8826 відвідувачів онлайн
9 951 45

Сбербанк Росії вийде з деяких країн присутності в Європі, - Греф

сбербанк

Сбербанк Росії також буде оптимізовувати роботу свого центрального європейського офісу.

Про це повідомив глава Сбербанку Герман Греф, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми зараз теж оптимізуємо нашу діяльність у Європі, з деяких країн ми будемо виходити", - сказав Греф.
Він уточнив, що Сбербанк також буде оптимізувати роботу свого центрального європейського офісу. "Загалом, під санкціями працювати в Європі надзвичайно важко", - пояснив топ-менеджер. За його словами, банк відчуває сильний тиск європейського регулятора. "Хоч ми і невеликий банк в Європі, нас віднесли до системно значущих банків, під прямий контроль і нагляд Європейського центрального банку - це, звичайно, дуже серйозно ускладнило життя для маленького банку", - сказав Греф. Він також повідомив, що європейському підрозділу Сбербанку доводиться нести всі витрати, пов'язані з наглядом за ним як за системно значущою організацією.

"Все, що стосується периферії і країн присутності в СНД, думаю, що там буде бізнес дуже добре розвиватися. Ми присутні як філія в Індії та як наше представництво в Китаї", - повідомив глава Сбербанку.
Фінансист зазначив, що в Індії Сбербанк підтримує операції, які цікаві клієнтам, але "серйозно розвивати бізнес" банк поки не планує через комерційну недоцільність.
"У Китаї складна позиція регуляторів в частині допуску на ринок фінансових послуг іноземних організацій. І там декларується лібералізація, але поки ми її не відчуваємо, і поки режим не буде істотно лібералізований, у нас планів щодо якогось серйозного входу в Китай не буде" , - сказав Г.Греф.


Він також нагадав, що Сбербанк уже домовився про продаж свого невеликого українського ВіЕс банку, йдуть також переговори про продаж українського Сбербанку.

У Європі Сбербанк представлений як Sberbank Europe - банківська група зі штаб-квартирою у Відні (Австрія). 100% акцій групи належить Сбербанку. Sberbank Europe присутній у деяких країнах Центральної та Східної Європи. Влітку 2017 року Сбербанк продав свою "дочку" в Словаччині.
У травні Г.Греф заявив, що Сбербанк Росії ухвалив остаточне рішення про переведення європейського бізнесу не єдину ліцензію зі штаб-квартирою у Відні.
Топ коментарі
+12
Цензор, там это, американский VFA 31 сбил савецкий православный ватолёт СУ 22 в Сирии.
Видео уже гуляет по интернету. Можете выложить.
показати весь коментар
22.09.2017 16:53 Відповісти
+12
Только сбербанк России сам добровольно не выходит из ряда стран, его просто из ряда стран пинками выгоняют. В цивилизованном мире никто не хочет иметь дела с кацапами.
показати весь коментар
22.09.2017 17:00 Відповісти
+10
За поребрик, козломордые. В цивилизованном обществе вам делать нечего!
показати весь коментар
22.09.2017 17:11 Відповісти

Завантаження...