8064 відвідувача онлайн
8 101 50

Глава КНДР доручив збільшити випуск ракетних двигунів і боєголовок

ким чен ын

Лідер КНДР Кім Чен Ин вважає за потрібне збільшити обсяги виробництва ракетних двигунів на твердому паливі і боєголовок для балістичних ракет.

Відповідне доручення він дав під час відвідування НДІ хімічних матеріалів при національній Академії військових наук, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК.

За даними агентства, в ході відвідин підприємства Кім Чен Ин ознайомився з виробничим процесом в інституті і високо оцінив діяльність його співробітників.

КНДР у кінці липня заявила про другий успішний запуск міжконтинентальної балістичної ракети "Хвасон-14". Перше випробування ракети відбулося на початку місяця. За даними ЦТАК, обидва запуски проходили під особистим контролем Кім Чен Ина.
Рада Безпеки ООН 5 серпня ухвалив резолюцію, згідно з якою міжнародні санкції щодо КНДР повинні бути введені протягом місяця.

Пізніше Китай заявив, що з 15 серпня введе економічні санкції проти КНДР. Вони торкнулися поставок з Північної Кореї кам'яного вугілля, заліза, свинцю, руд цих металів, а також морепродуктів.

Нагадаємо, в понеділок 14 серпня газета The New York Times із посиланням на висновки фахівця з ракетних питань Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS) озвучила припущення, що запущена в липні КНДР міжконтинентальна балістична ракета (МБР) Hwasong-14 оснащена ракетним двигуном, створеним на основі радянського ракетного РД-250, який розроблявся в 60-ті роки для радянських МБР.

Найбільш імовірним постачальником технологій для двигуна корейської МБР у публікації названо українське ДП "Південмаш" (Дніпро), яке, як пише NYT, залишалося одним з основних виробників ракет Росії навіть після здобуття Україною незалежності.

В "Південмаші" озвучені NYT припущення про причетність підприємства до ракетної програми КНДР спростували, розцінивши їх як спробу дискредитувати "Південмаш" і Україну.

Топ коментарі
+7
Не тот Хвасон...
показати весь коментар
23.08.2017 10:54 Відповісти
+6
кацапы завезли новые поставки ракет в кндр... вот откуда "увеличить производство"..
Наверное красить их теперь будут в 4 смены, без выходных
показати весь коментар
23.08.2017 11:15 Відповісти
+5
как вариант - но только палкой.
показати весь коментар
23.08.2017 11:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не тот Хвасон...
показати весь коментар
23.08.2017 10:54 Відповісти
кацапы завезли новые поставки ракет в кндр... вот откуда "увеличить производство"..
Наверное красить их теперь будут в 4 смены, без выходных
показати весь коментар
23.08.2017 11:15 Відповісти
Маленький, но лютый...
показати весь коментар
23.08.2017 10:54 Відповісти
Женьшеня опять пережрал.
показати весь коментар
23.08.2017 10:58 Відповісти
Или перепил. Они ж, стопудово, из него какую-нибудь корейскую цуйку колотят..
показати весь коментар
23.08.2017 11:00 Відповісти
взагалі-то в північній кореї вільно розводити та споживати маріхуану - у будь-яких кількостях. Так шо скоріше за все перекурив.
показати весь коментар
23.08.2017 13:01 Відповісти
бешеный хомяк!
показати весь коментар
23.08.2017 15:13 Відповісти
и шо, США не научились ночью на КНДРовско-расеянской границе колонны с движками фиксировать?
показати весь коментар
23.08.2017 10:54 Відповісти
Они в сене спрятаны.
показати весь коментар
23.08.2017 11:24 Відповісти
Кому поручил? Российским подельникам?
показати весь коментар
23.08.2017 10:56 Відповісти
мордва теперь чучхейцам впарит все свои залежи металлолома.
показати весь коментар
23.08.2017 10:56 Відповісти
Эх ты Ким чин пень... Помог русне смех их тополей и искандеров? Еще в большую жэ бензоколонка погрузилась и погружается. Так и твои ракеты не помогут
показати весь коментар
23.08.2017 10:56 Відповісти
Країна в якій немає зрадоботів

Глава КНДР поручил увеличить выпуск ракетных двигателей и боеголовок - Цензор.НЕТ 3297Глава КНДР поручил увеличить выпуск ракетных двигателей и боеголовок - Цензор.НЕТ 6944
показати весь коментар
23.08.2017 10:57 Відповісти
андрей садись два, твой пост не "ципляет" общественность, денег от шоколадного не будет
показати весь коментар
23.08.2017 12:15 Відповісти
Все одинаковы с лица, братия и сестры.
показати весь коментар
23.08.2017 11:45 Відповісти
комсомолки-наложницы!
показати весь коментар
23.08.2017 11:56 Відповісти
а такой пупс свиду.
так и хочется пальчиком в щечку ткнуть..
показати весь коментар
23.08.2017 10:57 Відповісти
или за щёку, что б место свое в мире знал?
показати весь коментар
23.08.2017 11:00 Відповісти
как вариант - но только палкой.
показати весь коментар
23.08.2017 11:03 Відповісти
US три - пятнадцать
а такой пупс свиду.
так и хочется пальчиком в щечку ткнуть
=========
Вован пуйло видать зацеловал его пупок
показати весь коментар
23.08.2017 11:01 Відповісти
вот это вот: "напомним, что..."
?
зачем постоянно напоминать провокационный текст, от которого отказались уже все, включая Матькивщину?
показати весь коментар
23.08.2017 11:04 Відповісти
если много наштампуют . то не все смогут и перехватить если что .
показати весь коментар
23.08.2017 11:06 Відповісти
показати весь коментар
23.08.2017 11:12 Відповісти
Что, х@йло ещё движков с боеголовками прислало?...
И ведро гаек с болтами и пылюкой урановой, шоб эти, 3/14дарасы в них вывалялись и руки испачкали, типа "эта мы сами сабрали", да?...
показати весь коментар
23.08.2017 11:07 Відповісти
Кацапи «сатану» знімають з чергування бо Дніпро їх перестав обслуговувати, а «хвости від риби» ідуть пухлику «всемогутньому»)
показати весь коментар
23.08.2017 11:13 Відповісти
КНДР в конце июля заявила о втором успешном запуске межконтинентальной баллистической ракеты "Хвасон-14". Хвасон - ну это точно из Украины.

Глава КНДР поручил увеличить выпуск ракетных двигателей и боеголовок - Цензор.НЕТ 8451
показати весь коментар
23.08.2017 11:13 Відповісти
Хочет отвести подозрения от своих дружбанов с РФ, мол мы сами их выпускаем, а не получаем из РФ.
показати весь коментар
23.08.2017 11:16 Відповісти
На подходе новые поставки СЕНА из московии
показати весь коментар
23.08.2017 11:19 Відповісти
Ыныч лютует! Совсем плохой стал!
показати весь коментар
23.08.2017 11:34 Відповісти
От що буває, коли на чолі країни стоїть психічно-хвора людина. Тяжко хвора. Ну а підданим зостається чи траву жрати і строєм ходити, чи на весь світ кидатись, який не скрепний, і фігури з гімна ліпити.
показати весь коментар
23.08.2017 11:35 Відповісти
А може він стимуляторами обжирається (як вище писали): женшень, елеутерокок, орхідні...?
показати весь коментар
23.08.2017 11:41 Відповісти
зате коли стоїть відносно здорова .та щей олігарх кондитер то підданим залишаеться терпіти "хлібні " і "школьниє пірімірія " і на колінах зустрічати все нові і нові гроби з Донбасу
показати весь коментар
23.08.2017 12:26 Відповісти
Мізки включіть, якщо не проплачений - ви що, хотіли повномасштабної війни з рашкою? Зараз одиниці гинуть, і це краще, як би цинічно це не звучало, ніж тисячі загиблих. Ви і такі як ви "патріоти" пропонуєте не вести навіть переговорів? Чого ви постійно нагнітаєте обстановку своїми тупими висерами? Нові гроби з загиблими із-за Порошенка ідуть у наші села і міста? Мінськи перемовини, на які тявкають такі,як ви, не Україна запропонувала, і це був тоді, при тогдашній "любові" к путіну багатьох в ЕС, чи не єдиний шанс зупинити росію, дати змогу Україні наростити військові м"язи, а світу - прокинутись і почати давити агресора санкціями і лишати його без надприбутків від продажу вуглеводородів.
показати весь коментар
23.08.2017 17:18 Відповісти
Морда у Ына на фотке как будто щелбанов надавли или подсрачников
показати весь коментар
23.08.2017 11:44 Відповісти
Воно ж таке озброєння на раз-два виробляється, та при такому ви-и-исокому рівні розвитку промисловості. Одне щастя, що у запоребрикових друзів сунь вия ще чогось схожого на Джавеліни нема, чи літаків 4 покоління (що літають!), а то б тут же, за місяць-два, і у серію пустили!
показати весь коментар
23.08.2017 11:45 Відповісти
В КНДР пришел очередной путинский гумконвой.
показати весь коментар
23.08.2017 11:50 Відповісти
Кто мне скажет, почему западные страны, которые вроде регулярно вводят санкции против КНДР, с удовольствием принимают на обучение детишек северокорейских упырей? В том числе и этого пончика. Я вот это понять не могу...
показати весь коментар
23.08.2017 11:52 Відповісти
и не только их, а упырей со всего мира!!!
показати весь коментар
23.08.2017 11:59 Відповісти
Ну, император Веспасиан давно сказал: "Деньги не пахнут".
показати весь коментар
23.08.2017 12:04 Відповісти
на этому плешивому карлику ину это не поможет ничем
показати весь коментар
23.08.2017 11:55 Відповісти
"Лидер КНДР Ким Чен Ын считает нужным увеличить объемы производства ракетных двигателей на твердом топливе и боеголовок для баллистических ракет Источник: https://censor.net/n452732" - дал очередную команду, меньше есть!!!
показати весь коментар
23.08.2017 11:59 Відповісти
ще один поскрьобиш, *********** викормиш, що воно хоче досягти, я так і не зрозуміла, не зрозуміла і те, як так можна обходитися зі своїм народом, довести до такого стану, що робоча скотина живе краще, а ті ж люди і не бачили іншого життя, а ця п'явка нівчому собі не відмовляє
показати весь коментар
23.08.2017 12:17 Відповісти
Значит, опять начнут поставки "сена" в КНДР из Касабстана.
показати весь коментар
23.08.2017 12:24 Відповісти
Этого жирного кнура тоже , видать, в детстве *издили по подворотням, что он так ненавидит людей и дружит с ******.
показати весь коментар
23.08.2017 15:09 Відповісти
Вряд ли.Замечено,що диктаторские династии,с каждым свом отрыском становятся слабее.Просто он воплощает чаяния своей свиты та народа.Плыве по течению так сказать
показати весь коментар
23.08.2017 15:24 Відповісти
Пупс их мабуть в ленту заряжать буде.
показати весь коментар
23.08.2017 15:20 Відповісти