10458 відвідувачів онлайн
16 944 94

Мій син перебуває в краснодарському СІЗО, - Ігор Гриб

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це розповів його батько, офіцер запасу Ігор Гриб.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Білорусь підтвердила факт перетину кордону українцем Павлом Грибом

За його словами, цю інформацію він отримав від Міністерства закордонних справ України.
"Мені повідомили, що він перебуває в Краснодарі в слідчому ізоляторі № 5. Мені це повідомили в Міністерстві закордонних справ", - сказав Гриб.
Також він додав, що в першу чергу має намір відвідати свого сина.
"Ми будемо боротися за нього, провідати потрібно", - сказав Гриб.
Раніше український офіцер запасу Ігор Гриб заявив про викрадення спецслужбами РФ його сина в Білорусі: "ФСБ виманили Павла в Гомель, під виглядом зустрічі з дівчиною, і затримали". Ігор Гриб повідомив, що його син Павло Гриб 24 серпня виїхав на зустріч із дівчиною, з якою до цього спілкувався лише через соцмережі, в Білорусь. Потім зник. Коли Ігор прибув до Білорусі, йому повідомили, що його сина оголошено в розшук за ініціативою ФСБ РФ. Прикордонні відомства Білорусі відмовилися повідомити батькові будь-яку інформацію про його сина. Батько Павла впевнений, що спецслужби РФ провели цю операцію з метою виманити його сина в Білорусь і "надіти на нього там наручники за пости в соцмережах". Водночас Державна прикордонна служба України офіційно підтвердила факт перетину Павлом Грибом кордону з Білоруссю.
30 серпня заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявляє, що "Білорусь на словах поводиться як партнер, а насправді діє зовсім по-іншому". Ця заява прозвучала на тлі скандалу навколо зникнення українця Павла Гриба в Білорусі.
Топ коментарі
+32
И все-таки белорусская власть - суки.
показати весь коментар
07.09.2017 16:59 Відповісти
+15
******** ватные белорусы...
показати весь коментар
07.09.2017 17:00 Відповісти
+13
Если именно ватные белорусы, которые поддерживают режим, лукашенко, то да,
но не ВСЕ белорусы. Украинцы помнят о тех белорусах, которые были на Майдане, которые воюют в АТО и о тех, которых лукашенко бросает в тюрьмы.
показати весь коментар
07.09.2017 17:15 Відповісти

Завантаження...