Ув'язнений убив і розчленував співробітницю Одеського СІЗО

Частини тіла жінки виявили інші співробітники закладу. Слідчо-оперативна група, яка пізніше прибула на місце, знайшла інші частини тіла і речі зниклої в сміттєвому контейнері.
При проведенні оперативно-розшукових заходів працівники прокуратури Одеської області спільно зі співробітниками Малиновського відділу поліції і СІЗО викрили підозрюваного в жорстокому вбивстві. Ним виявився 39-річний заарештований, який перебував у слідчому ізоляторі. Його раніше вже притягували до кримінальної відповідальності за статтями 187 (розбій) та 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Зараз на місці події працюють співробітники поліції.
Прес-служба прокуратури Одеської області повідомила агентству "Інтерфакс-Україна", що за фактом загибелі жінки органи поліції почали кримінальне провадження за п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство).
Крім того, слідчими прокуратури Одеської області розпочато кримінальне провадження за фактом службової недбалості та неналежного виконання своїх обов'язків співробітниками СІЗО, внаслідок чого стало можливим вчинення ув'язненим цього злочину (ч. 2 ст. 367 КК України).
Досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває.
Зек, двічі судимий, за розбій і навмисне вбивство... Він не "допік" суспільству, людям, родинам, дітям тієї першої вбитою людини, а тепер ще однієї? Це звірина, не людина. Це друге його вбивство! І яке вбивство - він порізав жінку на шматки, щоб сховати злочин! Його допекли?
Так само СВОЛОТОЮ є той, хто сміє виправдовувати це падло!