8270 відвідувачів онлайн

Єврокомісія виділила 50 млн євро для Фонду енергоефективності України, - Гройсман

гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман обговорив по телефону з віце-президентом Європейської Комісії Марошем Шевчовичем питання формування Фонду енергоефективності України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Ми вдячні за рішення Єврокомісії виділити 50 млн євро на підтримку Фонду енергоефективності та розраховуємо на завершення всіх переговорних формальностей вже до кінця року. Зі свого боку можу запевнити, що уряд продовжить реформи у сфері енергоефективності, щоб наступного року ми змогли отримати додаткову фінансову допомогу ЄС в обсязі ще 50 млн євро", - сказав Гройсман.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Це історичний день: Кабмін затвердив Енергетичну стратегію України", - Гройсман

Він також висловив подяку іншим учасникам проекту фінансування Фонду, а саме уряду Німеччини, Міжнародній фінансовій корпорації (IFC) та Світовому банку.
Топ коментарі
+7
Гешефт! Теща для шекелей чемодан из под кровати достала
показати весь коментар
31.08.2017 21:06 Відповісти
+6
Налетай деребань..Кек у него ж на роже всё написано))))
показати весь коментар
31.08.2017 21:04 Відповісти
+6
Ну и лохи засели в этой Еврокомиссии.
показати весь коментар
31.08.2017 21:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Налетай деребань..Кек у него ж на роже всё написано))))
показати весь коментар
31.08.2017 21:04 Відповісти
Еврокомиссия выделила 50 млн евро для Фонда энергоэффективности Украины, - Гройсман - Цензор.НЕТ 8047
показати весь коментар
31.08.2017 21:18 Відповісти
*****!!! Больше не показывай ето ****** ни кому.
показати весь коментар
31.08.2017 21:45 Відповісти
нихарашо ругацца ,,, , засекли гросю в прикольном ракурсі з суровостю наібліще , , і , тищю разів сують , де треба / не треба , , , себе краще наваяйте ,,,
показати весь коментар
31.08.2017 23:07 Відповісти
Гешефт! Теща для шекелей чемодан из под кровати достала
показати весь коментар
31.08.2017 21:06 Відповісти
это типо плана Маршала для Украины. Каждому по способностям
показати весь коментар
31.08.2017 21:08 Відповісти
Ну и лохи засели в этой Еврокомиссии.
показати весь коментар
31.08.2017 21:09 Відповісти
https://www.facebook.com/korchynskyi?hc_ref=ARQykk5d-w3W1g07XHQSw0ujTk9R8mSIOWD4TD771eDWvgfQnEfEw2_ocHyfuLi4pm0&fref=nf Еврокомиссия выделила 50 млн евро для Фонда энергоэффективности Украины, - Гройсман - Цензор.НЕТ 6619Дмитро Корчинський
https://www.facebook.com/korchynskyi/posts/1456957967703064 37 хв ·

ОБСЄ обурилося вигнанням з України путінської пропагандистки.
Я спеціально не відстежував, але в більшості епізодів, які мені відомі, спостерігачі ОБСЄ сильно шкодили нам на фронті.
Опосереджено місія ОБСЄ винна в смертях багатьох сотень наших бійців. Аби сподобатися ОБСЄ, наші генерали не рідко забороняють вогонь у відповідь чи на випередження, коли це необхідно.

В подальшому, при реокупації Донбасу, ОБСЄ шкодитиме ще більше.
ОБСЄ, будучи неоманіхейською структурою, завжди порозуміється з московськими сатаністами.
Ми, на жаль, залежимо від Заходу, тому змушені терпіти його примхи. Але всі ці наші дипломатичні зусилля щодо розширення місії ОБСЄ - є ідіотичними.
показати весь коментар
31.08.2017 21:12 Відповісти
"мелочь" но приятно ...есть что "освоить" ...
показати весь коментар
31.08.2017 21:12 Відповісти
"Со своей стороны могу заверить, что правительство продолжит реформы в сфере энергоэффективности, чтобы в следующем году мы смогли получить дополнительную финансовую помощь ЕС в объеме еще 50 млн евро", - сказал Гройсман...

так тут и добавить то нечего! базарный ты наш!
а через год еще столько же... или нет, маловато будет... (это при том, что денег еще никто не видел...)
показати весь коментар
31.08.2017 21:14 Відповісти
Ну наконец то гойсман не замерзнет и теперь на биотоплеве ездить будеть.
показати весь коментар
31.08.2017 21:43 Відповісти
Интересно почти все Облэнерго пренадлежат Ахмету, В данный период, существования неукраинской власти, татарин получает больше чем во времена царствования Чучмы и Яныка. Идет война на территории Донбасса, где жители выхваляют этого бандита, а он грабит народ и получает еще больше прибыли. У меня вопрос, почему во-время войны, нам всем рассказывают, что все идет на войну, и потому Украинцам надо затянуть пояса, а сами обогащаются. Вопрос за счет чего? Как они с---ки наживаются на войне?
показати весь коментар
31.08.2017 21:47 Відповісти
у мну питання , , , тарута , к прикладу , теж олігарха , начебто , , часто-густо малюється на телеекрані , , ну , і , прочіє богатії / депутати / коррупці-мафіозо , не вилазять з моніторо-телебачення ,,, , а , ахметку на телеефірі не показують , , чого ? , не-теле-генічен ? , стеснительный ? , , чи , никається по забугорщинам ? , де його чорти носять ?
показати весь коментар
31.08.2017 23:20 Відповісти
Подфартило ахметке, однако
показати весь коментар
31.08.2017 21:55 Відповісти
Почему то даже не хочеться коментить.
показати весь коментар
01.09.2017 01:11 Відповісти