8583 відвідувача онлайн
4 536 45

Україна створює з Ізраїлем освітню онлайн-платформу, - Гриневич

гриневич

Україна розглядає можливість співпраці з Ізраїлем для створення Національної освітньої онлайн-платформи, заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на зустрічі з міністром з питань охорони навколишнього середовища, міністром у справах Єрусалима і спадщини Ізраїлю Зеєвом Елькіним.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це сказано в повідомленні прес-служби Міносвіти.

"Україна розглядає можливість співпраці з Ізраїлем для створення Національної освітньої онлайн-платформи, на якій зберігатимуть освітні матеріали для школярів, педагогів та батьків", - наголошується в повідомленні.

Дивіться також: Обов'язкового навчання в три семестри не буде, школи можуть вирішувати самі, - Міносвіти. ВIДЕО

За словами Л.Гриневич, електронна платформа потрібна нам для повноцінного супроводу реформи освіти. Для нас дуже важливо підтримати вчителів та надати їм інтерактивні онлайн матеріали, які допоможуть якісно використовувати компетентнісні методики навчання.

"Також ця платформа має відіграти важливу роль у підвищенні доступу дітей із сільських територій до якісної освіти", - зазначила Л.Гриневич.

Також читайте: Усі першокласники з 2018 року будуть вчитися за новим стандартом початкової освіти, - Гриневич

За словами міністра, подібна платформа розроблена в Ізраїлі вже давно. Зараз Україна шукає можливості для реалізації проекту, в межах якого ізраїльська сторона допоможе перенести готові рішення зі своєї платформи на українську.

До державного бюджету на 2018 рік планується закласти близько 54 млн грн на закупівлю обладнання для роботи платформи і її супроводу.

"У низці країн такі проекти фінансував Світовий банк, але свого часу, за міністра Табачника (екс-міністра освіти і науки України Дмитра Табачника), був провалений освітній проект з цією організацією. Зараз ми маємо з ними менший проект і з великою інвестицією вони зможуть зайти лише у 2019 році", - додала Л.Гриневич.
Топ коментарі
+9
...В государственный бюджет на 2018 год планируется заложить около 54 млн грн на закупку оборудования для работы платформы и ее сопровождения...
Все.
показати весь коментар
21.08.2017 20:17 Відповісти
+5
нифигассэ...а не дешевле гросе просто репетитора нанять?
показати весь коментар
21.08.2017 20:24 Відповісти
+5
Украина создает с Израилем образовательную онлайн-платформу, - Гриневич - Цензор.НЕТ 9521
показати весь коментар
21.08.2017 20:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это хорошее дело....
показати весь коментар
21.08.2017 20:15 Відповісти
Ви подуріли там зовсім? З ким спільну освітню програму? З друзями путіна, які навіть з трибуни ВРУ зивнувачують українців в голокості? Ви *******? Ви хочете щоб дітям всю цю куйню вбивали в мізки з дитинства? Про українців як знищували євреїв?
показати весь коментар
21.08.2017 20:42 Відповісти
ну спижженная диссертация в помощь))
показати весь коментар
21.08.2017 20:17 Відповісти
...В государственный бюджет на 2018 год планируется заложить около 54 млн грн на закупку оборудования для работы платформы и ее сопровождения...
Все.
показати весь коментар
21.08.2017 20:17 Відповісти
ТакиШо на идиш перейдьом?
показати весь коментар
21.08.2017 20:18 Відповісти
ну вот, не хотели русский, берите идиш...терпилы-патриоты..
показати весь коментар
21.08.2017 20:27 Відповісти
А чего на идиш? На иврит!!!
показати весь коментар
21.08.2017 20:48 Відповісти
Тюююю... Та один хер!
показати весь коментар
21.08.2017 20:51 Відповісти
все равно, главное, что не укриш..
показати весь коментар
21.08.2017 20:56 Відповісти
на иврит
показати весь коментар
21.08.2017 22:43 Відповісти
Украина создает с Израилем образовательную онлайн-платформу, - Гриневич - Цензор.НЕТ 1792
показати весь коментар
21.08.2017 20:18 Відповісти
нифигассэ...а не дешевле гросе просто репетитора нанять?
показати весь коментар
21.08.2017 20:24 Відповісти
то може ще й навчання переведемо на івріт?
показати весь коментар
21.08.2017 20:24 Відповісти
Украина создает с Израилем образовательную онлайн-платформу, - Гриневич - Цензор.НЕТ 9521
показати весь коментар
21.08.2017 20:27 Відповісти
Этот старый как Мир фэйк под Шевченко и от имени Шевченко уже давно разоблачен. А антисемиты с выдуманными и меняющимися именами все продолжают срать. Когда уже поймут что срут сами на себя?
показати весь коментар
21.08.2017 22:30 Відповісти
в першу чергу потрібно історію вчити по їх підручниках.
як не як філіал ізраіля.
показати весь коментар
21.08.2017 20:28 Відповісти
показати весь коментар
21.08.2017 20:48 Відповісти
Мало Табачника?
показати весь коментар
21.08.2017 20:32 Відповісти
Млять
ще декомунізацію ж не закінчили...
гриневічь маци об'їлась?
показати весь коментар
21.08.2017 20:37 Відповісти
Гриневич-виконавиця політичної волі.Вгадайте чиєї?
показати весь коментар
22.08.2017 00:45 Відповісти
Треба на цю платформу,запросити всех ведущие универы мира.А не только Израиль
показати весь коментар
21.08.2017 20:39 Відповісти
Дебилы,иучше учебники напечатайте...
показати весь коментар
21.08.2017 20:49 Відповісти
P.S.Или примите закон об элекронных книгах или минобразованию не выгодно?
показати весь коментар
21.08.2017 20:50 Відповісти
Сподівюсь, раSSійською мовою, їзраїльтяни ж іншої не розуміють...?
показати весь коментар
21.08.2017 21:05 Відповісти
Слава Богу,двум странам есть чему поучиться, друг у друга.
показати весь коментар
21.08.2017 21:07 Відповісти
мне нечему учиться у хасидов
показати весь коментар
21.08.2017 21:14 Відповісти
Поверьте,они на вас, не обидятся за это.
показати весь коментар
21.08.2017 21:27 Відповісти
а почему не с Великобританией, Францией или Германией ?
ну какая может бить национальная платформа между иудеями и православними христианами?
показати весь коментар
21.08.2017 21:14 Відповісти
Православные христиане в Великобритании, Франции или Германии. Это все.
показати весь коментар
21.08.2017 22:00 Відповісти
да уж точно не пейсатие
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B5_%D0%B2_%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B8
показати весь коментар
21.08.2017 22:43 Відповісти
Угу. Особенно много православных христиан в практически арабской Франции, да и Германия на подходе.
показати весь коментар
21.08.2017 23:20 Відповісти
- тьфу, яка гидота
https://siver.com.ua/news/khasidi_v_umani_voni_tut_gadjat_a_mi_pribiraemo/2010-09-09-5739
Украина создает с Израилем образовательную онлайн-платформу, - Гриневич - Цензор.НЕТ 6864
показати весь коментар
21.08.2017 23:25 Відповісти
Таки да гидота. Но это вопросы к Умани. У себя дома в Израиле полиция не позволяет пейсатым нарушать порядок
Украина создает с Израилем образовательную онлайн-платформу, - Гриневич - Цензор.НЕТ 81
показати весь коментар
22.08.2017 00:28 Відповісти
Украина создает с Израилем образовательную онлайн-платформу, - Гриневич - Цензор.НЕТ 6194
показати весь коментар
22.08.2017 00:30 Відповісти
Украина создает с Израилем образовательную онлайн-платформу, - Гриневич - Цензор.НЕТ 2878
показати весь коментар
22.08.2017 00:31 Відповісти
"Зараз ми маємо з ними менший проект і з великою інвестицією вони зможуть зайти лише у 2019 році", - додала Л.Гриневич.Джерело: https://censor.net/n452540 У нас таки єврейська окупація,бо ніколи ніяка держава не вкладатиметься в чужі освітні проекти.
показати весь коментар
22.08.2017 00:42 Відповісти
Одна
"реформаторша" убивает образование и науку Украины, другая -
медицину, а вместе делают одно нужное кому-то дело...