10839 відвідувачів онлайн

Наступне засідання суду у справі про держзраду Януковича відбудеться 5 жовтня

янукович

Оболонський районний суд м.Києва продовжить розглядати справу за звинуваченням у державній зраді екс-президента України Віктора Януковича 5 жовтня.

Про це повідомляє із залу суду кореспондент Цензор.НЕТ.

Сьогодні суд вивчав докази, надані стороною обвинувачення.

Нагадаємо, що сьогодні, 28 вересня, в Оболонському районному суді Києва відбулося 12-те засідання по суті у справі про держзраду і пособництво у веденні війни президента-втікача Віктора Януковича, якому інкримінують три статті Кримінального Кодексу України: ч. 5 ст. 27 (державна зрада), ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни); ч. 3 ст. 110 (пособництво в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки).

Читайте також: Процес у справі Януковича: суд готовий забезпечити фінансово зустріч адвоката з підзахисним

Цензор.НЕТ вів текстову онлайн-трансляцію цього процесу. Стенограму минулого засідання читайте ТУТ.
Топ коментарі
+7
Следующее заседание суда по делу о госизмене Януковича состоится 5 октября - Цензор.НЕТ 2319
показати весь коментар
28.09.2017 18:26 Відповісти
+6
Следующее заседание суда по делу о госизмене Януковича состоится 5 октября - Цензор.НЕТ 27
показати весь коментар
28.09.2017 18:27 Відповісти
+6
Следующее заседание суда по делу о госизмене Януковича состоится 5 октября - Цензор.НЕТ 349
показати весь коментар
28.09.2017 18:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Следующее заседание суда по делу о госизмене Януковича состоится 5 октября - Цензор.НЕТ 2319
показати весь коментар
28.09.2017 18:26 Відповісти
Следующее заседание суда по делу о госизмене Януковича состоится 5 октября - Цензор.НЕТ 6812
показати весь коментар
28.09.2017 18:26 Відповісти
Следующее заседание суда по делу о госизмене Януковича состоится 5 октября - Цензор.НЕТ 27
показати весь коментар
28.09.2017 18:27 Відповісти
а вспомни как он их леденцами угощал? как детей малых... пахан, итить колотить
показати весь коментар
28.09.2017 18:30 Відповісти
Огласите пожалуйста весь список будущих заседаний по госизмене, а то я уже задолбался их считать.
показати весь коментар
28.09.2017 18:29 Відповісти
Следующее заседание суда по делу о госизмене Януковича состоится 5 октября - Цензор.НЕТ 8821
показати весь коментар
28.09.2017 18:31 Відповісти
Следующее заседание суда по делу о госизмене Януковича состоится 5 октября - Цензор.НЕТ 8727
показати весь коментар
28.09.2017 19:05 Відповісти
Отак Витя..а говорил, шо не боишься этих евреев..терь держи лови
показати весь коментар
28.09.2017 18:32 Відповісти
5 жовтня розпочнеться трансляція 13 серії фільму "Місце зустрічі змінити не можна"
показати весь коментар
28.09.2017 18:33 Відповісти
Следующее заседание суда по делу о госизмене Януковича состоится 5 октября - Цензор.НЕТ 349
показати весь коментар
28.09.2017 18:35 Відповісти
Хочеться вірити в справедливість. Реально оозумію- випустять та щей вибачатись будуть....
показати весь коментар
28.09.2017 18:35 Відповісти
Держите нас в курсе! "Игра престолов" нервно курит в стороне, по сравнению с этим нескочаемым сериалом!
Шобы замылить жутчайшую ситуацию в стране, эти ***** снова запустили долгоиграющего хряка!
За кого они нас считают? Неужели издеваются?
показати весь коментар
28.09.2017 18:36 Відповісти
что за маячня.. не хочет явиться в суд если, то пошлите суд к нему а также палача. Пример можно взять с богоизбранных кучерявых мироедов.
показати весь коментар
28.09.2017 18:43 Відповісти
После справки о "несудимости" шапкотыра, которую предъявили ПРОКУРОРЫ, это не суд, а фарс
показати весь коментар
28.09.2017 18:36 Відповісти
Завгар тупий відморожений валянок.
показати весь коментар
28.09.2017 18:39 Відповісти
После трех лет правления Барыги,Овощ выглядит не таким уж и тупым))
показати весь коментар
28.09.2017 18:42 Відповісти
Может и тупым, но точно не таким поганым!
показати весь коментар
28.09.2017 19:02 Відповісти
Если допустить ,что єто одна шайка -лейка,то янукович- марионетка, порох- спецназ по возвращению марионетки и его окружения.
показати весь коментар
28.09.2017 19:14 Відповісти
А потом когда? Уже после выборов?
показати весь коментар
28.09.2017 18:39 Відповісти
Санта Барбара
показати весь коментар
28.09.2017 18:39 Відповісти
После суда как они с Барыгой золотой унитаз делить будут?Два легитимных ексель моксель))
показати весь коментар
28.09.2017 18:40 Відповісти
Я так понимаю, будет обсуждаться сумма компенсации за причинённые неудобства? Восстановление на работе, возврат имущества...
показати весь коментар
28.09.2017 19:01 Відповісти
Ох боюсь я ,чтобьі на следующем заседании нас не заставили извиняться перед овощем.
Уже и не сепаратист он, и не бьіл судимьій - узнали мьі сегодня от украинского суда, следующее заседание откровенно пугает...
показати весь коментар
28.09.2017 19:05 Відповісти
Прикольне шоу............тащусь із недолугих ублюдків........