4542 відвідувача онлайн
11 743 59

Асад подякував Росії, Ірану та "Хезболлі" за підтримку

асад

Президент Сирії Башар аль-Асад заявив, що його армія, завдяки допомозі союзників, включно з Росією, Іраном та ліванським терористичним рухом "Хезболла", зруйнувала спроби Заходу повалити його уряд.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода".

Читайте також: Росія перешкоджає створенню трибуналу ООН щодо Сирії й притягненню Асада до відповідальності, - екс-член комісії ООН дель Понте

"Їхня безпосередня підтримка - політична, економічна та військова - зробила можливими більші успіхи на полі бою і зменшила втрати і тягар війни", - заявив Асад під час телепередачі 20 серпня.

Однак він зазначив, що "битва триває", і говорити про перемогу в громадянській війні, яка почалася в його країні шість із половиною років тому, ще занадто рано. Асад сказав, що не відновлюватиме дипломатичні зв'язки або інші форми співпраці з країнами, які підтримують "терористів" у Сирії. Сполучені Штати і більшість європейських країн закрили свої посольства в Дамаску після того, як у 2011 році уряд почав придушувати акції протесту.

Асад також сказав, що підтримує низку ініціатив Москви щодо припинення обстрілів, заявивши, що Дамаск "зацікавлений в їхньому успіху".

Читайте також: Посольство Росії в Сирії обстріляли з мінометів, - МЗС РФ

Водночас він розкритикував пропозиції США щодо "безпечних зон", які президент США Дональд Трамп раніше цьогоріч сподівався розвинути за спільною ініціативою з Москвою.

За словами Асада, такі зони "лише покриватимуть терористів".

Президент США Дональд Трамп у січні заявив, що він прагне створити спеціальні зони, де сирійці, котрі втікають від війни, можуть жити в безпеці від бойових дій, а не тікати з країни, щоб стати біженцями в Сполучених Штатах чи Європі. Трамп доручив відповідним американським відомствам опрацювати деталі плану.

США заявляють, що готові до співпраці з Росією у врегулюванні сирійської кризи. При цьому США, як і ще низка країн, весь Європейський Союз і Ліга арабських держав, визнали саме сирійську опозицію законним представником сирійського народу.

Унаслідок війни в Сирії, що триває з початку 2011 року, загинули сотні тисяч людей, а мільйони людей були змушені покинути свої будинки.

Читайте також: Понад 500 громадян РФ, які воюють у Сирії, до цього воювали на Донбасі, - СБУ

"Хезболла" вважається терористичною організацією в США, Великобританії, Нідерландах, Канаді, Ізраїлі, Австралії та Єгипті; її звинувачують у терористичних акціях проти цивільного населення і військових. У Росії "Хезболла" не вважається терористичною організацією, хоча в 1985 році викрала трьох дипломатів, а відомий терорист Імад Мугнія на прізвисько Гієна розстріляв дипломата Аркадія Каткова. У листопаді 2015 року заступник міністра закордонних справ РФ і спецпредставник президента Росії щодо Близького Сходу і Північної Африки Михайло Богданов пояснив цю ситуацію тим, що "Хезболла" не скоювала терактів на території РФ і є законною суспільно-політичною силою, маючи представників у парламенті Лівану.
Топ коментарі
+30
как не поблагодарить за убийства детей?!... это дело святое, скрЭпное!!...
показати весь коментар
20.08.2017 22:29 Відповісти
+23
Асад поблагодарил Россию, Иран и "Хезболлу" за поддержку - Цензор.НЕТ 5912
показати весь коментар
20.08.2017 22:37 Відповісти
+21
Спалив *****.
показати весь коментар
20.08.2017 22:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
как не поблагодарить за убийства детей?!... это дело святое, скрЭпное!!...
показати весь коментар
20.08.2017 22:29 Відповісти
Да если бы не Путен, в Сирии ИГИЛ бы детям квартиры дарил
показати весь коментар
20.08.2017 22:36 Відповісти
Асад поблагодарил Россию, Иран и "Хезболлу" за поддержку - Цензор.НЕТ 4491
показати весь коментар
20.08.2017 22:40 Відповісти
согласен, лучше их убить присыпать пеплом....
показати весь коментар
20.08.2017 23:00 Відповісти
Спалив *****.
показати весь коментар
20.08.2017 22:30 Відповісти
Молодец, чует слив, заганяет подельников..
Настоящий ********😂
показати весь коментар
20.08.2017 22:31 Відповісти
Поблагодарило оно... ***** и само счастливо что столько людей уничтожило
показати весь коментар
20.08.2017 22:30 Відповісти
Москва-це світова столиця терористів!!!)))))
показати весь коментар
20.08.2017 22:31 Відповісти
Если бы еще Ына сюда и земные варвары все в сборе
показати весь коментар
20.08.2017 22:32 Відповісти
Асад поблагодарил Россию, Иран и "Хезболлу" за поддержку - Цензор.НЕТ 5580
показати весь коментар
20.08.2017 22:33 Відповісти
Асад поблагодарил Россию, Иран и "Хезболлу" за поддержку - Цензор.НЕТ 9881
показати весь коментар
20.08.2017 22:50 Відповісти
Террористы и диктаторы всех стран, объединяйтесь!
показати весь коментар
20.08.2017 22:33 Відповісти
В Москві вже з"їзд терористів світу був, незабаряться і за наступним !!!)))
показати весь коментар
20.08.2017 22:36 Відповісти
Асад поблагодарил Россию, Иран и "Хезболлу" за поддержку - Цензор.НЕТ 5078
показати весь коментар
20.08.2017 22:40 Відповісти
Если в перечне стран сирия следует через запятую с ираном а потом с росисей я спокоен Правильным путем идете товагищи
показати весь коментар
20.08.2017 22:35 Відповісти
мені здається, спасибі, перехрестився, що очі у ньго зомбі,це по ********* так говорять, а я скажу - мерця - це моя суб"єктивна точка зору
показати весь коментар
20.08.2017 22:36 Відповісти
разрушила попытки Запада свергнуть его правительство
- не кажи "гоп", поки не перескочив! (С) українська народна мудрість
показати весь коментар
20.08.2017 22:36 Відповісти
Спалил кремлевскую контору которая является матерью мирового терроризма. Забыл еще Игил поблагодарить.
показати весь коментар
20.08.2017 22:36 Відповісти
Асад поблагодарил Россию, Иран и "Хезболлу" за поддержку - Цензор.НЕТ 5912
показати весь коментар
20.08.2017 22:37 Відповісти
Исчё не вечер . Чичас вылезет пабедоносный катях . Знай наших , диды ведь ваевале .
показати весь коментар
20.08.2017 22:48 Відповісти
Там бойфренд уже заждался, а она всё чешется.
показати весь коментар
21.08.2017 06:34 Відповісти
Тобто спокою там довго не буде.
А біженці будуть нести лоукост-тероризм а Европу.
показати весь коментар
20.08.2017 22:37 Відповісти
а вот в Немытой зато исконно русские названия ))))
Асад поблагодарил Россию, Иран и "Хезболлу" за поддержку - Цензор.НЕТ 1915
показати весь коментар
20.08.2017 22:43 Відповісти

Зате в Московії ісконноруська назва міста - бург
показати весь коментар
20.08.2017 22:47 Відповісти
Ибо мацкавитам со времён петьки первава германцы страну в порядок приводили . ********* оказалась гавённейшей страной , потому и немаки не особо преуспели ...
показати весь коментар
20.08.2017 22:50 Відповісти
Шо ты хотело высрать , убогое из-за поребрика ? Али токмо копипастить могёшь ?
показати весь коментар
20.08.2017 22:44 Відповісти
а это что - ваше кацапское слово...?
когда это слово только появилось - вы кацапы ещё квакали в болотах...
показати весь коментар
20.08.2017 22:46 Відповісти
Асад поблагодарил Россию, Иран и "Хезболлу" за поддержку - Цензор.НЕТ 1289
показати весь коментар
20.08.2017 23:03 Відповісти
По украински город - это огород, огороженное место.
показати весь коментар
20.08.2017 23:25 Відповісти
Асад поблагодарил Россию, Иран и "Хезболлу" за поддержку - Цензор.НЕТ 1624
показати весь коментар
20.08.2017 22:41 Відповісти
Эх незадача Арафат почил в бозе а так бы и ему благодарности достались бы
показати весь коментар
20.08.2017 22:43 Відповісти
Россию, Иран и "Хезболлу" (с)

В достойной компании оказались козломордые.

С чем-и поздравляю.
показати весь коментар
20.08.2017 22:43 Відповісти
Тоже обратил внимание . Изгой цалуецца в губы с отщепенцами и опущенными . Тьфу , срамота ...
показати весь коментар
20.08.2017 22:46 Відповісти
женщин и детей убили десятки тысяч , ишак этот асад, лижьбы усидеть на троне, воююет со своим народом, настоящий диктатор, я надеюсь сша додавят этот арабский совок
показати весь коментар
20.08.2017 22:45 Відповісти
Красиво обозначил цели для томагавков!
показати весь коментар
20.08.2017 22:46 Відповісти
Все страны изгои,во главе с тероРоссией.
показати весь коментар
20.08.2017 22:46 Відповісти
между прочим путин начинает им вбивать в умы - они скоро и нас скинут. в рашке бунт будет,а в Америке импичмент. Он им говорит открытым тестом - так что получается это можно любого из нас скинуть и назвать это революция Роз?
показати весь коментар
20.08.2017 22:51 Відповісти
Трамп дельный план предложил. и пусть эти поселения охраняет спец. наз США.
показати весь коментар
20.08.2017 22:47 Відповісти
Захід загрався. З Асадом загрався, з "Хезболлою" загрався, з Іраном і його революцією теж загрався свого часу, а особливо загрався з тіньовим паханом всієї тієї шобли - кацапстаном. Тепер Заходу прийдеться добряче ригати, щоб зберегти НА СВОЇЙ ТЕРИТОРІІ такий улюблений спокій і свою автентичність та забезпечити своїм громадянам безпеку від терактів. Тількизараз до західних демократій починає доходити, що кацапи ведуть глобальну війну на стороні Зла з усіма, хто це зло не сповідує,в тому числі і з західними демократіями. І війна ця ведеться до повного знищення однієї зі сторін.
показати весь коментар
20.08.2017 22:51 Відповісти
"Спасибо, что ЖИВОЙ!" (Асад)
показати весь коментар
20.08.2017 22:59 Відповісти
У россии только два союзника: иран и хезболла.
показати весь коментар
20.08.2017 23:13 Відповісти
ооо, козломордия уже водном ряду с Хезболой... скоро дойдут до того, что их будут благодарить игиловцы
показати весь коментар
20.08.2017 23:20 Відповісти
Ядерные Самогонщики https://durdom.in.ua/uk/main/photo/photo_id/74177.phtml Асад поблагодарил Россию, Иран и "Хезболлу" за поддержку - Цензор.НЕТ 9915
показати весь коментар
20.08.2017 23:45 Відповісти
Там иранского аятоллы среди ядерных самогонщиков не хватает. Ассад ведь пока только химичит.
показати весь коментар
21.08.2017 04:12 Відповісти
Асад Хезболлу и Роисю поблагодарил...

А вот сейчас ИГИЛу было обидно.
показати весь коментар
20.08.2017 23:49 Відповісти
Асад поблагодарил Россию, Иран и "Хезболлу" за поддержку - Цензор.НЕТ 8909
показати весь коментар
20.08.2017 23:52 Відповісти
одни террористы, благодарят других террористов, за войну против террористов и своего народа. Ну и шайка собралась.
показати весь коментар
21.08.2017 00:03 Відповісти
Старый ГеБэшный замес на Ближнем Востоке забродил и набух.
показати весь коментар
21.08.2017 04:10 Відповісти
Современная ось зла - шииты Ирана, алавиты Асада и чухонские удмурты в борьбе против цивилизации и прогресса. На подходе братишки из Пхеньяна.
показати весь коментар
21.08.2017 01:51 Відповісти
Хорошо бы эти благодарности подшить к будущему делу Гаагского Трибунала как свидетельские показания против режима Путина.
показати весь коментар
21.08.2017 04:08 Відповісти
Россию, Иран и "Хезболлу". Шикарное соседство.
показати весь коментар
21.08.2017 06:00 Відповісти
тамагавк ему в рот.
показати весь коментар
21.08.2017 06:41 Відповісти
а евнухович так и не смог паблагадарить *****,Украинцы не дали...
показати весь коментар
21.08.2017 07:14 Відповісти
Да все диктаторы благодарны рассии. Они под защитой страны с ядерным арсеналом.
показати весь коментар
21.08.2017 07:43 Відповісти
А если бы кацапского дипломата завалили сегодня в Украине?!!
"В России "Хезбола" не считается террористической организацией, хотя в 1985 году похитила трёх дипломатов, а известный террорист Имад Мугния по кличке "Гиена" расстрелял дипломата Аркадия Каткова. В ноябре 2015 года замглавы МИД РФ и спецпредставитель президента России по Ближнему Востоку и Северной Африке Михаил Богданов разъяснил эту ситуацию тем, что "Хезболла" не совершала терактов на территории РФ и является законной общественно-политической силой, имея представителей в парламенте Ливана."
показати весь коментар
21.08.2017 07:49 Відповісти
Тащемта, США в той же Сирии открыто поддерживают Фронт Ан-Нусра, который суть местный филиал Аль-Каиды. Там у каждого свои интересы и большинство военных союзов не переживут день победы той или иной стороны. Победит Асад - погонят Хэзболлу, победят амеры - погонят Аль-Каиду, добьются успеха турки - погонят курдов.
показати весь коментар
21.08.2017 13:06 Відповісти