4963 відвідувача онлайн
7 556 26

Банду, яка скоювала розбої під виглядом СБУ, затримали на Одещині

сбу

Співробітники Управління внутрішньої безпеки СБУ затримали зловмисників, які займалися розбійними нападами на іноземців, під виглядом проведення слідчих дій "співробітниками спецслужби".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-центру СБУ.

Правоохоронці встановили, що організатор угруповання, який перебуває у розшуку, з'явився до бізнесмена однієї з країн Південної Азії начебто для проведення СБУ обшуку та заволодів його автомобілем. Співробітники спецслужби задокументували три факти "віджиму" зловмисниками майна та грошей в іноземців.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Грабіжників, підозрюваних у 10 розбійних нападах, затримано у Вінниці. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Оперативники СБ України спільно з поліцією затримали організатора і двох спільників в Одесі та виявили у них викрадене авто.

"Під час обшуку за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили підроблену ухвалу суду, яку учасники угруповання "демонстрували" під час розбійних нападів, наносячи шкоду іміджу СБУ. Затриманим оголошено про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ст. 187 та ч. 3 ст. 289 Кримінального кодексу України. Організатору обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії", - повідомляє СБУ.

Також дивіться: Підприємця та його неповнолітнього сина обстріляли і пограбували на одеському ринку. ФОТО+ВІДЕО
Топ коментарі
+13
а по чему под видом!
показати весь коментар
11.09.2017 16:13 Відповісти
+11
Затримали працівників СБУ в СБУ силами внутрішньої безпеки СБУ. То до чого тут "під виглядом СБУ". Це і було СБУ - організована злочинна бандитська група під прикриттям своїх керівників.
показати весь коментар
11.09.2017 16:13 Відповісти
+5
Звільнились ще в 2015)))
А посвідчення не здали,тому "під видом" )))
Я думаю,що ще й по направленню)))
показати весь коментар
11.09.2017 16:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а по чему под видом!
показати весь коментар
11.09.2017 16:13 Відповісти
Звільнились ще в 2015)))
А посвідчення не здали,тому "під видом" )))
Я думаю,що ще й по направленню)))
показати весь коментар
11.09.2017 16:15 Відповісти
Іноді мені здається,що методички,що кремлівським "мордам",що нашим пишуть одні і ті ж "писаки-видумаки".
показати весь коментар
11.09.2017 16:20 Відповісти
я вот тоже подумал, почему "под видом", а не после работы? Видать не поделились с начальством.
показати весь коментар
11.09.2017 20:36 Відповісти
Затримали працівників СБУ в СБУ силами внутрішньої безпеки СБУ. То до чого тут "під виглядом СБУ". Це і було СБУ - організована злочинна бандитська група під прикриттям своїх керівників.
показати весь коментар
11.09.2017 16:13 Відповісти
Так а в чому різниця???

Самим СБУ можна проводити розбої,контрабанду,викрадання людей,підриви автомобілей і т.д.,а іншим не можна???Подвійні стандарти?)))
показати весь коментар
11.09.2017 16:14 Відповісти
княжичи-2 ?
показати весь коментар
11.09.2017 16:14 Відповісти
Хм...наверное они (СБУ и бандиты) уже так стали похожи,что народ стал путать? ))
показати весь коментар
11.09.2017 16:19 Відповісти
Без бутылки, хрен разберешь, где банда, а где СБУ...
показати весь коментар
11.09.2017 16:21 Відповісти
Що не зрозумілого? З 09.00 до 17.00 - "СБУ", а з 17.00 до 09.00 - "під виглядом СБУ"!
показати весь коментар
11.09.2017 16:52 Відповісти
А может СБУ под видом банды
показати весь коментар
11.09.2017 16:21 Відповісти
не верю что под видом,
показати весь коментар
11.09.2017 16:21 Відповісти
на сделку со следствием согласны? Тогда подписка о не выезде.
показати весь коментар
11.09.2017 16:21 Відповісти
ту что кино снимала с Гавчеренко?
показати весь коментар
11.09.2017 16:23 Відповісти
"нанося вред имиджу СБУ"...
Цікаво, якби хтось під виглядом ФБР хтось спробував би "віджати" автомобіль в бізнесмена з Азії, це нанесло б шкоду іміджу ФБР?
Чи може в СБУ не імідж, як в ФБР, а "авторитет"?
показати весь коментар
11.09.2017 16:26 Відповісти
- а может и не под видом СБУ - не пойму, кто СБУ? кто полиция? кто налоговая полиция? кто КОРД ? кто коррупционная полиция? кто проверяющие? кто крышующие? кто ДСО? кто АТО? кто антимонопольный комитет? кто налоговая? кто экология? кто охрана труда, кто УБЭБ?, кто УБОП? и еще 100 проверяющих - кому ***** платить? Все с оружием, все тычут ксивы и просят денег. Позатрахали маленько.
Всем не могу - нет зарплаты для рабочих. Уже определитесь там на верху.
показати весь коментар
11.09.2017 16:27 Відповісти
Что то часто об СБУ, разбои, контробанда, рекет, может мы не правильно эту ОПГ называем
показати весь коментар
11.09.2017 16:27 Відповісти
якщо "пат відам сбу" то чому займалася служба ВНУТРІШНЬОЇ безпеки?????
Напишіть прямо -піймали перевертнів в своїх рядах!
показати весь коментар
11.09.2017 16:43 Відповісти
То есть потерпевшие вполне верили, что перед ними СБУшники. А вот теперь пусть минстецьковские проведут пропагандистко-разъяснительную работу с населением,что разница есть. А я на это посмотрю.
показати весь коментар
11.09.2017 17:07 Відповісти
Если берут не все - то точно поддельные.
показати весь коментар
11.09.2017 19:39 Відповісти
Сотрудники Управления внутренней безопасности СБУ
------------------------------
так-таки своих задерживали?
понятно
показати весь коментар
11.09.2017 17:32 Відповісти
Ну звісно, внутрішня безпека ФСБУ буде ловити звичайні банди.
Написали б краще яким числом звільнили ушлих співробітників
показати весь коментар
12.09.2017 08:48 Відповісти