7620 відвідувачів онлайн
15 382 52

Qatar Airways зайшла на український ринок

airways qatar

Авіакомпанія Qatar Airways 28 серпня запустила щоденні рейси з Дохи в найбільший український аеропорт "Бориспіль".

Про це повідомив комерційний директор авіаперевізника Ехаб Амін на прес-конференції в Києві у вівторок, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
За його словами, тривалість перельоту становитиме 5 годин 40 хвилин, виконуватися він буде на літаку Airbus-320 у двокласній компоновці (120 місць економ-класу і 12 місць бізнес-класу).
Амін не уточнив середньої ціни перельоту за маршрутом Київ-Доха, але згідно з даними системи бронювання авіаперевізника політ в один бік обійдеться приблизно в EUR375.
Він зазначив, що Qatar Airways розраховує на серйозний пасажиропотік, проте не навів абсолютних планових показників.
За словами Аміна, компанія не відкидає виходу на два щоденні рейси Доха-Київ.
Він також допускає, за наявності попиту, виконання польотів і в інші українські пункти.
Присутній на прес-конференції міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що переговори з компанією вели ще в 2013 році, проте тоді не були завершені.
"Саме Qatar Airways може встановити нові стандарти для України і українців. Для нас украй важливий туристичний потенціал. Ми повинні відійти від парадигми, що тільки українці летять з України кудись: туристи прилітають до нас, бізнес прилітає до нас, люди прилітають до нас. Тут велика місія Qatar Airways, завдяки якій ми не тільки відкриємо Азію, але й увесь світ відкриє Україну", - сказав він.
У свою чергу глава аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін зазначив, що аеропорт забезпечить для Qatar Airways рівень сервісу, який буде відповідати всім вимогам авіаперевізника.
Авіакомпанію Qatar Airways заснували в 1997 році, у 2017 році вона вчетверте отримала нагороду Skytrax як найкраща авіакомпанія світу. Флот компанії налічує 200 літаків Boeing і Airbus. У 2016 році компанія дала замовлення на 350 нових літаків і згідно з її статистикою, кожні 10 днів вона отримує новий літак.
Мережа компанії охоплює понад 150 напрямків, найбільша кількість із них у Європі - 41 маршрут. У 2017-18 роках компанія відкриває 24 нові напрямки.
Топ коментарі
+13
"Умыраты"- це твоя рашка, москалику.
показати весь коментар
29.08.2017 13:57 Відповісти
+8
Завтра ж вилітаю в Доху. Ось тільки взнаю де вона.))
показати весь коментар
29.08.2017 13:54 Відповісти
+8
Іду обідати. Борщик, фарширований перчик і всіляка закусь. Нафіг вона мені впала та Доха.
показати весь коментар
29.08.2017 14:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А в той час Росія, щоб воювати з Україною, краде автомобілі НАТО:
http://automotoclub.info/category/novini/rosiyani-vikrali-avtomobili-krain-nato.html

показати весь коментар
29.08.2017 13:54 Відповісти
Завтра ж вилітаю в Доху. Ось тільки взнаю де вона.))
показати весь коментар
29.08.2017 13:54 Відповісти
жартівник ...
показати весь коментар
29.08.2017 13:55 Відповісти
Це аргумент. Про які міста ти не знаєш- то туди і не літаєш?
показати весь коментар
29.08.2017 13:56 Відповісти
Іду обідати. Борщик, фарширований перчик і всіляка закусь. Нафіг вона мені впала та Доха.
показати весь коментар
29.08.2017 14:04 Відповісти
вас и здесь не плохо кормят
показати весь коментар
29.08.2017 14:07 Відповісти
Смачного. Та ти не один в Україні.
показати весь коментар
29.08.2017 14:09 Відповісти
В универмаге на верху я,
Купил доху я,
На меху я,
На с той дохой дал маху я,
Она не греет абсолютно.

Не дай маху!
показати весь коментар
29.08.2017 13:59 Відповісти
гм. если мне не отшибает память - это единственный аэропорт в Катаре. если знаешь, где Катар - точно не промахнёшься.
показати весь коментар
29.08.2017 14:36 Відповісти
Як же все гірше та гірше з кожним днем в Україні стає жити...
показати весь коментар
29.08.2017 13:54 Відповісти
Сашко не захищай владу ( гарант, уряд, ВР, чиновники). Вона мля реально недопрацьовує...
показати весь коментар
29.08.2017 13:57 Відповісти
"Мля"- це єдиний аргумент?
показати весь коментар
29.08.2017 13:57 Відповісти
Ежу понятно, что недопрацьовує, але у нас щас не то время, чтобы проводить эксперименты на собственной шкуре, кто лучше допрацьовує, а кто хуже. Пинать тех кто есть надо. Но чтоб вообще выпинывать - это перебор.
показати весь коментар
29.08.2017 14:52 Відповісти
Я предпочту лететь из Будапешта...
показати весь коментар
29.08.2017 14:05 Відповісти
Щасти.
показати весь коментар
29.08.2017 14:09 Відповісти
....уй шастать)))))
показати весь коментар
29.08.2017 14:18 Відповісти
Сначала цены сравни. А то можешь и пролететь раза в три
показати весь коментар
29.08.2017 15:54 Відповісти
640 баксов в обе стороны. Но мне до Будика чуть больше 300 км,а до Киева, почти 800...
Че то я не помню что бы с Киева, хоть один рейс был дешевле...
показати весь коментар
30.08.2017 12:14 Відповісти
Можно радоваться плиать? Значит сэкономленную супсидию полетим в Умыраты..
показати весь коментар
29.08.2017 13:56 Відповісти
"Умыраты"- це твоя рашка, москалику.
показати весь коментар
29.08.2017 13:57 Відповісти
умыраты- это то,что сделала с народом шоколадная срань, жду не дождусь, когда на майдане их народ привяжет к машинам и раздерет и именно на майдане, где эти твари развели и надурили народ, а к власти пришли, чтобы дограбить
показати весь коментар
29.08.2017 14:24 Відповісти
это чё за проекция нарасеянской мечты на чужое государство?!
показати весь коментар
29.08.2017 14:57 Відповісти
Впринципі новина не погана... Але це цікаво 1 чи 5 % українців, які можуть собі дозволити літати в катар, емірати і т.д.
показати весь коментар
29.08.2017 13:58 Відповісти
судя по новостям про грабежи в Киеве - гораааздо больше. то у одного сумку с миллионом отберут, то у другого с тремя миллионами. такое ощущение, что куда ни плюнь, в миллионера попадёшь.
показати весь коментар
29.08.2017 14:59 Відповісти
Нема- відразу
показати весь коментар
29.08.2017 13:58 Відповісти
с такими ценами на билеты для "самых богатых европейцев -украинцев" как зашла .так и в скором времени уйдет..
показати весь коментар
29.08.2017 13:57 Відповісти
История успеха миллиардера Илона Маска (На русском)

https://www.youtube.com/watch?v=enWCamtRCeE
показати весь коментар
29.08.2017 14:03 Відповісти
у кацапов опять тут зрада - денег у украинцев оказывается не хватает,а по правде элементарная зависть)))считать свои то им западло - там теперь хоть вешайся
показати весь коментар
29.08.2017 14:04 Відповісти
Бедным людям от этого-ни холодно,ни жарко...
показати весь коментар
29.08.2017 15:08 Відповісти
Где-то в Европе Беня нервно грызет ногти и попивает кофе....
показати весь коментар
29.08.2017 14:04 Відповісти
***** сейчас утешает тинка кароль, наверное за очень большие деньги,такую дохлую крысу ублажать
показати весь коментар
29.08.2017 14:25 Відповісти
Ну наконец то...!Столько лет ждала Украина на низком старте Qatar Airways
показати весь коментар
29.08.2017 14:06 Відповісти
шо творять шо творять !
показати весь коментар
29.08.2017 14:09 Відповісти
страна-спонсор терроризма,офуительный успех
показати весь коментар
29.08.2017 14:10 Відповісти
Катар?!
нарасеянские дятлы вновь распускают идиотские слухи про фаршированных мальальчиками в трусиках снегирей.
а тем временем, http://gordonua.com/news/worldnews/rossiyskiy-general-priznal-chto-rf-voyuet-v-sirii-chtoby-obespechit-sbyt-gazpromu-v-evropu-153498.html Российский генерал признал, что РФ воюет в Сирии чтобы обеспечить сбыт "Газпрому" в Европу
показати весь коментар
29.08.2017 14:43 Відповісти
Владимир Николенко 123e1460
Как козломордый хорошо написал про свою недоимперию! Прям точно!
показати весь коментар
29.08.2017 14:15 Відповісти
а ирландскую компанию не впустили
показати весь коментар
29.08.2017 14:39 Відповісти
Теперь у соевого болтуна будет куда смыться после шухера,- с предварительной посадкой в Виннице.
показати весь коментар
29.08.2017 14:16 Відповісти
Петька в Бразилію тікати буде - там йому замаскуватись в натовпі легко буде ! "Мало ли в Бразилии Донов-Педров"!!!
показати весь коментар
29.08.2017 14:23 Відповісти
Випхали Коломойського з ринку і навіть з України і відразу ж авіаринок зашевелився. То Катар, то Візаір, то Рінаір... Конкуренція ... От ще б Ахмета отхерачити і в ДНР відправити, а за ним Петьку Чуколадного, Пінчука Кучмовського, Васадсе Таврічеського та іншу шваль монопольну і вся економіка б зашевелилась.
показати весь коментар
29.08.2017 14:20 Відповісти
Иканамист. При твоем раскладе вся Украина либо осталась бы без зарплаты, либо пахала на таких же, только с другими фамилиями. А пока они менялись, вся Украина сидела бы без зарплаты.
показати весь коментар
29.08.2017 15:58 Відповісти
Доха аналог Дубая для пересадки в популярные направления, так что нормально все. будет конкурент флайдубай, может на цену повлияет потому хорошая новость, я считаю.
показати весь коментар
29.08.2017 14:26 Відповісти
жыве Беларусь
показати весь коментар
29.08.2017 14:56 Відповісти
"5 июня Саудовская Аравия, Бахрейн, Ливия, Египет, Йемен, Объединенные Арабские Эмираты и Мальдивы объявили о разрыве дипломатических отношений с Катаром.Доху также исключили из коалиции, ведущей войну в Йемене.
Причиной такого решения страны назвали, как утверждают, поддержку Катаром исламистских группировок («Мусульманского братства», «Исламского государства», «Аль-Каиды») и близкие отношения с Ираном. Последнего страны-подписанты считают спонсором терроризма, в частности в Йемене."
показати весь коментар
29.08.2017 14:34 Відповісти
пздц, цивилизованные страны вводят против катара санкции за поддержку терроризма а мы развиваем отношения, что тут скажешь, здобули шоколадну владу
показати весь коментар
29.08.2017 14:39 Відповісти
Только Саудовская Аравия, Бахрейн, ОАЭ и Египет оставили в силе санкции в отношении Катара...
Более ни одна страна санкций к Катару не применяет...после договоренностей Катара и США....
показати весь коментар
29.08.2017 14:47 Відповісти
Катары не лоукост. Но цены в Китай у них бывают дешевле мау.
показати весь коментар
29.08.2017 15:56 Відповісти
Да? А 500 долларов на Мальдивы из Киева, 600 на Бали? Правда первый месяц, но если это не лоукост...
показати весь коментар
29.08.2017 16:00 Відповісти
Распечатывать надо аэропорты страны. Борисполь в рассчет не берем, столичные ворота и так развивают в любом случае. А вот Львов чуток начали выводить в люди. Теперь очередь за Одессой, Харьковом и Днепром. МАУ зажрались.
показати весь коментар
29.08.2017 18:06 Відповісти