Екс-мер Архангельська вивів на ланцюгу напівголого "Трампа" в центр Петербурга. ВІДЕО
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Блокнот", Донський тримав напівголу людину (з одягу на ній були тільки шорти і кеди) на ланцюзі, а він, своєю чергою, гарчав і гавкав на перехожих. Акція пройшла біля каналу Грибоєдова, навпроти Казанського Собору.
Колишній мер пояснив свою епатажну акцію:
"Усі, хто не є нашими союзниками, повинні бути принижені і осоромлені. Ущербність положення Трампа могла б викликати жалість, якби це стосувалося тільки його. Незважаючи на покладені на нього надії, він не зміг реалізувати свої передвиборчі обіцянки і слідувати своїм принципам", - заявив Донський.
Топ коментарі
+86 Лысый Сапожник
показати весь коментар
27.08.2017 18:13 Відповісти Посилання +69 Ksenia VB
показати весь коментар
27.08.2017 18:14 Відповісти Посилання +69 Люцифер
показати весь коментар
27.08.2017 18:16 Відповісти Посилання