11670 відвідувачів онлайн

Кучма: "Місія ОБСЄ повинна працювати в Криму"

кучма
Про це колишній президент України, представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма нагадав на 14-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Є рішення ОБСЄ про те, що Спеціальна місія ОБСЄ має можливість їздити по всій території України без обмежень. Ми ж вважаємо, що Крим - це наша територія, і завжди ставимо питання: слухайте, давайте пускайте місію ОБСЄ. Ні. І все", - зазначив Кучма, коментуючи питання про те, як вирішується проблема звільнення кримських ув'язнених і на якому майданчику вона обговорюється.

Кучма додав, що питання про допуск СММ ОБСЄ українська сторона порушує завжди.

Читайте також: В окупованому Сімферополі затримали журналіста Ібрагімова й адвоката Курбедінова
Топ коментарі
+11
Кучма: "Миссия ОБСЕ должна работать в Крыму" - Цензор.НЕТ 6503
показати весь коментар
17.09.2017 12:39 Відповісти
+9
что за бред?
именно он заложил основы того, что мы сейчас пожинаем: коррупцию, воровсво, кумовство и т.д. и т.п.
а Украина тогда поднялась не благодаря, а вопреки...
показати весь коментар
17.09.2017 13:37 Відповісти
+6
За Гонгадзе отсидишь, тогда и ******* будешь, миротворец хренов.
показати весь коментар
17.09.2017 12:41 Відповісти

Завантаження...