11242 відвідувача онлайн
45 152 362

"Це історичний день: Кабмін затвердив Енергетичну стратегію України", - Гройсман

гройсман
Як передає Цензор.НЕТ, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, що вчора Кабмін затвердив Енергетичну стратегію України на період до 2035 року "Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність".

"За два роки цей стратегічний документ опрацьовувався у різних версіях. У роботі над ним брали участь найповажніші наукові центри країни, включно з Національним інститутом стратегічних досліджень, міжнародні та вітчизняні експерти, громадські організації. Згідно з новою стратегією, нова структура потреб в енергетиці виглядає так: атомна енергія до 2035 року даватиме 50% електроенергії країни, відновлювальні джерела - 25%, гідроенергетика - 13%, а решта покриватиметься за рахунок теплових електростанцій. Також планується знизити енергоємність економіки удвічі до 2030 року і збільшити виробництво як традиційних, так і альтернативних джерел енергії", - пише Гройсман.

Читайте також: ЄС виділить Україні € 100 млн у разі створення фонду енергоефективності та прийняття необхідних законопроектів, - Хан
Топ коментарі
+41
Уберите, пожалуйста, этого юного Брежнева! Сил нет больше слушать!
показати весь коментар
19.08.2017 11:36 Відповісти
+37
Чесно кажучи трохи дивна енергетична стратегія, замість того щоб скоротити перепади денного та нічного споживання електрики за рахунок акумулірующих електростанцій в будинках та квартирах, як це роблять за Заході з квартирними електростанціями Тесла, замість того щоб довести супердешеву атомну генерацію до 70% від генерації України, уряд обіцяє якісь 25% відновлювальної енергетики (сонячні та вітрові електростанції). Це якась маячня! Тариф на "зелену" енергетику в рази більший ніж навіть тарифи ТЕС, тому це виллється в подорожчання електрики для споживачів! Уряд замість реальних реформ вигадує як підняти ціни на все і як олігархам заробити на цьому це кілька мільярдів доларів! Це не державницька позиція уряду, це позиція бариг та мафії!
показати весь коментар
19.08.2017 11:47 Відповісти
+28
Коли слухаю цих недоумків,таке враження що повернувся років на 40-50 назад."Весь народ України начолі з Будочною Партією Падлюк впевнено крокує у світле майбутнє".Ббя,тільки,як завжди,ніхто у дорозі годувать не обіцяв.
показати весь коментар
19.08.2017 13:24 Відповісти

Завантаження...