"Це історичний день: Кабмін затвердив Енергетичну стратегію України", - Гройсман

"За два роки цей стратегічний документ опрацьовувався у різних версіях. У роботі над ним брали участь найповажніші наукові центри країни, включно з Національним інститутом стратегічних досліджень, міжнародні та вітчизняні експерти, громадські організації. Згідно з новою стратегією, нова структура потреб в енергетиці виглядає так: атомна енергія до 2035 року даватиме 50% електроенергії країни, відновлювальні джерела - 25%, гідроенергетика - 13%, а решта покриватиметься за рахунок теплових електростанцій. Також планується знизити енергоємність економіки удвічі до 2030 року і збільшити виробництво як традиційних, так і альтернативних джерел енергії", - пише Гройсман.
Топ коментарі
+41 Tatyana Pomolova
показати весь коментар
19.08.2017 11:36 Відповісти Посилання +37 Igor Lyashenko #336463
показати весь коментар
19.08.2017 11:47 Відповісти Посилання +28 випадково зазирнув
показати весь коментар
19.08.2017 13:24 Відповісти Посилання