9142 відвідувача онлайн
6 974 17

Держбанки відновили видачу "теплих кредитів", - Держенергоефективності

энергоэффективность утепление

Державні банки 14 серпня відновили видачу кредитів на підвищення енергоефективності - т. зв. "теплих кредитів" - для населення і ОСББ, повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

"Тепер усі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний і створити енергоефективний будинок можуть приєднатися до урядової програми. Цим вже скористалося близько 300 тис. сімей. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне - свідомо підійти до питання енергозбереження та підготовки до зими", - прокоментував глава Держенергоефективності Сергій Савчук, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
Як наголошується в повідомленні, завдяки програмі можна значно заощадити у разі впровадження енергоефективних заходів та згодом знизити комунальні платежі. Найкращий ефект досягається у випадку повного утеплення будинку. Зокрема, за даними ОСББ-учасників програми, після комплексної термомодернізації рахунки за опалення зменшуються вдвічі і навіть більше.

Читайте також: "У липні 86 ОСББ та ЖБК скористалися програмою "Теплі кредити", - Гройсман
З початку дії програми "теплих кредитів" нею скористалося близько 300 тис. домогосподарств, які залучили майже 4 млрд грн. Уряд, у свою чергу, відшкодував їм близько 1,6 млрд грн.
У Держенергоефективності нагадують, що уряд недавно додатково виділив 400 млн грн на програму "теплих кредитів".
Топ коментарі
+5
врешь про евро. У привата просто платишь обычной картой, сканы счета-фактуры загрузил,
через 1-2 зашла компенсация в 30%.
показати весь коментар
15.08.2017 10:30 Відповісти
+4
- Финансовая пропасть- самая глубокая из всех пропастей, в нее можно падать всю жизнь... (с)
показати весь коментар
15.08.2017 10:06 Відповісти
+4
Тёплые кредиты?! Это в смысле, что вас на них нагреют ?! 😕
показати весь коментар
15.08.2017 10:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а Ахметов каким боком?)
показати весь коментар
15.08.2017 10:02 Відповісти
Постоянно слышу банковскую рекламу о тепловом кредите, да еще со скидкой. Но самое главное. В конце рекламы, вскользь сказано, что дают в евро. Не напоминает вам это ничего? (Валютный кредит на жилье)
показати весь коментар
15.08.2017 10:01 Відповісти
врешь про евро. У привата просто платишь обычной картой, сканы счета-фактуры загрузил,
через 1-2 зашла компенсация в 30%.
показати весь коментар
15.08.2017 10:30 Відповісти
Бред. Кредит выдается в гривне.
показати весь коментар
15.08.2017 10:51 Відповісти
- Финансовая пропасть- самая глубокая из всех пропастей, в нее можно падать всю жизнь... (с)
показати весь коментар
15.08.2017 10:06 Відповісти
Тёплые кредиты?! Это в смысле, что вас на них нагреют ?! 😕
показати весь коментар
15.08.2017 10:10 Відповісти
В частных домах утепление это понятно, а вот в многоэтажках как? Сколько не утепляй общий счетчик учета тепла на дом как то не стимулирует...
показати весь коментар
15.08.2017 10:18 Відповісти
Такая же махинация правительства как и с субсидиями.
показати весь коментар
15.08.2017 10:21 Відповісти
А в чем махинация с субсидиями?
показати весь коментар
15.08.2017 10:29 Відповісти
В том что чтобы одни их получали остальные должны платить за газ в 5 раз дороже. У меня например родители пенсионеры никогда не получали субсидии потому что у них пенсия на 50грн больше чем положено для субсидий. Тоесть для Гнойсмана человек получающий пенсию в 1500грн. уже мульенер.
показати весь коментар
15.08.2017 10:33 Відповісти
Моя семья имеет общий доход 12000. Я работаю, жена в декрете + трое детей. Субсидия по прошлому году выгоднее чем льгота УБД. Правда излишков жилплощади нет.
показати весь коментар
15.08.2017 10:54 Відповісти
Обясните мне, какой ето нах.кредит , когда ты платишь по етой программе за теплые материалы в магазине всю сумму из своего кармана а потом чтобы якобы государство компенсировало тебе часть (притом какую часть компенсирует не понятно до самого конца) тебе нужно взять кредит в банке Гнойсмана и Пецо под проценты банка, кроме того сразу же банк тебе начисляет 5-6% от кредита за услуги банка. И потом два месяца ждешь платя проценты банку погасит тебе государство часть кредита или нет. Если нет то ты вместо економии попадаешь на переплату.
показати весь коментар
15.08.2017 10:30 Відповісти
Госбанки возобновили выдачу "теплых кредитов", - Госэнергоэффективности.

Другими словами, процесс "нагрева" населения продолжается...
показати весь коментар
15.08.2017 11:09 Відповісти