11222 відвідувача онлайн
14 348 489

"Марш рівності" в Одесі відбувся без порушень, - поліція

нацполиция
"Марш рівності" в Одесі відбувся без порушень, мітингувальники пройшли маршем від Воронцовського палацу до Дюка, інформує Цензор.НЕТ. Про це повідомляє ГУ НП Одеси.
Наразі захід завершився, порушень громадського порядку не зафіксовано.
"Співробітники поліції супроводжували учасників маршу, які пройшлися ходою від Воронцовського палацу до пам'ятника Дюку. У зв'язку з проведенням інших масових заходів за маршрутом "Маршу рівності" та задля уникнення конфліктів, для забезпечення безпеки містян та гостей міста правоохоронці змушені були в короткий термін змінити напрямок руху учасників акції", - йдеться в повідомленні поліції.

Дивіться також: Вночі в Одесі горіли склади та звалище: площа загоряння - 300 квадратних метрів. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+17
Потрібно вже в Україні проводити марші в підтримку традиційних сімейних цінностей.
показати весь коментар
13.08.2017 13:02 Відповісти
+10
Ну значит с Гыгом все в порядке,скоро появится
показати весь коментар
13.08.2017 13:07 Відповісти
+10
Видишь а все зря. Полиция и питерасты и одесская власть подружились.
показати весь коментар
13.08.2017 13:33 Відповісти

Завантаження...