Гройсман: Мою залежність від Президента перебільшують

"Вони перебільшують мою залежність", - підкреслив прем'єр-міністр, коментуючи заяви, що є людиною Президента і не має потенціалу виконати всі обіцянки.
Водночас він наголосив на необхідності об'єднання всіх гілок влади.
"Взагалі некоректна постановка питання, коли хтось говорить про те, хто чия людина. Ми повинні говорити про цінності, про погляди і про реальні справи. Я думаю, що за цей рік нам є про що сказати. Але насправді наші дії в майбутньому будуть говорити теж про те, хто на що здатний, і у кого є можливості щось змінити. Але найголовніше, щоб сьогодні в цей, можливо, історичний момент, всі були об'єднані: і Президент, і парламент, і уряд. Нам нема чого ділити, нам потрібно боротися не за владу, а нам потрібно боротися за країну", - додав Гройсман.
Топ коментарі
+17 Galicja
показати весь коментар
16.09.2017 12:06 Відповісти Посилання +16 Кардан_вал
показати весь коментар
16.09.2017 11:59 Відповісти Посилання +14 Dgeims Simon
показати весь коментар
16.09.2017 12:02 Відповісти Посилання