7538 відвідувачів онлайн
2 597 3

"Київгаз" почав відновлювати газопостачання до котелень, які не працювали з весни

отопление
"Київгаз" розпломбував 54 котельні, які були відключені в квітні цього року через борги, і обіцяє відновити постачання гарячої води в житлові будинки, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна.

У компанії заявили, що "Київгаз" почав відновлення газопостачання в п'ятницю, 29 вересня. За вихідні відновили роботу 17 теплоджерел, які вже постачають гарячу воду в 307 житлових будинків.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зубко: Житловий сектор можуть підключити до опалення приблизно 15 жовтня

Роботу інших котелень обіцяють відновити найближчим часом.

Завантаження...