13607 відвідувачів онлайн

Велика Британія закликала Росію звільнити Чийгоза

великобритания
Про це повідомляють на сайті британського міністерства, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Зазначають, що "судовий процес, очевидно, не відповідає міжнародним стандартам", оскільки Чийгозу відмовили в можливості брати участь у судових розглядах, а його адвоката залякували і заарештовували.
"Велика Британія закликає звільнити Чийгоза, а також інших кримчан, яких "де-факто" російська влада ув'язнила за протидію незаконній анексії", - йдеться у повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Вирок Чийгозу буде оскаржено в Європейському суді з прав людини, - МінТОТ

Також наголошують, що Крим є невід'ємною частиною України, і Велика Британія не визнає легітимність російських фактичної влади в Криму, в тому числі обраних після незаконної анексії півострова, включаючи російського губернатора Севастополя.

Нагадаємо, суд окупантів у Криму засудив Чийгоза до 8 років колонії.

Ахтема Чийгоза затримали в січні 2015 року за участь в мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Тоді мітингувальникам протистояли проросійські активісти, в тому числі, з партії "Русское единство". Російська влада анексованого Криму звинувачують Чийгоза в організації масових заворушень.

Також дивіться: "Вирок Чийгозу - це вирок всьому кримськотатарському народу. Кожен отримав сьогодні 8 років колонії", - Полозов. ВIДЕО
Топ коментарі
+3
Молодці!
"Также отмечается, что Крым является неотъемлемой частью Украины, и Великобритания не признает легитимность российских фактических властей в Крыму, в том числе избранных после незаконной аннексии полуострова, включая российского губернатора Севастополя."

Источник: https://censor.net/n454888
показати весь коментар
11.09.2017 21:19 Відповісти
+3
Кацап, как там на беспределье вранья живётся в паРаше?
показати весь коментар
11.09.2017 21:35 Відповісти
+2
Государственный министр Великобритании по делам Европы и Америки Алан Дункан обеспокоен.... ВСЕ, ДАЛЬШЕ МОЖНО НЕ ЧИТАТЬ.
показати весь коментар
11.09.2017 21:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Государственный министр Великобритании по делам Европы и Америки Алан Дункан обеспокоен.... ВСЕ, ДАЛЬШЕ МОЖНО НЕ ЧИТАТЬ.
показати весь коментар
11.09.2017 21:18 Відповісти
До этого места стоило бы прочитать

" за противодействие незаконной аннексии Источник: https://censor.net/n454888 "
показати весь коментар
11.09.2017 21:27 Відповісти
Не, я все прочел, но на "обеспокоенность" уже аллергия!!!
показати весь коментар
11.09.2017 21:37 Відповісти
зря старался!
наши вон сколько нот (дипломатических) отправляют - пачками...
они читать разучились, наверное, а по "англицки" - так и не научились
показати весь коментар
11.09.2017 21:18 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2017 21:20 Відповісти
Україна закликає світ звільнити всіх від ******** рашки!
показати весь коментар
11.09.2017 21:19 Відповісти
Молодці!
"Также отмечается, что Крым является неотъемлемой частью Украины, и Великобритания не признает легитимность российских фактических властей в Крыму, в том числе избранных после незаконной аннексии полуострова, включая российского губернатора Севастополя."

Источник: https://censor.net/n454888
показати весь коментар
11.09.2017 21:19 Відповісти
Вибачаюсь
До речи

Великобритания призвала Россию освободить Чийгоза - Цензор.НЕТ 6572
показати весь коментар
11.09.2017 21:21 Відповісти
Кесарю кесарево
показати весь коментар
11.09.2017 21:22 Відповісти
(самий удачний проект Столяроваю.)

Великобритания призвала Россию освободить Чийгоза - Цензор.НЕТ 4369
показати весь коментар
11.09.2017 21:24 Відповісти
Великобритания призвала Россию освободить Чийгоза - Цензор.НЕТ 8828
показати весь коментар
11.09.2017 21:35 Відповісти
Ага!
...и кацапы выстроились в шеренгу, и пошли каяться!
Не переводите попусту бумагу и речи, джентльмены. Не сотрясайте пустой воздух.
показати весь коментар
11.09.2017 21:23 Відповісти
Главное не то, что ответят кацапы, а официальная позиция Великобритании к правовому статусу Крыма и это есть в тексте "озабоченности"...
показати весь коментар
11.09.2017 21:33 Відповісти
Мы эту их официальную позицию слушали уже тыщу раз!
Уже оскомину набили, ей богу!
показати весь коментар
11.09.2017 21:39 Відповісти
Политики очень осторожны - ничего не произносят пока электорат уже не готов воспринять что-то. Значит пропаганду паРаши в Великобритании основательно заткнули...
показати весь коментар
11.09.2017 21:43 Відповісти
Вы тоже, такой осторожный в суждениях и выводах, шо я уже засыпаю на ходу, печатаючи вам ответ..............
показати весь коментар
11.09.2017 22:01 Відповісти
Кацап, как там на беспределье вранья живётся в паРаше?
показати весь коментар
11.09.2017 21:35 Відповісти
был кацап и нет кацапа вместе со своим бредом
показати весь коментар
11.09.2017 21:49 Відповісти
Захарова ещё не выступала с тезисом "Англичанка гадит"?
показати весь коментар
11.09.2017 21:32 Відповісти
Великобритания призвала Россию освободить Чийгоза - Цензор.НЕТ 2454