5947 відвідувачів онлайн
15 047 15

Швейцарська прокуратура підтвердила виявлення в банку "золота Януковича"

золото

Генеральній прокуратурі Швейцарії відома озвучена керівником ГПУ Юрієм Луценком інформація про виявлену банківську скриньку з вивезеним з України золотом.

"Як відповідальний орган влади Швейцарії Генеральна прокуратура знайома з цим питанням, але зараз не може надати більше деталей", - повідомили в швейцарській прокуратурі виданню Deutsche Welle, передає Цензор.НЕТ.

Швейцарська прокуратура відмовилася повідомляти подробиці справи, пославшись на таємницю слідства і службову таємницю.
"У Швейцарії кримінальні провадження, як правило, конфіденційні. У цілому ми пов'язані таємницею слідства і службовою таємницею", - пояснили в прокуратурі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": На сьогодні рішення суду про конфіскацію грошей Януковича має гриф "секретно", - Єнін

За даними слідства, злочинна група Януковича завдала країні близько 40 мільярдів доларів збитків.
Топ коментарі
+4
ну ти дурило соєве - де ти зраду побачило?..
показати весь коментар
05.09.2017 22:10 Відповісти
+4
хто забере золото
показати весь коментар
05.09.2017 22:41 Відповісти
+3
Нашли потому что батоны пекут партиями!!
показати весь коментар
05.09.2017 22:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нашли потому что батоны пекут партиями!!
показати весь коментар
05.09.2017 22:05 Відповісти
Швейцарская прокуратура подтвердила обнаружение в банке "золота Януковича" - Цензор.НЕТ 158
показати весь коментар
05.09.2017 22:07 Відповісти
ну ти дурило соєве - де ти зраду побачило?..
показати весь коментар
05.09.2017 22:10 Відповісти
хто забере золото
показати весь коментар
05.09.2017 22:41 Відповісти
Цікаво коли воно це загубиться?
показати весь коментар
05.09.2017 22:22 Відповісти
ви,шо не поняли,тайна слєдствія і нікому ніхто нічього не скаже)))можна вважати ,шо воно вже і загубилось,але не для всіх)
показати весь коментар
05.09.2017 22:39 Відповісти
Нашли и идентифицировали - все слитки в виде батона. Не удивительно. ))
Кстати Швейцарцы народ порядочный. Вернут нам золотишко.
показати весь коментар
05.09.2017 22:42 Відповісти
Зассыт пэтя трогать то золото шапкотыра, т.к. может конкретную оплеуху получит. Я забыл, какая страна уже нашла деньги, просила забрать, но кучерявое дерьмо не забрал. По моему кто то из прибалтов был
показати весь коментар
05.09.2017 22:45 Відповісти
Сто пудово зассыт!
показати весь коментар
05.09.2017 23:47 Відповісти
....а далі?
Далі буде?
показати весь коментар
05.09.2017 23:46 Відповісти
Золото Полуіботька.
показати весь коментар
05.09.2017 23:56 Відповісти
Швейцарская прокуратура подтвердила обнаружение в банке "золота Януковича" - Цензор.НЕТ 7113
показати весь коментар
06.09.2017 00:55 Відповісти
ясненько, скоро пеця будет пиарить свое пожертвование в виде золотого слитка весом грамм 500.
показати весь коментар
06.09.2017 01:18 Відповісти
а рядом с золотым батоном, у пети в погребе.
показати весь коментар
06.09.2017 13:23 Відповісти