Енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі на 63 доби

27 серпня 2017 року о 10:59 енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Енергоатома.Серед основних робіт: капітальний ремонт другого парогенератора та головного циркуляційного насоса, гідроємності системи аварійного охолодження активної зони (САОЗ-2), першого циліндра низького тиску, циркуляційного насоса, арматури; середній ремонт реакторної установки, каналів систем безпеки, а також контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки.
У планах також роботи з продовження ресурсу обладнання. Під час планового ремонту на другому енергоблоці ХАЕС заплановано виконати низку заходів, передбачених чинними програмами з підвищення безпеки.
Радіаційний стан на промисловому майданчику ХАЕС та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Довідка. Хмельницька АЕС (ХАЕС) розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт (підключені у 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції - покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України.
Классная новость. Теперь энергию с Энергодара отправят на компенсацию остановки, а это значит что крысьчанам из северного и центрального крысма нужно запасаться свечками. Обрубят крысм как пить дать , или ограничат переток до минимума с Херсонщины.
Но крысьчанам это только на пользу. Повеситься они смогут и в полной темноте или при свете луны, как Иуда из города Кариота.