"Ми понад 600 днів живемо без російського газу", - Гройсман

"Нам вдалося перейти від економічного падіння до економічного зростання. Ми понад 600 днів живемо без російського газу. Ми почали створювати умови в Україні для енергетичного ринку, якого в країні не було. Зараз говорити, що він створений, рано, бо потрібно зробити надалі ще багато кроків. Те, що ми зробили цінову дерегуляцію на газовому ринку - це був важливий крок. Те, що ми сьогодні перейшли до збільшення видобутку власного газу, цього року ми отримаємо плюс 600-700 млн куб. м газу для України - це величезний якісний показник. Зараз ми працюємо над реформою "Нафтогазу", - зазначив він.
При цьому Гройсман підкреслив, що реформи, які приведуть Україну до енергонезалежності, потрібно прискорювати.
ТОРГОВЛЯ С *********** ВЫРОСЛА НА 20% ПО СРАВНЕНИЮ С ПРЕДЫДУЩИМ ГОДОМ!