"Київгаз" почав відновлювати газопостачання до котелень, які не працювали з весни

У компанії заявили, що "Київгаз" почав відновлення газопостачання в п'ятницю, 29 вересня. За вихідні відновили роботу 17 теплоджерел, які вже постачають гарячу воду в 307 житлових будинків.
Роботу інших котелень обіцяють відновити найближчим часом.