилання +10 Garsia UA
показати весь коментар
13.08.2017 13:07 Відповісти Посилання +10 Алексей Носов #340963
показати весь коментар
13.08.2017 13:33 Відповісти Посилання
Полиция и питерасты и одесская власть подружились.