США продовжать "мирно тиснути" на Пхеньян, - Тіллерсон

"Запуск будь-якої балістичної ракети - це порушення резолюцій РБ ООН. Ми розглядаємо це як акт провокації", - сказав він в інтерв'ю телеканалу "Фокс-ньюс", додавши, що міжнародне співтовариство не зацікавлене в тому, щоб у Пхеньяна була ядерна зброя.
"Ми продовжимо нашу кампанію з надання мирного тиску (...), працюючи із союзниками, працюючи з Китаєм, щоб подивитися, чи зможемо ми посадити режим у Пхеньяні за стіл переговорів", - зазначив Тіллерсон.
Нагадуємо, ЗМІ Південної Кореї з посиланням на військових повідомили, що в суботу вранці КНДР здійснила запуск в сторону Японського моря декількох ракет малої дальності.
"Кілька невпізнаних снарядів були запущені приблизно о 6:49 ранку за місцевим часом з провінції Канвондо. Вони пролетіли понад 250 км у північно-східному напрямку, зазначають в Об'єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї", - йшлося в одному з повідомлень.
Топ коментарі
+16 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
27.08.2017 22:40 Відповісти Посилання +7 дератизатор
показати весь коментар
27.08.2017 22:30 Відповісти Посилання +6 Леонид Богданов
показати весь коментар
27.08.2017 23:01 Відповісти Посилання