9116 відвідувачів онлайн
2 631 26

Заступник голови Фонду держмайна: Опозиція не знайшла аргументів проти приватизації енергокомпаній

державин

21 вересня 2017 року відбулося засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

Критика приватизації міноритарних пакетів енергетичних компаній, що відбулася в серпні, з боку деяких депутатів - це політичні заяви. Про це 21 вересня заявив заступник глави Фонду державного майна Володимир Державін на засіданні Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, пише Главком.
Державін зазначив, що основні претензії депутатів комісії зводилися до невдало обраного літнього часу для її проведення. "Позиція ФДМ у тому, що це не є вирішальним фактором для приватизації. У нас є закон, який чітко встановлює графік приватизації. Тому що є оцінка, на яку витрачено бюджетні гроші, і вона має термін дії", - сказав він.
За словами заступника голови ФДМ, депутати не навели конкретні аргументи щодо того, що ціна пакетів могла бути вище. "Ми не зовсім зрозуміли позицію пані Вікторії Войціцької за тими умовами, які повинні були бути створені для приходу іноземних інвесторів на приватизацію. Мені здається, що з її боку це більше політична заява. Вона не навела аргументів того, що ціна на пакети могла би бути вище, і тих умов, за яких вона могла б стати вище".
21 вересня 2017 року відбулось засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації. Ключовою темою порядку денного було обговорення підсумків продажу державних пакетів акцій енергетичних компаній у липні-серпні 2017 року.
Нагадаємо, держава отримала понад 3 млрд грн від приватизації п'яти енергокомпаній. Так, протягом літа Фонд держмайна України продав на торгах по 25% акцій - "Донецькобленерго", "Київенерго", "Західенерго", "Дніпроенерго" і "Дніпрообленерго". У ФДМУ аукціони називають вдалими, адже під час останнього конкурсу ціна акцій зросла більш ніж удвічі. А ось торги щодо "Донбасенерго", "Одесаобленерго" і "Сумиобленерго" не відбулися через відсутність покупців.
Приватизація енергокомпаній - одне із зобов'язань України перед Міжнародним валютним фондом (МВФ), щоб отримати черговий валютний транш. Можливість взяти участь у торгах мали всі компанії, які не перебувають під санкціями.
Топ коментарі
+15
Как неожиданно!)))) А то, что опять все скупил монополист, об этом ни гу-гу. Это называется РЫНОК! Когда выбираешь купить тебе услугу у Ахметова или у ...... Ахметова! Перемога! Однозначно.
показати весь коментар
22.09.2017 10:14 Відповісти
+12
ну, надо же... не нашла ...Заместитель председателя Фонда госимущества: Оппозиция не нашла аргументов против приватизации энергокомпаний - Цензор.НЕТ 2652
показати весь коментар
22.09.2017 10:10 Відповісти
+12
Так кто ж попрет то против поддерживаемого Гидрантом Рината Леонидовича Ахметова, которому отдали энергетику Украины...
показати весь коментар
22.09.2017 10:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну, надо же... не нашла ...Заместитель председателя Фонда госимущества: Оппозиция не нашла аргументов против приватизации энергокомпаний - Цензор.НЕТ 2652
показати весь коментар
22.09.2017 10:10 Відповісти
Как неожиданно!)))) А то, что опять все скупил монополист, об этом ни гу-гу. Это называется РЫНОК! Когда выбираешь купить тебе услугу у Ахметова или у ...... Ахметова! Перемога! Однозначно.
показати весь коментар
22.09.2017 10:14 Відповісти
Ещё можно 3-го участника....Ахметова!
показати весь коментар
22.09.2017 10:17 Відповісти
голова Фонду держмайна в Україні це така посада, після якої багато хто вмирає достроково, може заступником не так небезпечно працювати?
показати весь коментар
22.09.2017 10:12 Відповісти
Так кто ж попрет то против поддерживаемого Гидрантом Рината Леонидовича Ахметова, которому отдали энергетику Украины...
показати весь коментар
22.09.2017 10:14 Відповісти
Доля его доля....Это песня такая.
показати весь коментар
22.09.2017 10:18 Відповісти
Странные заявления. А опозиция что то решает, её кто то слушает? Всё с Банковой......
показати весь коментар
22.09.2017 10:17 Відповісти
Пи..ар-ахметов видно не плохо отстёгивает или хорошо запугивает.скорее второе.
показати весь коментар
22.09.2017 10:17 Відповісти
А кто купил? Огласите весь список пожалуйста....кто нас будет греть и нагревать
показати весь коментар
22.09.2017 10:18 Відповісти
Платёжки бы сразу с реквизитами Офшорных Банков присылали!
показати весь коментар
22.09.2017 10:19 Відповісти
Список ? Не вопрос ...

Ахметов , Ахметов , Ахметов , Ахметов и еще какой-то Ахметов .
показати весь коментар
22.09.2017 10:20 Відповісти
Одному отказали, сам отказался какой то Ахметов.......
показати весь коментар
22.09.2017 10:31 Відповісти
выборы...торопятся...
показати весь коментар
22.09.2017 10:21 Відповісти
Как шейхи! Вот как Луценко отгулял свадьбу где побили журналистов На шикарной свадьбе старшего сына генпрокурора Юрия Луценко побывали первые лица государства, а также ряд министров и народных депутатов
Об этом говорится в материале «https://www.radiosvoboda.org/a/news/28749556.html Свадьба по-генпрокурорски «, во время съемок которого журналисты программы «Схемы» подверглись нападению со стороны работников Управления государственной охраны.
Празднование состоялось 15 сентября в элитном загородном комплексе под Киевом.
Источники журналистов отмечают, что еду и выпивку на свадьбе свозили с разных уголков мира, а повары и официанты заказывались с Италии, Франции, Германии и США.
Свадьба напоминала сходняк олигархов и шейхов в нищей, запущенной стране, где 90% граждан берут на свадьбы своих дочерей и сыновей кредиты! Которые потом с трудом возвращаются из-за бешеных процентов.
показати весь коментар
22.09.2017 10:22 Відповісти
Какие дополнительные приватизации?...Ни один из новых собственников приватизированных объектов полностью НЕ ВЫПОЛНИЛ приватизационных обязательств,а именно--Ни один не сделал модернизацию и полный капитальный ремонт,удовлетворяющий стандартам,ни один не увеличил количество рабочих мест и не сделал зарплату работника "достойной" (то есть такой,чтобы хватало не только на коммунальные услуги,продукты и товары самой первой необходимости , но и иметь возможность поправлять здоровье в курортных лечебницах и пр.).Ещё ни один "приватизатор" не увеличил
экономические показатели,пик которых приходился на гос. управление ими.
ОСОБОЕ внимание нужно обратить на то,что предложенные объекты являются СТРАТЕГИЧЕСКИМИ для экономики и вообще не имеют права быть приватизированными.При Кучме быыло совершено преступление-начата приватизация стратегических объектов хозяйствования державы а позже даже объекты военной безопасности (урановые шахты,авиастроительные заводы,судостроительные и пр.
Нужно дать приватизированным предприятиям доказать право приватизации-в течение года выполнить ВСЕ приватизационные условия,выдвинутые при приватизациях.Если не выполнят-вернуть в госсобственность.А уж потом думать о новых приватизациях.
Нельзя давать власти залатывать бюджетные дыры,организованные кражами самой властью,коррупцией,"откатами" и др. за счёт национальной собственности.Проблемы с платежами для МВФ не деньгами от приватизации затыкать,а от конфискаций награбленного,присвоенного,украденного и вытащенного в оффшоры.
показати весь коментар
22.09.2017 10:24 Відповісти
Я думала, что подобные идеи ушли в могилу вместе с Семенючкой-Самсоненко. Тогда с государством рассчитывались красочными лозунгами, а с решалами - живыми деньгами
показати весь коментар
22.09.2017 10:31 Відповісти
Питання не в приватизації, а у монополістах. Де ринок постачань газу, електрики, води, інших послуг? Не треба будувати додаткові мережі. Але будь хто може продати свій обсяг енергоносіїв, якщо вони в нього є. І за комуналку будуть не тарифи, не взяті з стелі, а справді ринкові ціни. Цей председатель госмайна просто дурня валяє, що цього не розуміє
показати весь коментар
22.09.2017 10:25 Відповісти
Ніякого ринку газу, електрики, води, тощо не існує не лише в Україні, а взагалі в світі. Для того, щоб існував ринок має бути багато продавців і покупців ( багато це не 5 чи 10, а сотні та тисячі), потрібен вільний вихід на ринок нових продавців, потрібен вільний доступ продавців до покупців, рівний доступ до інформації, технологій, тощо. Теорія ринку - це абстракції де-яких вчених 18-го століття. Навіть, в той час ринок функціонував з великими обмеженнями. Загалом, ринковий механізм діє при торгівлі сировиною, біржовими продуктами: нафта, метали, зерно, тощо. Навіть, ринок картоплі функціонує з великими обмеженнями. Якщо ви виростите картоплю і спробуєте продати її на базарі, то в кращому разі вас змусять продати її перекупникам. Якщо ж спробуєте торгувати на вулиці, то вас заарештує поліція. Те саме відбувається і в Європі. Який ринок можливий при постачанні води? Є ,наприклад, Київводоканал - монополіст. Хто може зробити йому конкуренцію? Чи знайдеться ще якась компанія, яка інвестує десятки мільярдів доларів, перекопає все місто? Навіть, якщо так і буде, то два постачальники - це не ринок. Якщо без будівництва водогонів, то такому постачальнику доведеться будувати свої власні очисні споруди, а це мільярди доларів. Далі, в постачанні води він буде повністю залежати від Київводоканалу, послуги, якого йому доведеться оплачувати. А отже, кращу ціну на воду він запропонувати не зможе. Не впливає він і на якість води. Свою воду, він буде зливати в загальну трубу. Якщо, водоканал її погано очистить, то споживач отримає однаково погану воду. До того ж новий постачальник буде позбавлений прямого контакту з споживачем. Угоди зі споживачем на поставку води все одно буде укладати водоканал. Ринок можливий лише при поставках бутильованої питної води. Де постачальники дійсно можуть конкурувати один з одним, пропонуючи споживачу саме свою воду, не залежати в поставках і в ціні один від одного. Те саме стосується ринків газу, електрики, тощо. Тому, ніяких ринкових цін на вводу, газ, електрику не існує ні в Україні, ні в Європі, ні в США та інших країнах. Все це ціни монополістів.
показати весь коментар
23.09.2017 00:09 Відповісти
Смотрю в окно. Вокруг промзона. Видно, как минимум, пять гос.объектов в дохлом или полу-дохлом состоянии. Когда их продадут, ведь это создание реальных рабочих мест? А приватизация в контексте статьи - касается только олигархов.
показати весь коментар
22.09.2017 10:26 Відповісти
главная реформа )
офшоризация прибыли, и национализация убытка ...
показати весь коментар
22.09.2017 10:45 Відповісти
145 - субсидия на эвтаназию
пока зависла...
показати весь коментар
22.09.2017 10:55 Відповісти
там увесь ФДМ у повному складі клієнти НАБУ, і колишні, і нинішні. Без виключень.
показати весь коментар
22.09.2017 10:45 Відповісти
Не нашла или доказательства показалися неубедительными?
показати весь коментар
22.09.2017 10:50 Відповісти
"Аргументів" виявилось недостатньо для переформатування діючої схеми дерибану
показати весь коментар
22.09.2017 12:22 Відповісти
народ, вас продолжают грабить и насиловать и максимум на что вы спроможни это только волать, печалька
показати весь коментар
22.09.2017 11:35 Відповісти
Распродаются фактически "курицы несущие золотые яйца". Неужели не понимают, что энергетические компании продающие э/э фактически по западным ценам и платящие своим работникам далеко не западные зарплаты жутко прибыльные?
Зачем государству отдавать реальную прибыль "дяде", если в верхах власти не преступный сговор?
показати весь коментар
22.09.2017 14:26 Відповісти