11242 відвідувача онлайн
8 984 202

"Ми понад 600 днів живемо без російського газу", - Гройсман

гройсман
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що держава вже понад 600 днів живе без російського газу і цього року очікується збільшення видобутку власного газу на 600-700 млн куб. м. Про це він повідомив під час виступу на форумі "Ялтинська європейська стратегія", передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".
Читайте також: Кабмін розробить новий законопроект про приватизацію до 2018 року, - Гройсман

"Нам вдалося перейти від економічного падіння до економічного зростання. Ми понад 600 днів живемо без російського газу. Ми почали створювати умови в Україні для енергетичного ринку, якого в країні не було. Зараз говорити, що він створений, рано, бо потрібно зробити надалі ще багато кроків. Те, що ми зробили цінову дерегуляцію на газовому ринку - це був важливий крок. Те, що ми сьогодні перейшли до збільшення видобутку власного газу, цього року ми отримаємо плюс 600-700 млн куб. м газу для України - це величезний якісний показник. Зараз ми працюємо над реформою "Нафтогазу", - зазначив він.

Також читайте: Гройсман: Неважливо, буде створено Антикорупційний суд чи палату, головне - створити їх швидше

При цьому Гройсман підкреслив, що реформи, які приведуть Україну до енергонезалежності, потрібно прискорювати.
Топ коментарі
+24
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
16.09.2017 11:18 Відповісти
+22
за тупое быдло украинцев считают эти порошенковцы, продавая тот же российский газ , но с наваром, по схеме-афере Дюссельдорф+
показати весь коментар
16.09.2017 11:20 Відповісти
+22
кого этот жид "лечит"? И газ покупают тот же самый кацапский, только у посредников, ну да ладно, хоть не напрямую, хотя какая разница? но УГЛЯ купили в ********** В ТРИ РАЗА БОЛЬШЕ, чем в прежнем! И минеральных удобрений в ПЯТЬ раз больше!

ТОРГОВЛЯ С *********** ВЫРОСЛА НА 20% ПО СРАВНЕНИЮ С ПРЕДЫДУЩИМ ГОДОМ!
показати весь коментар
16.09.2017 11:21 Відповісти

Завантаження...