8275 відвідувачів онлайн
17 177 113

"Антонов" має намір протягом найближчих 5 років випустити 70 літаків

самолеты

Державне підприємство "Антонов" має намір повернутися на конкурентний ринок регіональних пасажирських літаків і планує випуск не менше 70 літаків протягом найближчих 5 років.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Держконцерну "Укроборонпром", до якого входить літакобудівна компанія.
Як зазначається, для "Антонова" був створений чіткий маркетинговий план, заснований на оцінці фахівців, прогнозах незалежних експертів і провідних компаній. Він враховує перспективні ринки і потенціал кожної номенклатури товарів на цих ринках, а також спирається на весь масив нинішніх домовленостей з партнерами.
"Згідно маркетингового плану, ємність світового ринку середніх транспортних літаків оцінюється в 900 літаків у найближчі 15 років. Тому ДП "Антонов" планує поставити протягом 5 років 20 літаків АН-178 замовникам із країн СНД, Азії та Африки, а також Туреччини. Також у ДП "Антонов" є плани повернутися на конкурентний ринок регіональних пасажирських літаків", - йдеться в повідомленні.
Як відомо, у квітні 2015 року Кабінет Міністрів України передав "Антонов" до складу ДК "Укроборонпром".

Читайте також: "Антонов" запропонував США спільно розвивати проект військово-транспортного літака Ан-77
Топ коментарі
+20
Задовбало , ціх планів "грамадьйо"!!! Вся діяльність складається з гучних анонсів майбутніх звершень !!!))
показати весь коментар
13.08.2017 15:05 Відповісти
+7
крылья везли из Ташкента, хвосты - из Воронежа, шасси из Саратова и т.п.
"завод сделал"...
показати весь коментар
13.08.2017 15:27 Відповісти
+5
Да уж! Вот журналисты раскопали про нового директора Государственного завода Антонова. С 2016 на должности, за год 100 в заграничных командировках с оплачиваемыми переездами и гостинницами...И при этом по 500 долларов США суточных...на 50 тыс американских денег....Его спрашивают зачем и кула столько, при норме кабминовской 50-70 Евро в день...а он тупо морозится и о себе хрен знает какого мнения....Где порошенко таких упырей берёт??? Хрен бы у себя на Рошене таких ублюдков бы держал. но то же своё...а народное можно 3.14здить в наглую, Ублюдки.
показати весь коментар
13.08.2017 15:54 Відповісти

Завантаження...