8658 відвідувачів онлайн

Порошенко скликає військовий кабінет у зв'язку з вибухами в Калинівці

порошенко

Президент України Петро Порошенко ухвалив рішення про скликання військового кабінету з участю Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, Секретаря РНБО Олександра Турчинова, керівництва правоохоронних та оборонних відомств у зв'язку з вибухами на військових складах у Калинівці Вінницької області.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Порошенко написав на сторінці в Facebook.
"Отримавши доповідь начальника Генштабу та голови СБУ, одразу доручив їм вилетіти на Вінничину. Також протягом ночі отримував інформацію штабу з ліквідації аварії, від прем'єр-міністра та міністра оборони.

Хочу відзначити ефективні дії центральної та місцевої влади під час евакуації населення. Окремо хочу подякувати всім волонтерам, які допомагають рятувати людей.

Читайте також: Військова прокуратура розслідує НП на артскладах ЗСУ в Калинівці за статтею "диверсія", - СБУ

Прийняв рішення скликати військовий кабінет за участі прем'єр-міністра, секретаря РНБО, міністра оборони, начальника Генштабу, голови СБУ, а також керівництва Нацполіції, Нацгвардії та Служби надзвичайних ситуацій одразу після їх повернення з Вінниці", - написав Порошенко.

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 у ДСНС надійшла інформація про вибухи боєприпасів на військових складах Міністерства оборони біля селища Калинівка. Склад у Калинівці має загальну площу понад 1000 гектарів і забитий боєприпасами різних типів. Сховище відкрите, норми завантаження складу перевищені в кілька разів.
Станом на 10:00 середи, 27 вересня, евакуйовано понад 30 тисяч осіб. Для перевезення людей було залучено 50 автобусів, 10 карет швидкої медичної допомоги та психологи ДСНС. За даними рятувальників, травмовано 2 людей, які госпіталізовані до медичних установ.
До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації всього залучено 691 осіб та 149 одиниць техніки. Через велику пожежу на складах з боєприпасами в Калинівці Вінницької обл.
Військова прокуратура розслідує пожежу на артскладах ЗСУ в Калинівці за статтею "диверсія".
Топ коментарі
+97
https://twitter.com/Zn_Portnova Team of ZinaPortnova‏ @Zn_Portnova

Я так понимаю, что лучше всего в Украине охраняется польская граница, во время перехода Саакашвили, и свадьба кормильца семейства Луценко.
показати весь коментар
27.09.2017 10:33 Відповісти
+79
Пишу, тому що накипіло. Реально накипіло. Читали новини зранку, що на Вінничині рвуться склади з ************, хто не читав, почитайте. Реально люди, це п...ць. Вибачте за вульгарність. Колись вибухали Новобогданівка і Лозова. Потім, коли вже йшла війна вибухнуло Сватове. А потім Балаклея. Кілька днів назад підірвали під Маріуполем. Тепер от Калинівка. Знаєте що це означає? Що нас грають по повній програмі. А ще це означає, що в потрібному місці в потрібний час не виявиться ***********. А це вам сотні життів, якщо не тисячі. Можна скільки хоч розповідати про "підступну руку Кремля", що і так все зрозуміло, але вибачте, що після Сватового не можна було забезпечити охорону складів з б/п відеокамерами та виставити додаткові пости, чи ще щось придумати? Що комусь не хватило мозгів? Що не хватило коштів при таких витратах на оборону? То звернулися б до волонтерів, вони б щось придумали. Поки наші вітчизняні "мегагеніальні політичні експерти" роблять висновки, що Путін забирається з Донбасу по шкарпетках, в які він одітий, я вам скажу що фіг там. Не рвалися б тоді наші склади. Який сенс йому ризикувати засилаючи диверсантів, авось українці їх спіймають і що тоді? Нікуди насправді забиратися він не збирається. А от повномаштабне вторгнення буде. Вот відчуваю, буде. Чуйка. Дай Бог щоб я помилявся! І що тоді? В нас хватить б/п щоб втримати росіян? Я не знаю скільки складів з б/п у нас є. І добре, що не знаю, бо пересічний громадянин не повинен цього знати. Знаю тільки що їх тепер на чотири менше. Це точно. І якщо хтось тішить себе думкою, що у випадку повномаштабного вторгнення війни не буде і Украіна капітулює, фіг вам. Є у нас люди, які все одно будуть битися, не дивлячись на те, що скажуть можновладці. І це і є справжня еліта. Тільки крові тієї еліти прольється більше набагато. І вона буде на совісті ідіотів що все просирають. Ось друзі що означають сьогоднішні вибухи - це сотні і тисячі смертей кращих синів України, це сотні і тисячі сиріт, сотні і тисячі вдів і одиноких батьків через чиюсь некомпетентність. А якщо ви думаєте що наша оборонка бігом все наверстає, то я вам нагадаю про патронний завод, який протягом трох з лишнім років війни так ніхто і не побудував. Привид цього заводу десь в якомусь віртуальному світі тримає за руку привида "стіни Яценюка". Чи може хтось думає що реформа армії це більша зарплата і піксельна " форма-гелетейка"? Мають вони нас, по повній програмі. Закінчиться все все одно нашою перемогою, але української крові після сьогоднішнього дня прольється більше. Надійтеся брати тільки на Господа Бога і на себе самих!
показати весь коментар
27.09.2017 10:36 Відповісти
+62
А комитет по вопросам национальной безопасности и обороны будет присутствовать?

Порошенко созывает военный кабинет в связи со взрывами в Калиновке - Цензор.НЕТ 2981

.
показати весь коментар
27.09.2017 10:39 Відповісти

Завантаження...