10602 відвідувача онлайн
5 224 80

США продовжать "мирно тиснути" на Пхеньян, - Тіллерсон

тиллерсон
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Запуск будь-якої балістичної ракети - це порушення резолюцій РБ ООН. Ми розглядаємо це як акт провокації", - сказав він в інтерв'ю телеканалу "Фокс-ньюс", додавши, що міжнародне співтовариство не зацікавлене в тому, щоб у Пхеньяна була ядерна зброя.

"Ми продовжимо нашу кампанію з надання мирного тиску (...), працюючи із союзниками, працюючи з Китаєм, щоб подивитися, чи зможемо ми посадити режим у Пхеньяні за стіл переговорів", - зазначив Тіллерсон.

Читайте також: Сюжет CNN показує, що шпигуни КНДР не могли в нас украсти ракетні розробки, - Гітлянська

Нагадуємо, ЗМІ Південної Кореї з посиланням на військових повідомили, що в суботу вранці КНДР здійснила запуск в сторону Японського моря декількох ракет малої дальності.

"Кілька невпізнаних снарядів були запущені приблизно о 6:49 ранку за місцевим часом з провінції Канвондо. Вони пролетіли понад 250 км у північно-східному напрямку, зазначають в Об'єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї", - йшлося в одному з повідомлень.

Читайте також: Україна поки не готова до вступу в НАТО, а НАТО не готове прийняти Україну, - Волкер
Топ коментарі
+16
США продолжат оказывать на Пхеньян "мирное давление", - Тиллерсон - Цензор.НЕТ 7522
показати весь коментар
27.08.2017 22:40 Відповісти
+7
Кароче - х@йло как возило туда ядерное оружие, так и будет возить...
показати весь коментар
27.08.2017 22:30 Відповісти
+6
США продолжат оказывать на Пхеньян "мирное давление", - Тиллерсон - Цензор.НЕТ 1465
показати весь коментар
27.08.2017 23:01 Відповісти

Завантаження...