"Сказав - зробили": Лукашенко доручив вченим управляти "сталінськими методами"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Белта.
Лукашенко приїхав на поле з льоном, щоб "особисто вникнути" в усі технологічні процеси і розібратися з тим, чого не вистачає, щоб вирощування льону було досить ефективним і приносило хороші прибутки державі.
"Щодо льону ми домовилися. Я ще раз подивлюся, що було доручено раніше, починаючи від вирощування і закінчуючи льонокомбінатом. А то вони ходитимуть, все грошей проситимуть. Сьогодні, якщо правильно обробляти за технологіями льон, він рентабельний", - заявив Лукашенко.
"Ти повинен керувати сталінськими методами. Сказав - зробили", - сказав Лукашенко директору Інституту льону НАН Івану Голубу. Президент додав, що необхідно вибудувати систему, хто і де оброблятиме цю культуру.
У відповідь на зауваження Голуба про те, що рентабельність виробництва льону доходить до 70 відсотків, Лукашенко зазначив, що "у кращі часи нафта таку рентабельність давала".
Упс, кое-что и делали в совке неплохо - например расстреливали наивных придурков.