8730 відвідувачів онлайн
4 345 80

Гройсман: Мою залежність від Президента перебільшують

гройсман
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це Гройсман сказав під час виступу на 14-й щорічній міжнародній конференції "Ялтинська європейська стратегія" (YES) сьогодні в Києві.

"Вони перебільшують мою залежність", - підкреслив прем'єр-міністр, коментуючи заяви, що є людиною Президента і не має потенціалу виконати всі обіцянки.

Читайте також: Гройсман про можливий приїзд Саакашвілі в столицю: "Я не знаю, що з ним робити - у мене інша зона відповідальності"

Водночас він наголосив на необхідності об'єднання всіх гілок влади.

"Взагалі некоректна постановка питання, коли хтось говорить про те, хто чия людина. Ми повинні говорити про цінності, про погляди і про реальні справи. Я думаю, що за цей рік нам є про що сказати. Але насправді наші дії в майбутньому будуть говорити теж про те, хто на що здатний, і у кого є можливості щось змінити. Але найголовніше, щоб сьогодні в цей, можливо, історичний момент, всі були об'єднані: і Президент, і парламент, і уряд. Нам нема чого ділити, нам потрібно боротися не за владу, а нам потрібно боротися за країну", - додав Гройсман.

Читайте також: "Ми не змушуємо Україну вибирати між Росією і Європою", - Расмуссен
Топ коментарі
+17
Если Юльчик с Саакашвили прийдут к власти , то Гросю посадят
показати весь коментар
16.09.2017 12:06 Відповісти
+16
Та в тебе вже залежність переросла у хворобу, на жаль, невиліковну...
показати весь коментар
16.09.2017 11:59 Відповісти
+14
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
16.09.2017 12:02 Відповісти

Завантаження...