5385 відвідувачів онлайн

У бюджеті-2018 закладена дискримінація Києва, - Кличко

кличко

У проекті Державного бюджету на 2018 рік столиця дискримінується.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, з бюджету Києва вилучають 60% податків на доходи фізичних осіб (ПДФО), у той час як в інших міст - 40%. "Це дискримінаційна норма. Адже на виконання функцій столиці нам потрібні кошти. Нам потрібні гроші, щоб будувати нові школи і дитсадки, щоб ремонтувати дороги, будувати нові станції метро. Ми не просимо грошей, ми говоримо: не забирайте кошти в Києва, і це дасть можливість для розвитку нашої столиці", - сказав він.
"Я дуже радий, що сьогодні депутати Київради підтримали звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо справедливого розподілу податку на доходи фізичних осіб між державним бюджетом і бюджетом міста Києва", - додав міський голова.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Доходи зведеного бюджету-2018 вперше перевищать 1 трлн грн - із урахуванням девальвації й інфляції, - експерт

Нагадаємо, 15 вересня Кабінет Міністрів схвалив проект державного бюджету на 2018 рік.
Топ коментарі
+5
Виталька не стесняйся поменяйся бюджетами с любым городом Украины и ни ной !
показати весь коментар
26.09.2017 23:11 Відповісти
+4
Виталик, не плачь! Подпиши еще пару меморандумов с застройщиками, может чего и Киеву обломится
показати весь коментар
26.09.2017 23:06 Відповісти
+3
при Витальке - Киеву ничего не обломиться, а вот застройщикам-олигархам еще как... им недалекий Виталька дешевле обходится чем играющий оленя-Леня-коксоКосмос... который успешно денег нагреб и свалил.
показати весь коментар
27.09.2017 00:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
26.09.2017 23:11 Відповісти
На девочек не хватит и пошастать на харлеях и помыть тело в морях лазурных. Ну как можно не дать распилить? Киев всего то 19% налогов от всей Украины собирает. А земельку всю распродали и на области уже мало. Где же взять средства для ...ну Киева конечно.
показати весь коментар
26.09.2017 23:20 Відповісти
точняк, Витальке на девочек не хватает))) 20% же....!!_)))
показати весь коментар
27.09.2017 00:02 Відповісти
старая тема про Виталия и девочек. Вам лучше эту фигню печатать чем о реальных сливах земли от Кличка кому попало за деньги? )))
показати весь коментар
27.09.2017 00:10 Відповісти
хм,я вообще не понимаю,как ты,бывший боксер,терпишь то,что происходит-ведь большинство мудаков у тебя на расстоянии удара))
показати весь коментар
27.09.2017 00:04 Відповісти
а бывший боксер и человек чести, и слова, и умный человек - с каких пор слова синонимы?
показати весь коментар
27.09.2017 00:11 Відповісти
а чому для Києва купують трамваї в Польщі? Це так ми підтримуємо вітчизняного виробника? кляті бариги
показати весь коментар
27.09.2017 00:56 Відповісти
У МИКИТАСЯ И СТОЛАРА ОТДОЛЖИШЬ БЕЗВОЗВРАТНО ЗА 300% ПРИБЫЛЬ НА СТРОИТЕЛЬСТВЕ ДОМОВ !!!
показати весь коментар
27.09.2017 01:22 Відповісти
Менше будете красти,гребти хабарі,виведете всіх дружбанів із тіні,то і грошей на все буде вдосталь.
показати весь коментар
27.09.2017 06:53 Відповісти
А действительно, почему Киев должен отдавать больше? У нас же децентрализация, каждый сам за себя
показати весь коментар
27.09.2017 07:00 Відповісти
подготавливают население к тому, что 40% норма.
показати весь коментар
27.09.2017 11:50 Відповісти