Українська бронетанкова школа - одна з найпотужніших у світі, - Турчинов

"З перших днів російської агресії воїни-танкісти мужньо і непохитно захищають рідну країну. Вірні присязі, продовжуючи найкращі традиції української бронетанкової школи, ви відбиваєте ворожі наступи, прориваєте оборону супротивника на сході України, обороняєте бойові позиції, демонструючи бойову майстерність і професіоналізм. Вічна пам'ять та шана тим, хто не повернувся з поля бою. Ми ніколи вас не забудемо!
Україна пишається досягненнями вітчизняних конструкторів у створенні найсучасніших бойових машин, які мають відмінні тактико-технічні характеристики. Українська бронетанкова школа - одна з найпотужніших у світі! І саме нові танки "Оплот" вже з наступного року мають надійти на озброєння Збройних сил України", - заявив Секретар РНБО, побажавши "всім екіпажам бойових машин завжди з перемогою повертатися неушкодженими з бойових завдань".
ждемс
а пока только титуше-петюшек автобусом вывезли с сиреной и матюками в спину