Одеса відзначає День міста: введено посилені заходи безпеки

Охорону громадського порядку під час масових заходів у місті Одесі забезпечують близько 400 співробітників поліції і Національної гвардії України. В цілому у райцентрах Одеської області правопорядок підтримують понад 400 поліцейських і 130 нацгвардійців.
З 10:00 ранку в центральній частині міста Одеси почалися святкові заходи. На охорону громадського порядку і в місцях найбільшого скупчення людей задіяні 300 співробітників Головного управління Національної поліції в Одеській області та 100 бійців Національної гвардії України.
Працівники поліції звертаються до громадян поставитися з розумінням до всіх обмежень, введених на території міста під час проведення заходів. За можливості використовувати маршрути без руху в центральній частині міста, чітко і оперативно виконувати вимоги поліцейських, які здійснюють контроль за дорожнім рухом, дотримуватися правил дорожнього руху, адже це є гарантією безпеки!
Також не порушувати правопорядок, проявляти толерантність і дотримуватися норм чинного законодавства. Всі неправомірні дії будуть припинятися негайно, а порушники порядку залучатися до відповідальності.
не теряйте время, направляйтесь сразу в Дом профсоюзов и укладывайтесь на лестнице, в коридорах , на подоконниках согласно штатному расписанию