10984 відвідувача онлайн
68 012 244

Екс-мер Архангельська вивів на ланцюгу напівголого "Трампа" в центр Петербурга. ВІДЕО

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Блокнот", Донський тримав напівголу людину (з одягу на ній були тільки шорти і кеди) на ланцюзі, а він, своєю чергою, гарчав і гавкав на перехожих. Акція пройшла біля каналу Грибоєдова, навпроти Казанського Собору.
Колишній мер пояснив свою епатажну акцію:
"Усі, хто не є нашими союзниками, повинні бути принижені і осоромлені. Ущербність положення Трампа могла б викликати жалість, якби це стосувалося тільки його. Незважаючи на покладені на нього надії, він не зміг реалізувати свої передвиборчі обіцянки і слідувати своїм принципам", - заявив Донський.

Також читайте: "То з голою дупою на стіні висить, а то, вибачте, примудрився заштовхнути туди собі ковбасу ...", - Поклонська зі знанням справи розповіла про порноактора, що зіграв Миколу II
Топ коментарі
+86
Дебилы планетарного масштаба. Боже, ну соседа бог послал.
показати весь коментар
27.08.2017 18:13 Відповісти
+69
Головне,щоб Трамп побачив і оцінив.
показати весь коментар
27.08.2017 18:14 Відповісти
+69
Экс-мэр Архангельска вывел на цепи полуголого "Трампа" в центр Петербурга - Цензор.НЕТ 6870
показати весь коментар
27.08.2017 18:16 Відповісти

Завантаження...