Після Криму треба було брати Донбас, - російський кінорежисер Меньшов

"Ймовірно, треба було брати Донбас. Тоді б "Крим, Донбас, Луганськ" йшли через кому в претензіях до нас західного суспільства. Але, оскільки ми цей момент вже пропустили, і Порошенко розуміє, що будь-яка активізація з боку України може привести до суворіших заходів з нашого боку, краще все підвісити в повітрі. І ось уже 3 роки, на жаль, все висить. Пов'язано все це з загибеллю великої кількості людей. Але краще, мовляв, так, ніж війна, яка може виявитися за наслідками близькою до громадянської", - сказав Меньшов.
Також він сподівається, що президент Росії Володимир Путін усвідомлює свої дії щодо Донбасу.
"Народ чекає подальших дій. Найяскравіший прояв - Донбас, де нас благають, щоб ми взяли їх під своє крило. А ми вдаємо, що ніби спостерігаємо за розвитком подій з боку. У Путіна вже було стільки успішних проектів у міжнародних справах, що хочеться думати: і тут він усвідомлює, що робить, куди все рухається, куди він скеровує країну", - заявив режисер.
Нагадуємо, в квітні 2017 р стало відомо, що Меньшов передав 1 мільйон рублів письменнику і політруку одного з батальйонів угруповання "ДНР" Захар Прилєпіну, нібито для медчастини батальйону.
К визиту губернатора ростовским погорельцам накрыли столы, но не дали столовых приборов, единственную вилку охранял глава МЧС. Еду увезли. Привезеный телевизор тоже.