Кучма: "Місія ОБСЄ повинна працювати в Криму"

"Є рішення ОБСЄ про те, що Спеціальна місія ОБСЄ має можливість їздити по всій території України без обмежень. Ми ж вважаємо, що Крим - це наша територія, і завжди ставимо питання: слухайте, давайте пускайте місію ОБСЄ. Ні. І все", - зазначив Кучма, коментуючи питання про те, як вирішується проблема звільнення кримських ув'язнених і на якому майданчику вона обговорюється.
Кучма додав, що питання про допуск СММ ОБСЄ українська сторона порушує завжди.
именно он заложил основы того, что мы сейчас пожинаем: коррупцию, воровсво, кумовство и т.д. и т.п.
а Украина тогда поднялась не благодаря, а вопреки...