6510 відвідувачів онлайн
62 743 333

Київське "Динамо" офіційно відмовилося їхати на матч до Маріуполя. ДОКУМЕНТ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє офіційний сайт столичної команди.
"Протягом останніх днів в окремих ЗМІ активно поширюється недостовірна інформація про те, що, нібито, київське "Динамо" досі не повідомило керівництву ФК "Маріуполь" про перспективи своєї участі в матчі 7-го туру чемпіонату УПЛ у м. Маріуполь.

Офіційно заявляємо, що це - інсинуації, до яких вкотре вдалися окремі посадові особи клубу-суперника і недобросовісні журналісти. Листами від 17.08.17 та 18.08.17 ФК "Динамо" заздалегідь поінформував ФК "Маріуполь" про неможливість за наявних умов проводити матчі в Маріуполі.
Посилаючись, відповідно до вимог Закону та Регламенту безпеки ФІФА, на офіційні рекомендації спецслужб і правоохоронних органів", - свідчить текст заяви "Динамо".

Київське Динамо офіційно відмовилося їхати на матч до Маріуполя 01

Также читайте: СБУ информировала Федерацию футбола о "рисках и опасностях" в случае проведения матчей в Мариуполе, - Гитлянская

Київське Динамо офіційно відмовилося їхати на матч до Маріуполя 02


Также читайте: Матч Премьер-лиги из Мариуполя переносить не будут, - глава федерации футбола Павелко
Топ коментарі
+70
[Зображення недоступне] Поздравляю ФК "Мариуполь" с крупной победой 3:0 над обосравшимся "грандом" украинского футбола.....
показати весь коментар
25.08.2017 22:02 Відповісти
+49
Рахмільйовичі підіграли Мертвечуку. Шкода, що головний український Клуб став розмінною монетою в грі ***** та його кума-"націоналіста" проти нашого лозунга і нашої спільної мети "Донбас - це Україна!"("Маріуполь-Україна!")
показати весь коментар
25.08.2017 21:50 Відповісти
+45
Єдине, що в даній ситуації може зберегти ЧЕСТЬ ВК ДК, це рішення гравців-українців заявити, що вони готові їхати в Маріуполь (а іностранців - за особистим бажанням кожного).
В часи війни артисти (Клавдія Шульженко, Любов Орлова, Тимошенко і Бєрєзін та інші) за честь мали виступи як найближде до лінії фронту;
В окупованому Києві саме гравці ДК грали проти команд окупанта, всиляючи в містян віру, що окупація - це не надовго;
Зараз всі молоді (і не тільки) публічні особи всіма способами (перше - своєю особистою присутністю) показують, що Донбас (і Маріуполь) - не відірвані від Країни; (Вакарчук, Притула, Маркевич, Зозуля, та інші);
В усі часи, скрутні для Країни, саме спортсмени першими йшли в військомати, щоб свої сили та здоров"я покласти на вівтар служіння Батьківщині (а мами команди суркісів прохають Президента, не пускати їхніх "21-річних малюків" за 25 кілометрів від Зони АТО!);
Гіркота та сором...
показати весь коментар
25.08.2017 22:08 Відповісти

Завантаження...