10536 відвідувачів онлайн
9 875 45

Сбербанк Росії вийде з деяких країн присутності в Європі, - Греф

сбербанк

Сбербанк Росії також буде оптимізовувати роботу свого центрального європейського офісу.

Про це повідомив глава Сбербанку Герман Греф, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми зараз теж оптимізуємо нашу діяльність у Європі, з деяких країн ми будемо виходити", - сказав Греф.
Він уточнив, що Сбербанк також буде оптимізувати роботу свого центрального європейського офісу. "Загалом, під санкціями працювати в Європі надзвичайно важко", - пояснив топ-менеджер. За його словами, банк відчуває сильний тиск європейського регулятора. "Хоч ми і невеликий банк в Європі, нас віднесли до системно значущих банків, під прямий контроль і нагляд Європейського центрального банку - це, звичайно, дуже серйозно ускладнило життя для маленького банку", - сказав Греф. Він також повідомив, що європейському підрозділу Сбербанку доводиться нести всі витрати, пов'язані з наглядом за ним як за системно значущою організацією.

"Все, що стосується периферії і країн присутності в СНД, думаю, що там буде бізнес дуже добре розвиватися. Ми присутні як філія в Індії та як наше представництво в Китаї", - повідомив глава Сбербанку.
Фінансист зазначив, що в Індії Сбербанк підтримує операції, які цікаві клієнтам, але "серйозно розвивати бізнес" банк поки не планує через комерційну недоцільність.
"У Китаї складна позиція регуляторів в частині допуску на ринок фінансових послуг іноземних організацій. І там декларується лібералізація, але поки ми її не відчуваємо, і поки режим не буде істотно лібералізований, у нас планів щодо якогось серйозного входу в Китай не буде" , - сказав Г.Греф.


Він також нагадав, що Сбербанк уже домовився про продаж свого невеликого українського ВіЕс банку, йдуть також переговори про продаж українського Сбербанку.

У Європі Сбербанк представлений як Sberbank Europe - банківська група зі штаб-квартирою у Відні (Австрія). 100% акцій групи належить Сбербанку. Sberbank Europe присутній у деяких країнах Центральної та Східної Європи. Влітку 2017 року Сбербанк продав свою "дочку" в Словаччині.
У травні Г.Греф заявив, що Сбербанк Росії ухвалив остаточне рішення про переведення європейського бізнесу не єдину ліцензію зі штаб-квартирою у Відні.
Топ коментарі
+12
Цензор, там это, американский VFA 31 сбил савецкий православный ватолёт СУ 22 в Сирии.
Видео уже гуляет по интернету. Можете выложить.
показати весь коментар
22.09.2017 16:53 Відповісти
+12
Только сбербанк России сам добровольно не выходит из ряда стран, его просто из ряда стран пинками выгоняют. В цивилизованном мире никто не хочет иметь дела с кацапами.
показати весь коментар
22.09.2017 17:00 Відповісти
+10
За поребрик, козломордые. В цивилизованном обществе вам делать нечего!
показати весь коментар
22.09.2017 17:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и что?
показати весь коментар
22.09.2017 16:53 Відповісти
в спам...
показати весь коментар
22.09.2017 16:55 Відповісти
показати весь коментар
22.09.2017 16:58 Відповісти
просто заспамил козломордого.. .. не по теме накалякал..
показати весь коментар
22.09.2017 17:00 Відповісти
Турист попрет, сезон же начался!
показати весь коментар
22.09.2017 17:03 Відповісти
Пусть берут ремонтников у Кузи!
показати весь коментар
22.09.2017 17:10 Відповісти
Тобто росіян на нього не пустять? Все лайно в світі від них .
показати весь коментар
22.09.2017 17:20 Відповісти
спасибо за фотку.
показати весь коментар
22.09.2017 16:54 Відповісти
москаляку на г1лляку - там 1хне м1сце !!!
показати весь коментар
22.09.2017 16:57 Відповісти
Це, типо, "зрада"? Один власник продав іншому майно. Новий власник тепер вже СВОЄ майно переправляє, куди йому потрібно. А для держави, як і для її громадян цей лайнер цінності ніякої не являв. Це не військове судно. До того ж, це - пізній совок НДРівської побудови. А державі все-таки замість круїзних лайнерів більше потрібні військові кораблі. Тож це, напевне, не "зрада", а проста комерція.
показати весь коментар
22.09.2017 16:57 Відповісти
Скрор, очень скоро вся Україна замерзне, помре з голоду, отримає дефолт, а тим часом в північній Нігерії голодні крадуть с кнессету хамон .
показати весь коментар
22.09.2017 17:22 Відповісти
а тим часом в північній Нігерії голодні крадуть с кнессету хамон .

Ставропольский имберико не украсть?Вот это дико!
Это скрепа на 100 лет - Чемберлену наш ответ!...
показати весь коментар
22.09.2017 20:45 Відповісти
Будет теперь в крымских речках плавать!
показати весь коментар
22.09.2017 17:04 Відповісти
Сбербанку посвящается... https://www.youtube.com/watch?v=q0FkyxQCBlg
показати весь коментар
22.09.2017 16:52 Відповісти
Сбербанк России выйдет из ряда стран присутствия в Европе, - Греф - Цензор.НЕТ 4505
показати весь коментар
22.09.2017 16:52 Відповісти
Цензор, там это, американский VFA 31 сбил савецкий православный ватолёт СУ 22 в Сирии.
Видео уже гуляет по интернету. Можете выложить.
показати весь коментар
22.09.2017 16:53 Відповісти
та то вже більше тижня тому
показати весь коментар
22.09.2017 16:58 Відповісти
Если мона ссылку, а то цензор иногда не оперативен!
показати весь коментар
22.09.2017 17:06 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Ko2X34sN8BI
показати весь коментар
22.09.2017 17:09 Відповісти
Мииииир вашему небу, голосила кацапська самка біжучи закривати кредит .
показати весь коментар
22.09.2017 17:24 Відповісти
Пилоты эскадрильи USA выложили видео в сеть, потом удалили, но его успели скопировать.
показати весь коментар
22.09.2017 17:30 Відповісти
І мордва мовчить, сикотно на американців гавкати .
показати весь коментар
22.09.2017 17:32 Відповісти
Официально вроде ещё не комментировали, но вата на Рамблере уже кукарекает.
показати весь коментар
22.09.2017 17:35 Відповісти
Катя Рожкова совместно с ВТБ проведут ребрендинг.
показати весь коментар
22.09.2017 16:56 Відповісти
Только сбербанк России сам добровольно не выходит из ряда стран, его просто из ряда стран пинками выгоняют. В цивилизованном мире никто не хочет иметь дела с кацапами.
показати весь коментар
22.09.2017 17:00 Відповісти
Назовите хоть одну страну, кроме Украины, из которой выгнали Сбербанк?
показати весь коментар
22.09.2017 19:29 Відповісти
Коли Сбербанк вийде зі усіх країн світу тоді можна буде заходити на Крим не боячись потрапити під санкції.
показати весь коментар
22.09.2017 17:03 Відповісти
За поребрик, козломордые. В цивилизованном обществе вам делать нечего!
показати весь коментар
22.09.2017 17:11 Відповісти
Ватні оптимізатори, получити мокрою ганчіркою по мордасам це тепер оптимізація.
показати весь коментар
22.09.2017 17:27 Відповісти
просто кацапи знають, що за втручання ********* у вибори США їх відключать від swift, і побистрячку виводять бабло
показати весь коментар
22.09.2017 17:38 Відповісти
Греф вумный. Вин розумие шо активы на Захиди, цэ то що дали , можлыво, то що видбыруть у пэршу чергу, колы прийдэ час.
показати весь коментар
22.09.2017 17:50 Відповісти
ну гнида со своим маленьким банком и ещё шо то говорит. ПШЁЛ ВОН!
показати весь коментар
22.09.2017 17:56 Відповісти
где же теперь сероженька квартирович харчеваться будет?
показати весь коментар
22.09.2017 18:06 Відповісти
Давити треба кацапів!
показати весь коментар
22.09.2017 18:07 Відповісти
Контрсанкции, ну теперь банковская система гейропы рухнет как карточный домик, наверное 60 дней осталось европейцам ? Зато в СНГ экономика попрёт, в Киргизии и Таджикистане, китайцев обгонят наверняка, опять Пупкин всех переиграл !!!
показати весь коментар
22.09.2017 18:08 Відповісти
Даже видео этого выхода есть...
Сбербанк России выйдет из ряда стран присутствия в Европе, - Греф - Цензор.НЕТ 7499
показати весь коментар
22.09.2017 18:35 Відповісти
"выйдет из ряда стран присутствия в Европе" это на каком языке вообще?
показати весь коментар
22.09.2017 18:43 Відповісти
Это касабский. Если есть знакомый русссскоговорящий турок- спроси. Ему это ближе.
показати весь коментар
22.09.2017 20:06 Відповісти
"выйдет из ряда стран присутствия в Европе" это на каком языке вообще?

Наличие отсутствия...
показати весь коментар
22.09.2017 20:49 Відповісти