"Зарплати вчителів із наступного року зростуть щонайменше на 25%", - Гройсман

Уряд планує щонайменше на 25% підняти рівень заробітної плати для вчителів із 2018 року. Про це 22 серпня під час перевірки Центру соціальних служб у Києві заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна.
"Ми повинні забезпечити подальше підвищення зарплат українським учителям. Тому в бюджеті на наступний рік буде чергове підвищення, я вважаю, в межах 25% у 2018 році. Це те, за що ми повинні боротися", - заявив він.
Нагадаємо, в липні міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила, що за рік зарплату вчителям підняли на 50%.
Топ коментарі
+19 Aleksey Nosulenko
показати весь коментар
22.08.2017 11:07 Відповісти Посилання +16 Алексей Носов #340963
показати весь коментар
22.08.2017 11:10 Відповісти Посилання +10 Гитарист Тиркин
показати весь коментар
22.08.2017 11:14 Відповісти Посилання