9604 відвідувача онлайн
1 263 10

Рада суддів проведе з'їзд для обрання суддів Конституційного суду 13 листопада

политика тв кс политреформа

Рада суддів проведе з'їзд суддів для обрання нових суддів Конституційного Суду 13 листопада в Києві.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби Ради суддів України.

Згідно з повідомленням, Рада суддів вирішила визначити дату продовження ХІ позачергового з'їзду суддів України після перерви - 13 листопада 2017 о 10:00, у Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України (Київ, Алея Небесної Сотні, 1).
Рада суддів вирішила оголосити про початок конкурсу для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду і початок прийому заяв (з доданими до них документами) осіб, які виявили намір зайняти посаду судді Конституційного Суду, з 8 вересня по 7 жовтня включно.
Відповідно до цього Рада суддів доручила Державній судовій адміністрації вжити заходів із підготовки про продовження ХІ позачергового з'їзду суддів після перерви.
Як відомо, 3 серпня набула чинності нова редакція закону "Про Конституційний Суд".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рада прийняла закон про Конституційний Суд
Топ коментарі
+5
Да, эти навыбирают.
показати весь коментар
07.09.2017 22:04 Відповісти
+5
Дайте угадаю, съезд судей тоже будет проходить за городом в прошлой резиденции Януковоща?
показати весь коментар
07.09.2017 22:05 Відповісти
+2
Будет аукцион!!! Пабедют самыя щедрыя!!😁😁😁
показати весь коментар
07.09.2017 22:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да, эти навыбирают.
показати весь коментар
07.09.2017 22:04 Відповісти
Дайте угадаю, съезд судей тоже будет проходить за городом в прошлой резиденции Януковоща?
показати весь коментар
07.09.2017 22:05 Відповісти
им там привычнее - они там каждый пенек знают...
показати весь коментар
07.09.2017 22:12 Відповісти
Будет аукцион!!! Пабедют самыя щедрыя!!😁😁😁
показати весь коментар
07.09.2017 22:25 Відповісти
А кто из нынешних коррумпированных судей изучал конституционное право. Вот так по настоящему! Как в Штатах. Конституция лишена внутренней логики и имеет не исполняемые положения. И на Конституцию ложит сам гарант Конституции Пэтя. По идее Конституционный Суд должен реагировать на любое, даже на бытовом, обыденном уровне нарушение Основного Закона. А ему насрать на прокурорскую коррупцию, на судебную коррупцию, на невыполнение основных положений, на "дарование гражданства" на базе кумовских и шкурных заслуг, на неравенство перед законом, на невыполнение Государством социальных гарантий прописанных в той же Конституции... Я не понимаю за какие такие заслуги этот междусобойчик назначает себе зарплату в 300 000 в месяц. Каждому.
показати весь коментар
07.09.2017 22:34 Відповісти
Слово "судья" имеет у нас сугубо отрицательный , ругательный смысл .
Какие-то мерзкие твари .
Им , правда , как-то пох на нас ...
показати весь коментар
07.09.2017 22:35 Відповісти
Всех можно смело растрелять и все попадут в Ад - ни одного там нормального человека нету - все мрази 100 %