На Харківщині завдяки "стіні" затримали нелегалів із Молдови, - Держприкордонслужба

Про це повідомили в прес-службі Державної прикордонної служби України, передає Цензор.НЕТ.
"На Харківщині в рамках проведення спільної операції "Мігрант" учора, 16 серпня, на ділянці відповідальності відділу "Дергачі" в напрямку населених пунктів Журавлика (РФ) - Токарівка (Україна), завдяки інженерно-технічному облаштуванню державного кордону прикордонники виявили і затримали 2 людей без документів, зі слів затриманих - громадян Республіки Молдова. Вони намагалися перетнути державний кордон України поза пунктом пропуску. Мандрівників притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 204-1 кодексу України про адміністративне правопорушення. Їхню подальшу долю вирішить суд", - розповіли у відомстві.
Нагадаємо, реалізація проекту "Стіна", який передбачає спорудження оборонних споруд, ровів, облаштування відеоспостереження тощо на кордоні з Російською Федерацією, стартувала восени 2014 з ініціативи тодішнього прем'єра Арсенія Яценюка.
Топ коментарі
+20 Александр 087
показати весь коментар
17.08.2017 14:30 Відповісти Посилання +12 Мимик Re
показати весь коментар
17.08.2017 14:50 Відповісти Посилання +11 Мимик Re
показати весь коментар
17.08.2017 14:55 Відповісти Посилання