4471 відвідувач онлайн
19 141 64

Міноборони РФ подвоїло закупівлю надувних макетів ракет і літаків

россия макет надувной

Обсяги продажів пневматичних макетів бойової техніки, які використовуються російськими військовими як маскувальний засіб, ростуть.

Про це повідомив "Интерфаксу" начальник відділу маркетингу і продажів продукції військового призначення компанії "Науково-виробниче підприємство "РусБал"("Русский балон") Олексій Комаров, передає Цензор.НЕТ.
"У поточному році держоборонзамовлення компанії "РусБал" на поставку імітаційної бойової техніки порівняно з минулим роком практично подвоїлося", - сказав Комаров.
Він уточнив, що "РусБал" поставляє зараз по лінії ДОЗ "імітують пневмомакети ракетних комплексів різного типу, а також деякі зразки авіаційної техніки".

Ці імітаційні засоби, сказав Комаров, також користуються попитом за кордоном і приблизно 30% виробленої компанією продукції поставляється через "Рособоронекспорт" іноземним замовникам.
"По лінії експорту інозамовниками, як правило, йде така ж номенклатура імітаційної техніки, що і по лінії держоборонзамовлення", - пояснив Комаров.
Він нагадав, що російською державною програмою озброєнь на період до 2020 в межах статті "Закупівля маскувальної та імітаційної техніки" передбачена поставка у війська пневмомакетів бойової техніки, в тому числі - з участю і компанії "РусБал".

Пневматичний макет являє собою каркас, обтягнутий повітронепроникною оболонкою з високим ступенем деталізації імітаційних зразків військової техніки. У виробництві використовується звичайна швейна технологія. Замовник поставляє розробникові демаскувальні ознаки бойової техніки, які повною мірою враховуються під час створення макета. Кожен пневматичний макет бойової техніки містить оболонку, теплові та радіолокаційні імітатори, енергоблок, вентилятор. До складу імітаційних засобів також можуть входити елементи жорсткого каркаса. Всі вироби перевозяться автомобільним, морським і повітряним транспортом без обмежень: маса макетів становить від 30 до 100 кг.
Топ коментарі
+42
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 9346
показати весь коментар
06.09.2017 16:25 Відповісти
+30
Лучше закупайте гандоны уроды, дайте миру шанс на нормальную жизнь!
показати весь коментар
06.09.2017 16:24 Відповісти
+23
С говна пусть лепят, это дешевле.
показати весь коментар
06.09.2017 16:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ***** надувное могут сделать.
показати весь коментар
06.09.2017 16:22 Відповісти
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 9346
показати весь коментар
06.09.2017 16:25 Відповісти
Это вариация на тему бабушки, которая очень даже может быть дедушкой?
НЕТ не подойдет. Он должен быть обязательно ЗЕЛЕНЫМ, это ведь военный вариант, понимать надо.
показати весь коментар
06.09.2017 16:28 Відповісти
Может быть. Там за воздушным шариком не видно. )
показати весь коментар
06.09.2017 16:30 Відповісти
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 9345
с говна! лепите оружие и зольдатен с говна! Это исконно скрепно!
показати весь коментар
06.09.2017 20:21 Відповісти
ОНО РАССУЁТ ДУТЫЕ ВОЙСКА НА ВОСТОКЕ ВОЗЛЕ ДРУГИХ "Даманских" ибо привычка трындеть, шо харашо живём распространилась и на то, шо хорошо "мы вооружены" ...

.
показати весь коментар
06.09.2017 16:40 Відповісти
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 4367
показати весь коментар
06.09.2017 16:35 Відповісти
да уже надо было штук этак 1000000 наштамповать ну типа как презервативы
показати весь коментар
06.09.2017 19:17 Відповісти
С говна пусть лепят, это дешевле.
показати весь коментар
06.09.2017 16:24 Відповісти
ахаха.Какое вяличие,такое и оружие.
показати весь коментар
06.09.2017 16:24 Відповісти
Европу будут пугать?
показати весь коментар
06.09.2017 16:24 Відповісти
Лучше закупайте гандоны уроды, дайте миру шанс на нормальную жизнь!
показати весь коментар
06.09.2017 16:24 Відповісти
представляю себе какие теперь розовощекие ватные воЕны будут! в оенкоматах наверное сделают обязательными легочные пробы
показати весь коментар
06.09.2017 16:25 Відповісти
Да им для этого легкие совсем не нужны - там такие пердаки , что не одну армию создать можно.
показати весь коментар
06.09.2017 16:51 Відповісти
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 1149
показати весь коментар
06.09.2017 16:27 Відповісти
Они на них через Керченский пролив будут эвакуироваться.
показати весь коментар
06.09.2017 16:29 Відповісти
показати весь коментар
06.09.2017 16:31 Відповісти
і шо, навіть стріляють?
показати весь коментар
06.09.2017 16:30 Відповісти
Стріляють. Матеріалом, з якого півня зробили.
показати весь коментар
06.09.2017 16:35 Відповісти
"Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов" ---- Трепещи Америка !!! =)))
показати весь коментар
06.09.2017 16:31 Відповісти
Можно ещё производить надувной хлеб и колбасу . Вата будет в восторге .
показати весь коментар
06.09.2017 16:34 Відповісти
А надувную водку?
показати весь коментар
06.09.2017 16:36 Відповісти
Водку лучше делать РАСТВОРИМУЮ ...
показати весь коментар
06.09.2017 19:24 Відповісти
Кацапстану потрібно подвоїти випуск презирвативів, менше буде зайвохромосомних.
показати весь коментар
06.09.2017 16:36 Відповісти
А они там сами все презервативы...
показати весь коментар
06.09.2017 16:51 Відповісти
а личный состав женского полу тоже закупают???
показати весь коментар
06.09.2017 16:37 Відповісти
для дивизии надувных бурятов ))
показати весь коментар
06.09.2017 16:58 Відповісти
Танки есть пора и об авиации подумать
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 5117
показати весь коментар
06.09.2017 16:40 Відповісти
Шота цвет такой, как у "Абрамса", а не зеленый. Кабудта толька шо из Сирии приполз...
показати весь коментар
06.09.2017 19:53 Відповісти
Это самый дешёвый способ минимизировать затраты на увеличение обороны)))
показати весь коментар
06.09.2017 16:42 Відповісти
для шойги надувного алєня зробіть
показати весь коментар
06.09.2017 16:43 Відповісти
В России военный эшелон с бронетехникой перевернулся и сошел с рельсов: очевидцы опубликовали первые фото крушения 6 сентября 2017

https://www.dialog.ua/news/130137_1504703328
показати весь коментар
06.09.2017 16:43 Відповісти
шо, неужели полопались? ))) (пока не заходя по ссылке)
показати весь коментар
06.09.2017 16:57 Відповісти
Забайкальські партизани спрацювали?
показати весь коментар
06.09.2017 21:46 Відповісти
ФеЙкалистская страна жить без этого скрепного духовитого ингредиента не может.
показати весь коментар
06.09.2017 16:44 Відповісти
Тріпіщі, Омєріка! Касмічєскіє вайска ідут!
показати весь коментар
06.09.2017 16:44 Відповісти
сверху на макетах будут отличительные знаки производителя:
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 3214
показати весь коментар
06.09.2017 16:46 Відповісти
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 506
показати весь коментар
06.09.2017 16:47 Відповісти
амери рельсотрони клєпають, свиноподібні оружия з резини і міністрів з олєнєводів
показати весь коментар
06.09.2017 16:51 Відповісти
в Лугандон, Сирию, Крым (в Севас парочку крейсеров) , Белорашу, на границу с Украиной, ибо на настоящее ужо не хватает ))
показати весь коментар
06.09.2017 16:54 Відповісти
кста, эти презервативы стоят нехилых денег!!!
показати весь коментар
06.09.2017 17:05 Відповісти
дивизию надувных бурятов в Лугандон ))
показати весь коментар
06.09.2017 16:55 Відповісти
а що таке...справжню зброю роздали терористам по всьому світу...
показати весь коментар
06.09.2017 17:02 Відповісти
.Пропили,продали,потеряли...
показати весь коментар
06.09.2017 17:18 Відповісти
теперь очередь за надувными солдатиками?
показати весь коментар
06.09.2017 17:17 Відповісти
Уже дуют
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 6961
показати весь коментар
06.09.2017 18:03 Відповісти
ВІЙСЬКОВА РЕФОРМА В РОСІЇ - ЦЕ КОЛИ НАДУВНА АРМІЯ ЗАХИЩАЄ КРАЇНУ ГУМОВИМИ ВИРОБАМИ...
показати весь коментар
06.09.2017 17:27 Відповісти
Америке в ответ нужно увеличить популяцию бакланов. Склевали "зенит-арену" - склюют и эти пугала.
показати весь коментар
06.09.2017 17:29 Відповісти
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 4344
показати весь коментар
06.09.2017 17:40 Відповісти
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 2012
показати весь коментар
06.09.2017 18:00 Відповісти
В принципе,кацапы правильно делают!
Наставят этих дутых танков,а по ним дорогущими джавелинами палить начнут!
Украине тоже нужно такое делать! Пусть сепары ракеты тратят.
показати весь коментар
06.09.2017 18:17 Відповісти
В этих видах вооружения сРашка прочно удерживает 1-е место в мире! Что, пиндосы, а вам слабо самолет надуть?!!
показати весь коментар
06.09.2017 18:22 Відповісти
В другу світову Американці дуже успішно використовували надувні і інші муляжі військової техніки для одурачування Німців.Так що в військовому плані росіяни все роблять вірно....А сміються з них недолугі дураки - ворога потрібно поважати.....
показати весь коментар
06.09.2017 18:39 Відповісти
А якщо у контрастрайку танка хекнути ножем - він вибухне? Чи загориться? Чи обсереться? А якщо повільно відрізати від танка шматки, а насамкінець каструвати - скільки мені за це дадуть?
показати весь коментар
06.09.2017 20:22 Відповісти
Во время Второй мировой войны немцы на территории Голландии в большой секретности построили макет аэродрома. Самолеты, ангары, автомобили, средства ПВО - все делалось из дерева. Но в один из дней прилетел английский бомбардировщик и сбросил на псевдо-аэродром единственную бомбу, после чего строительство аэродрома прекратили. Прикололись англичане: бомба была деревянная! А дальше было еще интересней. После того, как англичане сбросили деревянную бомбу, немцы решили, что англичане теперь знают про "деревянный" аэродром и решили поставить настоящие самолеты, ...ведь они их всё равно за макеты примут! Через два дня после перебазирования немецких самолетов, англичане снова разбомбили этот аэродром. Но уже настоящими бомбами. В конце бомбардировки был сброшен свиток со словами: "А вот это уже другое дело!"
показати весь коментар
06.09.2017 21:01 Відповісти
Надувляндия ))
показати весь коментар
06.09.2017 19:05 Відповісти
І приймуть на озброєння?))
показати весь коментар
06.09.2017 20:20 Відповісти
А если резиновый Су-35 надуть водородом - получится дирижбендель.
А если он оторвется - обеспечен хохот над всей территорией пролета.
показати весь коментар
06.09.2017 20:41 Відповісти
Не дирижбендель, а сракостат!
показати весь коментар
07.09.2017 09:02 Відповісти
Лущее всяго шо умеет мардва это надувать.
показати весь коментар
06.09.2017 22:55 Відповісти
Минобороны РФ удвоило закупку надувных макетов ракет и самолетов - Цензор.НЕТ 6758